Trešdiena, 17. aprīlis Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Liepājas metalurgs – Daugava 1:0

04.05.2009 18:10

SK “Liepājas metalurgs” futbolisti šodien savā laukumā spēlē pret Rīgas komandu “Daugava”. Spēle beigusies ar rezultātu 1:0.

SK “Liepājas metalurgs” sākumsastāvs: Spole – Zirnis, Ivanovs, Tamošausks, Kļava – Surņins, Jemeļins, Rafaļskis, Prohorenkovs – Kastners, Karlsons.

Metalurgi sāka ar pamatīgu ofensīvu, bet līdz ceturtajai minūtei sitienu pa sācenšu vārtiem vēl nav.

5.minūte Ivanovs pēc stūra sitiena sit ar galvu – bumba aizripo gar vārtu līniju;
9. minūte Kastners no aptuveni 17 metriem sit nedaudz garām tālajam vārtu stabam;
13.minūte Viesi pagaidām ar retiem un īslaicīgiem pretuzbrukumiem;
15. minūte Tamošausks no 18 metriem sit mazliet garām;
23.minūte Jau sestais stūra sitiens pie viesu vārtiem;
29.minūte Kastneram neizdodas ne sitiens, ne piespēle gar vārtiem;
30.minūte Karlsons saņem bumbu labā pozīcijā soda laukumā, sāk apstrādās bumbu un zaudē to;
31.minūte Pēc daugaviešu pretuzbrukuma pirmais stūris pie Spoles vārtiem;
34.minūte prohorenkovs un Karlsons izspēlē sieniņu, pēc Prohorenkova sitiena bumba atkal lido mazliet garām vārtiem;
38.minūte Metalurgi beidzot gūst vārtus. Mūsējo ātrais uzbrukums noslēdzas ar vairākiem sitieniem pēc kārtas, un Kastners beidzot izvirza liepājniekus vadībā – 1:0;
40.minūte Kastneram bija jāgūst jau savi trešie vārti spēlē, bet rezultāts nemainās;
45.minūte Ļoti tāls un neprecīzs Tamošauska sitiens.

2.puslaiks

Pārtraukumā Jemeļina vietā laukumā devās Soloņicins.

50.minūte Soloņocins sit no aptuveni 17 metriem – arī pēc viņa raidījuma bumba lido nedaudz garām;

52.minūte Soloņicins centrē soda laukumā, Kastners aizsniedzas līdz bumbai, bet sit pāri;

54.minūte Neprecīzs Soloņicina tālsitiens;

57.minūte Karlsons apsteidz Surņinu, nomet Kastneram, kuram sitiens šķērītē neizdodas, pēc mirkļa Prohorenkovs sit garām. Pēc kārtējā nesekmīgā uzbrukuma Abramčiks no iesildīšanās atsauc Kamešu.

59.minūte Karlsons trāpa pa vārtu stabu, un pēc mirkļa Kamešs nomaina Prohorenkovu;

60.minūte Kamešs sit spēcīgi, bet nedaudz pāri;

64.minūte Ivanovam dzeltenā kartiņa par viesu pretuzbrukuma apslāpēšanu;

65.minūte Pēc vairākām piespēlēm šķērsām soda laukumam, no asa leņķa spēcīgi sit Kamešs, vārtsargs atvaira;

69.minūte Pēc centrējuma ar galvu no vārtu priekšas sit Kastners – Dzelme izmisīgā lēcienā izvelk;

71.minūte Ar galvu nedaudz garām sit Kamešs;

74.minūte Ar galvu no vārtu priekšas sit Karlsons, Dzelme tver bumbu;

76.minūte Viesi otro reizi pēc pārtraukuma puslīdz bīstami  pietuvojas Spoles vārtiem. Izdodas vājš un neprecīzs sitiens;

80.minūte Soloņicins centrē, Karlsons vārtu priekšā netrāpa pa bumbu;

84.minūte Spēles izskaņā rīdziniekiem izdodas aizkavēties metalurgu laukuma pusē;

88.minūte Tamošaus ārstu palīdzībā noklibo no laukuma;

90.minūte Kompensācijas laiks 4 minūtes;

90. + 1.minūte Ventspils tiesnesis Braga saskata metalurgiem spēli ar roku pie Spoles soda laukuma, bez vārtiem;

90. + 4.minūte Kastners gūst otros vārtus, bet tiesneši kārtējo reizi fiksē aizmuguri. Spēle beigusies.