Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 17. jūlijs

Vārdadiena: Aleksejs, Aleksis

“Liepājas autobusu parka” šoferi sola piketu arī Rīgā un, iespējams, streiku  (21)

Atslēgvārdi liepājas autobusu parks | šoferi | streiks | pikets

  • Komentāri (21)
  • 0

Komentāri (21)

  • 13.09.2018 14:42 Ziņot

    suslis

    Un tad ??:) Viņi var braukt piketēt kaut uz Pekinu :): neko nepanāks::Ies prom masveidā no darba :) lai iet --būs citi ,kuri badā un ies strādāt uz autobusiem:):)

  • 13.09.2018 14:42 Ziņot

    dArtanjans

    Strādāju tajā bedrē daudzus gadus atpakaļ Embūtnieka valdīšanas laikā.Vairāk par remzonu gribētos pateikt.Ja kaut kas busam nojuka,šloseriem bija jābleķo,jo noliktava tukša,bet večiem tā blīve vai cits loriņš ir,bet rītā ir labs reiss.Skaiti rubļus(lati,eiro)no savas kabatas.Ar mīksto(starppilsētu buss)taču brauc.Kad uzrāvos par zaķiem,Rūdim tā arī pateicu,šis man,ka visu zinot,bet kāpēc es nedevu biļetes.Tas Ikaruss nebija mans privātais,ka man no tiem grašiem,ko maksāja,būtu jāuztur.Pēc vsirāku gadu pārtraukuma uzkāpu uz to pašu grābekli,atkal iekārtojos LAP.Iedeva totālu hlamu Grobiņu un Nīcu uksēt.Te sākās cita rokopera-kāpēc kavējies un kur degvielas ekonomija(braucām ar kaut kādu melnu žļurgu ko fenderēt roka necēlās).Tupajai Kutuzovenei iestāstīt nevarēju,ka pilsētā ir korķi,un tas vecais dinozaurs soļķi rij uz velna paraušanu.Jau 10 gadus uksēju normālā ārzemju kantorī,nožēloju,ka tik ilgi cerēju uz vunderi.

  • 13.09.2018 15:07 Ziņot

    suslis

    tātad patiesībā par tām algas lapiņām ,kurās bardaks--tas atklāti norāda uz cinismu ar kādu LAP iztura spret darbiniekieem;;tipa --gribu maksāju ,gribu nemaksāju--jo viss VID ir sagrābts..korupcija:)

  • 13.09.2018 16:05 Ziņot

    te ir lustīgi !!

    Veči turās !! Šis ir vispārēju pārmaiņu gads Latvijā! Mums visiem citam citu jābalsta un vienreiz tās mahinācijas jāizbeidz! Šis šoferu dumpis tikpat labi attiecas arī uz pilsētniekiem pasažieriem,par augstajām biļešu cenām! Kam nav slinkums painteresējaties, cik maksā autobusu un tramvaju biļetes Daugavpilī, kas tāpat kā Liepāja nav Rīga! Jums žoklis atkārsies! Tramvajā piemēram- 45 centi!!!

  • 13.09.2018 16:43 Ziņot

    komissar

    Šoferi Jus malači ejat lidz galam pietek Škeles gimeniti barot.

  • 13.09.2018 18:05 Ziņot

    7 eiro

    par ko? brauc pusaizmiguši autobusu nevēdina,,kodicionierus neslēdz,ir nepieklājīgi,pie pieturvietām piebraukt nejēdz...nopublicējat te algas lapiņas atšifrēsim ,ja sievas neprot..:)

  • 13.09.2018 18:05 Ziņot

    7 eiro

    par ko? brauc pusaizmiguši autobusu nevēdina,,kodicionierus neslēdz,ir nepieklājīgi,pie pieturvietām piebraukt nejēdz...nopublicējat te algas lapiņas atšifrēsim ,ja sievas neprot..:)

  • 13.09.2018 18:07 Ziņot

    7 eiro

    ja darbs neapmierina ,var meklēt darbu citur,macaties augstskolās un būs pat 15 eiro stundā.

  • 13.09.2018 18:19 Ziņot

    44

    salam maleikum 7 huy eiro , tu esi kādreiz braucis pēdējo 10 gadu laikā uz Rīgu?... man jābrauc ievērojami bieži , nekad neesmu redzējis ka autobus vadītājs nejēgtu iebraukt pieturā ,vienmēr korekti izpildījis pasažieru vēlmes un pieturās apstājies ... nemaksā viņiem to kas pienākas un streiks ir tas kas iedos bietē sarainajam ar visu kompāniju , streiks vismaz 5 dienas , novēlu autobusu vadītājiem to labāko , lai jums veicas , jums jāturas visiem kā viens!

  • 13.09.2018 18:41 Ziņot

    Es ar....

    Varbūt arī tik ir pelnījuši...Nesaku,ka visi,bet lielākā daļa,ar ko man nācies saskarties...zem katras kritikas:(

  • 13.09.2018 19:06 Ziņot

    Es aram ...

    Kritizētājs, vai zini, atradies! Domājams, pats esi kritizējams un apdir... ms savā arodā. Braukt ar muti, tas Tev nav tas pats, kas braukt pa bezjēgā izrakāto Liepāju ar simts pasažieriem kulbā.

  • 13.09.2018 20:06 Ziņot

    Uldis

    Atbildot uz 7 eiro komentāru:
    Brauc pusaizmiguši, jo 4 līdz 5 dienas jāceļas 4 no rīta jāstrādā līdz pat 15 stundām dienā!
    Kondicionierus neslēdz, jo lielai daļai nemaz vairs neiet kondicionieris, un taisīt vai uzpildīt neviens tur netaisās...
    Pie pieturām nevar piebraukt, jo pieturas nav normāli uztaisītas, un vadībai daudz ir teikts lai sakārto pieturas, bet viniem pie dir**s!

  • 13.09.2018 21:38 Ziņot

    Kabarnē

    Pirmkārt, diez vai viņi ienes tādu peļņu, lai maksātu tik daudz, otrkārt, tur puse ir jāatlaiž par braukt neprasmi un komunikāciju ar pasažīereim! Tas vairāk attiecas uz pilsētas maršrutiem!

  • 13.09.2018 22:18 Ziņot

    un tādu auto kompāniju ir daudz

    bet protams visi nobaidīti..... Jūs esat paraugs visiem

  • 13.09.2018 22:18 Ziņot

    un tādu auto kompāniju ir daudz

    bet protams visi nobaidīti..... Jūs esat paraugs visiem

  • 14.09.2018 06:30 Ziņot

    Víri

    Turás! Bez cíńas nav uzvaras!

  • 14.09.2018 10:02 Ziņot

    Artūrs

    Malači šoferi, sen jau bija vajadzīgs streiks un tautai tagad jābūt vienotai nevis savā starpā jākašķējas jo arī citās nozarēs šajā valstī pastāv vērdzība, kamēr tauta masveidā neizies ielās te nekas nemainīsies

  • 14.09.2018 15:32 Ziņot

    Lai izdodās!

    Ja 7€ stundā panāks to, ka mūsu vīrieši šoferi kļūs laipnāki, modrāki un nebubinās virsū sievietēm,meitenēm,pensionāriem,bērniem. Ja tie 7€ panāks to, ka uz jautājumu "uz kurieni dodas šis mikroautobuss/aytobuss?" tie būs spējīgi konkrēti atbildēt "uz pilsētu" vai "uz karostu/zaļo birzi" nevis uzbraukt "KAS RAKSTĪTS SĀNĀ?!" un aizvērt durvis un aizbrūkt, zaudējot jebkādu cilvēciskumu. Var būt cilvēkam redze slikta, var būt jānokļūst steidzami mājās.
    Mīļie šoferi, es tiešām novēlu Jums sasniegt mērķi! Latvijas darba devēji izsmej vīriešus, liekot tiem kļūt par īgnām ar dzīvi neapmierinātām, izdegušām būtnēm. Uzskatu, ka algas jāpaceļ visiem, kas strādā klientu apkalpošanas sfērā! Veikalos, izklaides csntros, šoferiem! Pirmkārt būs vieglāk atrast darbiniekus, otrkārt būs visglāk tikt vaļā no tiem, kas slikti izpilda darbu, treškārt par 7€stundā būs iespējams strādāt normālu darba grafiku, lai sanāktu mormāla alga, kas sekmēs to, ka cilvēks paliks par cilvēku nevis par nervu kamolu, kuram tracina nezinoša klienta jautājumi!
    Mīļie vīrieši, lai Jums izdodās!!

  • 14.09.2018 21:16 Ziņot

    Še Tev 7 eiro

    KO vaino šoferīšus,vai zini kādi ir pasažieri, nemaz nav labāki,nepieklājīgi,.

  • 28.09.2018 10:17 Ziņot

    Acs

    Malači, sen bij laiks, agrie rīti, un vēlās naktis, kā gan cilvēks izgulesies. Tik ko klusē tramvaju vadītāji, tiem vēl mazākas algas, un brauc ar veciem tramvajiem, kas bieži, lūst un trakākais zūd BREMŽU..

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!