Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepājas metalurgs” – “Jūrmala-VV”: 2:2

“Liepājas metalurgs” – “Jūrmala-VV”:  2:2
08.04.2009 19:05

Trešdien “Daugavas” stadionā “Liepājas metalurgs” tikās ar “Jūrmalas” komandu. Pirmajā puslaikā liepājniekiem piederēja teritoriāls pārsvars, taču vārtus pirmie guva viesi. Koļesņikovs izmantoja mājinieku aizsargu un pussargu minstināšanos un no apmēran 18 metriem raidīja bumbu pašā stūrī. Metalurgi rezultātu izlīdzināja pēc dažām minūtēm, kad centrējumu no labās malas vārtu guvumā pārvērta austrietis Kastners.Pirmā puslaika izskaņā Grebis no 11 metru atzīmes sodīja jūrmalniekus par viņa paša nogāšanu soda laukumā. Puslaika atlikusī daļa nebija bagāta ar notikumiem. Atpūtā ejot – 2:1.

Pēc pārtraukuma laukumā nekas dižs nemainījās – liepājnieki centās uzbrukt, taču maz no tā kas sanāca. Labu iespēju neizmantoja Surņins, no kreisās malas izvirzoties uz vārtiem, bet vēl labāku Karlsons, kas nespēja vārtu guvumā pārvērst izgājienu vienatnē pret viesu vārtsargu. Neizteiksmīgai spēlei turpinoties, viesi rezultātu izlīdzināja: 82.minūtē to panāca Ņesterenko. Metalurgi vēl tā kā gribēja rezultātu izlīdzināt, bet nekā. Pašā spēles izskaņā lielisku izdevību neizmantoja Ivanovs. Diemžēl – neizšķirts.