Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Liepājā pārceļ nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu

Liepājā pārceļ nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu
Foto: Liepājas Dome
25.03.2020 15:13

liepajniekiem.lv

Ņemot vērā visā valstī izsludināto ārkārtas situāciju sakarā ar Covid-19 izplatību un sniedzot atbalstu Liepājas iedzīvotājiem, trešdien, 25. martā, Liepājas pilsētas domes ārkārtas sēdē nolemts pārcelt 2020. gada pirmā ceturkšņa nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu, portāls liepajniekiem.lv. uzzināja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Šodienas domes lēmums paredz to, ka 2020. gada 31. marta nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņš tiek pārcelts uz 2020. gada 30. aprīli. Tas nozīmē, ka līdz 2020. gada 30. aprīlim par 31. marta maksājumiem netiks aprēķināta nokavējuma nauda.

Pieņemtais lēmums attiecas uz visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kuri maksā nodokli par Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajiem nekustamajiem īpašumiem.

Likuma ”Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību” 4. pants paredz, ka pašvaldībām 2020. gadā ir tiesības noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli” noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2020. gada ietvaros.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli