Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Liepājas metalurgs – Dinamo/Juniors 4:2

25.09.2009 18:54

Baltkrievijas hokeja čempionāta vienīgajā spēlē piektdien Liepājā metalurgi ar divu ripu pārsvaru pieveica komandu “Dinamo/Juniors”.

Lai izvirzītos vadībā metalurgiem spēles sākumā bija vajadzīga nepilna minūte. Ar pirmo metienu viesu vārtsargs Ervīns Muštukovs tika galā, bet atsisto ripu uztvēra Aldis Āboliņš, kurš panāca 1:0.
Pirmā perioda lielākajā daļā abas komandas aizvadīja vidējā tempā, bet demonstrēja itin haotiksu hokeju. Nedaudz vairāk un bīstamāk pa vārtiem meta mūsējie, bet Muštukovs ar saviem pienākumiem tika galā atzīstami. Liepājniekiem gan radās iespējas dubultot pārsvaru pielabojot atsistās ripas, tomēr tas izdevās vienīgi 15.minūtē vairākumā, kad precīzs bija Skvorcovs.
Perioda pēdējā minūtē liepājniekiem nācās dažas sekundes aizsargāties trijatā, un mazākumā būs jāspēlē arī otrās trešdaļas sākumā.

Otrās trešdaļas ievadā garlaicīgi nebija – metalurgi gan izturēja spēli mazākumā, bet mirkli pēc piektā spēlētāja atgriešanās laukumā viesi tomēr samazināja rezultāta starpību – precīzs bija Straupe. Vēl pēc mirkļa rezultāts kļuva 2:2, tomēr liepājnieki ātri atguvās un Feldmanis ceturtajā minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1. Astotajā minūtē teicamu sapratni laukumā nodemonstrēja mūsējo pirmais virknējums, un Mamonovs panāca rezultātu 4:1. Otrajai trešdaļai tā arī vajadzēj anoslēgties, tomēr nesaprašanās spēlējot mazākumā ļāva viesiem arī otrajā pārtraukumā doties tikai ar divu ripu deficītu.

Pēdējā periodā rezultāts nemainījās, un metalurgi uzvarēja ar 4:2.