“Liepājas Lauvas” pagarinājumā apspēlē Štelmahera trenēto “Perlas” vienību

20.01.2011 20:29

“Mastercard” Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē trešdien Latvijas klubs “Liepājas Lauvas” savā laukumā ar 98:97 (24:21, 16:24, 23:20, 22:20, 13:12) pagarinājumā uzvarēja Latvijas speciālista Roberta Štelmahera trenēto Lietuvas komandu Viļņas “Perlas”.

Vēl divas minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām “Liepājas Lauvas” atradās vadībā ar 85:79, tomēr turpinājumā “Perlas” guva sešus punktus pēc kārtas un cīņa turpinājās pagarinājumā.

Pagarinājumā ritēja ļoti sīva spēkošanās, bet uzvaru “Liepājas Lauvas” komandai nodrošināja Eštona Mičela precīzais trīspunktu metiens 20 sekundes pirms papildlaika beigām.

Visā spēlē Mičels guva 28 punktus, bet vēl “Liepājas Lauvas” rindās ar 16 punktiem izcēlās Raimonds Vaikulis.

Savukārt “Perlas” komandā rezultatīvākais spēlētājs ar 31 punktu bija Vilmants Dilis, kurš izcīnīja arī 13 bumbas zem groziem.

Kā ziņots, abas komandas savstarpējo pirmā apļa cīņu aizvadīja 28.novembrī Viļņā, kad Latvijas klubs piedzīvoja zaudējumu ar 52:100.

BBL kopvērtējumā pēc trešdienas mača “Perlas” un “Liepājas Lauvas” 15 mačos izcīnījušas pa piecām uzvarām un ieņem attiecīgi devīto un desmito vietu 12 vienību konkurencē.

Tikmēr kopvērtējumā pirmajā pozīcijā ar 11 uzvarām 13 spēlēs ir vēl viens Latvijas klubs “VEF Rīga”, bet tam ar desmit panākumiem 14 cīņās seko Lietuvas komanda Prienu “Rūdupis”.

Kā ziņots, BBL elites divīzijas regulārajā čempionātā 12 komandas aizvadīs divu apļu turnīru, bet pēc tam labākās sešas iekļūs izslēgšanas cīņās, kur tām pievienosies spēcīgākie Lietuvas klubi Viļņas “Lietuvos rytas” un Kauņas “Žalgiris”.