Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Liepājas ielās remontē gāzes vadus

Liepājas ielās remontē gāzes vadus
Foto: Publicitātes
13.08.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Šovasar akciju sabiedrība “Gaso” Liepājas iecirkņa apkalpes zonā īsteno vairākus projektus, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Rubinčika.

Šajā sezonā ir ieplānots uzstādīt vienu jaunu sekcionējošo noslēgierīci Piltenes ielā. Savukārt Dzērves ielā paredzēts fiziski un morāli novecojušo gāzes regulēšanas punktu nomainīt pret jaunu, metāla skapī izvietotu gāzes regulēšanas punktu.

“Liepājas iedzīvotājiem šie remontdarbi īpašas neērtības nesagādās,” skaidro sabiedrības “Gaso” Liepājas iecirkņa vadītājs Jānis Grospiņš. “Veicot rakšanas vai cita veida montāžas darbus, tiek domāts par iedzīvotājiem, viņu ērtībām, lai iespēju robežās mazāk traucētu gājēju un autotransporta kustību.”

Uzņēmuma speciālisti reizi piecos gados vasarā veic arī hermētiskuma pārbaudes daudzdzīvokļu namos un reizi trijos gados mazstāvu apbūvē. Uzņēmums “Gaso” 2019. gadā ir ieplānojis nomainīt dabasgāzes ievadmezglus daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Liepājā Karostas, Tosmares, Ziemeļu priekšpilsētas, Dienvidrietumu un Ezerkrasta mikrorajonos, Grobiņas pilsētā, kā arī privātmājās Kaļķu un Nīcas ielā Liepājā. Parasti, lai nomainītu ievadmezglu, gāzi mājās atslēdz uz vienu – divām dienām.

Darbus paredzēts veikt līdz septembrim, bet ne ilgāk kā līdz apkures sezonas sākumam.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli