Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Liepājā Jauno gadu sagaida, savijoties latviskām tradīcijām ar leģendāru pasaules roku

Liepājā Jauno gadu sagaida, savijoties latviskām tradīcijām ar leģendāru pasaules roku
01.01.2020 01:43

liepajniekiem.lv

31.decembrī no pulksten 23 laukumā pie koncertzāles ”Lielais dzintars” norisinājas svētku koncerts, kurā veco gadu liepājnieki un pilsētas viesi pavadīja ar latviešu etnogrupu ”Tautumeitas” un jauno 2020.gadu iesāka jaudīgi ar Lielbritānijas grupu ”Killer Queen”, kas ir kulta grupas ”Queen” vokālie un vizuālie līdzinieki.

Šķērsot simbolisko tiltu starp latvisko un pasaulīgo palīdzēja dziesminiece un stāstniece Maija Kalniņa. Sagaidot jauno gadu, liepājniekus un pilsētas viesus uzrunāja arī Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.

Mīļie liepājnieki! Jaunajā 2020. gadā Jums novēlu – nebaidieties izvirzīt sev augstus un skaidrus mērķus, jo nav iespējams šķērsot okeānu, ja baidīsimies izlaist krastu no redzesloka. Nebaidieties sapņot lielus sapņus, tos īstenot un visiem kopā celt mūsu Liepāju! Lai Jaunais gads nes jaunus izaicinājumus, augstas virsotnes, ko visiem kopā un katram pašam sasniegt! Lai drosme, ticība saviem un arī otra spēkiem ir mūsu nākamā gada sabiedrotais.Laimīgu Jauno gadu!

Posted by Jānis Vilnītis on Trešdiena, 2020. gada 1. janvāris

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli