Ceturtdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Liepājā pieci jauni Covid-19 gadījumi

Pēdējās diennakts laikā mūsu pilsētā reģistrētas piecas jaunas saslimšanas ar Covid-19, redzams Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā.

Liepājā pieci jauni Covid-19 gadījumi
Foto: pexels.com
24.11.2020 16:44

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Liepājai tuvākajos novados konstatēta vēl tikai viena inficēšanās – Grobiņas novadā. Pārējos novados pēdējās diennakts laikā jaunu saslimšanas gadījumu ar Covid-19 nav.

Liepājas Reģionālajā slimnīcā patlaban ārstējas 15 pacienti, no kuriem viens atrodas smagā stāvoklī Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļā, informē slimnīcas pārstāve Indra Grase.

Vienam no Liepājas reģionālās slimnīcas smagi slimajiem Covid-19 pacientiem, kurš vairākas dienas atradās Reanimācijas nodaļā, veselības stāvoklis stabilizējies un viņš pārvietots uz Infekciju nodaļu, aģentūrai LETA pastāstīja I. Grase. 

31 komentāri

2020-11-24 17:42

Drosmei: Un drosmīgajiem masku noliedzējiem - tikpat drosmīgi uz pieres uztetovēt - no covid ārstēšanas un slimības lapas atsakos!

2020-11-24 17:55

Jeblonskis: Es labprāt kautkur atteiktos.
Kur to var izdarīt? Pie notāra var?
Tas būtu tāpat kā atteikties no bezmaksas medicīnas, vai dalīt ar 0.

2020-11-24 18:13

Pēcis: Tos Covid ateistus taču jāliek cietumā ! Izplata baumas un inetā atrastas muļķības! Dēļ tādiem mēs Covidu nekad neapturēsim!
šamiem IQ vismaz mīnus 20!

2020-11-24 18:25

Jeblonskis: A kur ir Kovid noliedzēji?
Es nenoliedzu ka Covid-19 ir īsts!
Es vienkāršu saku ka ir debīli ar kovidainām rokām grābstīties gar masku.
Ja to nevar apjēgt tad vajag pisties uz pansionātu.

2020-11-24 19:03

Jurka: ebal... 5 gab... ko nu darīs. Uzrakstat labāk statistiku cik cilvēkiem ir diagnosticēts vēzis, sirds un asinsvadu slimības utt..

Es zinu personīgi 3 gadījumus, kur līdzcilvēki nesaslimst ar covid, ja viens no pāra ir slims , un par to raksta pilns internets.

ZB šitie visi panikotāji, histēriķi utt. Labāk sapisīsim ekonomiku, bankrotēsim biznesus utt.

JA līdzcilvēki pat nesaslimst, kādā hujā mums te maskas javelk ???

2020-11-24 19:18

Jurka: Padomājiet loģiski cilvēki... kam esam vakcinēti.. palasiet paši savas pošu pases. Vai zemāk no VM mājas lapas.
Sākot ar 9 lapu - http://www.vm.gov.lv/images/userfiles/Tava%20veseliba/Buklets_Vecakiem_par_vakcinaciju.pdf un vēl nāk klāt visas pārējās, kuras dzīves gaitā saņemat. Teorīja mums ir jābūt terminātoriem, praksē ņijujā.
Lietojiet uzturā saprāta robežās C vitāmīnu, īpaši tie, kuri daudz smēķē un ēd neveselīgi, ar visām E vielām utt. Palīdzēsiet sev daudz vairāk. Antioxidanti palīdzēs izvadīt zarazas un " tjipa mazinās" vēža risku. Atkal bez diršanas : https://www.sciencedaily.com/releases/2007/09/070910132848.htm

Gripa, covid un pārējie sūda vīrusi.. ir vīrusi... Ja jums nav hroniskas saslimšanas, vai tml, organisms pats pieveiks.
Nerunāju tagad par riska grupu, tiem noteikti, jauzmanās. (diabēts, vēža slimnieki, cilvēki gados utt)
Domājiet vairāk par vēža prevenciju, un beidziet rīt burgerus un domājat par sirdi !!!!

2020-11-24 19:20

Mo: Vai tiešām nevarētu informēt, kur inficētie bijuši.

2020-11-24 19:25

Perfektais latvietis: Jūs prātu izkukojušie Latvju bāleliņi, jums tiešām tas vīruss ir atņēmis pēdējās smadzeņu atliekas?Vai tiešām jūs uzskatāt ka slimnīcā ir pacienti ar šo vīrusu, vai ticat ka viņš pastāv?Nu tad tā, mana darba specifika ir tāda kuru apmeklē ar paši Liepājas reģionālās alnjcas ārsti 👍Teikšu tā, pat paši Arti tav netic, nekādu covid slimnieku lūšu slimnīcas nav nodaļas ir tukšas lai beidz dirst šis melīgas lapeles, kas te raksta cik ievietoti, vai cik ārstējas ar šo vīrusu. Fufelis tāpat kā Austrumslimnica ir pirmā covid vīrusa cienītāja,mevjema cita slnkca vairs ne uzķeras uz visu šo. Vajadzetu saorganjzeties un vienreiz izkratīt to Liepajas slimnicu tā kārtīgi, lai parāda tos mirejus. Un jums Letiņi, novēlu smadzenes vieta ielikt.

2020-11-24 19:39

Mellais kavīda eņģelis: Ak vai,ak vai,vēl 1 šķauda un 4 bezsimptomu kroņnesēji!Palīgā,viss slikti!Kas var aizvest līdz Šķēdes kāpām,braukšu jau ierakties,kavīdnieks plosās,mēs tāpat visi tulīt mirsim!

2020-11-24 19:42

Xl: Arī Latvijas valdība slēpj no cilvēkiem patiesību par Covid testu. Pozitīvs Covid tests nenozīmē, ka cilvēks ir inficēts (satur dzīvu vīrusu) un var citus aplipināt. Tas zinātniskajās aprindās ir visiem zināms fakts

2020-11-24 19:43

Jozic: Cien ,,perfektais", lūdzu paveriet plašāk durvis. Jūsu ūdensgalva iesprūdusi.

2020-11-24 20:15

.....sprogainitis777...: .....heij...lielo pasaku ticetaji....vinjkjele jau kalj planu...uz jaungadu....taa kaa bus jums jasezh vien majas un jabaidas.....corvids. ..teica ka ceps jums.....nereali lielu torti...un janvarii liepajaa vadis kursus....kaa jums planpratinji....uzvaret ...vinju....teica.ka vares pierakstities e pastaa......un vinjam esot speciala vakcina.....kam ir 100%....efektivitate....kak to tak.....

2020-11-24 20:20

Pans: Reāli riska grupā ir tie ,kuriem ne tikai kovids ir bīstams !’!
Varu kabata ielikt zīmīti un adot savu poti jebkuram pretimnācējam.
kamēr te covid Zombiji, sektanti plosās eju uz sporta zāli , stiprinu imunitāti , lietoju D vitamīnu, izvairos no sejas maskas lietošanas.

2020-11-24 20:33

Jes: Super,ka ir saslimuši,drīz sasniegsim VALDĪBAS mērķi.Jo kamēr tas nebūs,ārkartas situācija nebeigsies.Jo vairāk vecmāmiņas un vectētiņi izmirs,jo mērķis pozitīvs.Jo VALSTIJ ir par maz naidas,lai maksātu pensiju.Žel tikai pārdevējas,ka jānēsā maskas,bet zems līmenis ka uzņēmuma vadība vai īpašnieks,savus darbiniekus neaizstāv.Arī pašvaldībā,telpās liek nesāt maskas.
Cik viss tas ir zemiski.Atveriet vairāk acis un izskalojiet ausis,jo mute ir jau ciet!

2020-11-24 20:53

...: Nu re arī piespiedu vakcinēšanās klāt!!
Austrijā, ja gribēsi ceļot būs vajadzīga vakcīnu pase...
Drīz tas izplatīsies pa visu pasauli...

2020-11-24 21:04

Pans: Cilvēku brīvība kļūst par ilūziju !
Vienīgās valstis Eiropa kuras spēja pateikt nē Kovid vājprātam bija Zviedrija un Baltkrievija. Ar ko tas viss beidzās Baltkrievijā visiem ir skaidrs!

2020-11-24 21:09

to Jeblonskis: Nevajag ar covidainām rokām gar masku grābstīties, bet gan rokas dezinficēt vai mazgāt! Vai tiešām Jūs pēc veikala groziņa lietošanas nedezinficējat rokas? Tad jau nav jābrīnās,ka cipari aug. Un par grūtībām nēsāt maskas...diez kā ķirurgi, operāciju māsas ir gadiem, stundām ilgi operējuši maskās un nav no tā aizgājuši bojā! Piemēram slavenie Liepājas ķirurgi Klēšmits, Grasis u.c nodzīvojuši ļoti ilgu mūžu.

2020-11-24 22:46

Ahuekj: Kavidnieks plosas, dalbajobi sediet majas👏

2020-11-24 22:58

esi vesels: aspirīns un gripex, ja nav ielaistas daudzas citas kaites

2020-11-24 23:40

Santa: Drīz covid-19, aizvietos spāņu gripa!

2020-11-24 23:59

kāda: Es nesaprotu, vai cilvēkiem zūd pēdējās saprāta atliekas? Kad beigsies šī histērija? Tas taču vienkārši savādāks vīruss. Pazīstu cilvēkus, kam bija pozitīvs, izslimoja kā vieglu saaukstēšanos. Tiešām tik briesmīgs vīruss? Varu paskaidrot, kādēļ liela mirstība. Jo visi baidās
kā no kādā mērā, aizliegts tuviniekiem apmeklēt slimnīcā, cik saprotu arī mājās slimos nedrīkst apmeklēt un aprūpēt veselie. Nu kas gan tur var būt? Kad cilvēks ar jebkuru vīrusu saslimst, viņam tieši svarīgākais ir aprūpe. Pie tam bijuši gadījumi, kad mirušo tuvinieku
sūdzas, ka personāls tik pat kā neienāca palātā. Vēl jāņem vērā, ka jebkuram, kurš dodas ārstēties uz slimnīcu, taisa covidu analīzes. Iespējams, ka cilvēks smagā stāvoklī citas slimības dēļ, bet plusiņā vēl analīze uzrāda covidu, lai gan tas varbūt nemaz nav bijis
noteicošais faktors pie pacienta nāves. Ak, un par to lielo lipīgumu-
Es gan nesaprotu, kam vajadzīga šī masu histērija. Sazvērestības teorijas šoreiz izskatās drusku fantastiskas, ticamāks man šķiet variants par finansiālo izdevīgumu, piemēram, no Eiropas savienības fondiem var naudas pumpēt cīņai
ar covidu. Itālijā esot maksātas lielas summas palicējiem, ja tuviniekam miršanas apliecībā kā nāves iemesls bija ierakstīts covid. Vai tiešām cilvēki neatkāpsies?

2020-11-25 00:00

kāda: Vai cilvēki neattapsies no šī visa un nebeigs māžoties?

2020-11-25 00:05

kāda: Un cik lipīgs gan tas covid var būt, jā trīs ģimenes locekļi saslimst ar covid (pozitīvas analīzes)un divi nē(negatīvās analīzes), lai gan visi dzīvo kopā?

2020-11-25 00:53

Azb: Tak cilvēki neievēro visus šos noteikumus, ne distanci, ne pat maskas. Pārdevēji veikalos apkalpo tādus bez iebildumiem. Tosmares veikalā Labais tas notiek. Nesen tur bija apsargs kas kontrolēja, tagad nekas. Latvijā viss kā parasti pa gaisiem.

2020-11-25 02:33

uhu: to Jurka: Pilnīgi piekrītu,pareizi teikts

2020-11-25 06:36

...: Covid ir bīstams arī tiem, kuriem nekas cits nav bīstams. Smagi pārslimo bieži tie, kuriem vislabākā veselība. Jo organisms visspēcīgāk tam pretojas.
Bet - cik ir tie, kuriem ir izteikti covid simptomi, bet neiet nodot testu? Ja darbs to pieļauj. Vai turpina klīst apkārt ar saviem simptomiem. Diemžēl, tādus zinu :(
kāda - ar gripu ar neselimst visi ģimenes locekļi. Ja nu kas. Ar rotu ar. Un nav teikts, ka tie pārējie divi jau nav paspējuši izslimot vai izslimo vēlāk. Ne vienmēr tie simptomi ir acīs lecoši un saskatāmi, tāpēc jau jāvelk maskas un jādistancējas. Jo nevajag but simptomiem, lai izdalītu, piemēram, siekalas

2020-11-25 08:31

Perfektais latvietis: To Jozic... Paver pats savus smadzenes atlieku plašāk, un sāc domāt ka pieaugušais, nevis kā bērns, kaut gan bērni arī šim pasakām netic. Ja jūs nebūtu tik degredetu visi šie komentētāji, un ietu ielas vai vizmaz izrādītu kādu interesē vai patiešām šis viss ir taisnība tad varētu spriest par to. Jums neviens paziņa nestrādā LRS? Man strādā un varu runāt droši ko paši ārsti saka, kas patiesībā notiek. Viņi, protams, ir spiesti pacientiem melot, jo taču Hipokrāta zvērests utm.Bet, atnākot mājās ir pav8sam cita realitāte. To ka jūs pratunizkukojusied esiet zombiju apokalipses priekšā nav nu mana vaina. Drīz varēsiet iet un pakārties

2020-11-25 09:46

Bils Geits: drizak ticam citplanetiesiem

2020-11-25 15:56

cilvēki attopieties!: nu gan tie kovida noliedzēji uzvedas tāpat kā vegāni un veģetārieši.... :D viens džeks arī ņirgājās par Kovid (arī tad kad sieva saslima, bet tika vieglā formā cauri) līdz pats attapās reanimācijā :( tagad pavisam citu dziesmu dzied....

Saglabāsim cilvēcību un iztiekam bez rupjībām. Esam toleranti un un neuzdodam maldus par patiesību. Tagad jau jebkurš sevi uzskata kaut vai par kodolfiziķi kaut gan nezin pat Ņūtona likumus. ir speciālists medicīnā palasot blogeru prātuļojumus par medicīnu.

beidziet rubināt degunu un savas idejas un pārliecību uzdot citiem par absolūto patiesību.

lai visiem mierīgas dienas

2020-11-25 18:34

kāda: To cilvēki attopieties: par covid jau nav jāņirgājas, tāpat kā par gripu vai citu saslimšanu. Arī ar gripu var nonākt reanimācijā, pat neņirgājoties. Bet covidhistērijas pārņemtajiem jau laikam to grūti saprast.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz