“Liepājas metalurgs” pieveic “ASK/Ogre” arī trešajā Latvijas čempionāta finālspēlē

24.03.2008 15:14

0

Uzvaru arī trešā Latvijas atklātā hokeja čempionāta – “Samsung” līgas – finālspēle svētdien izcīnīja “Liepājas metalurgs” vienība, kas savā laukumā ar rezultātu 5:3 (1:0, 2:1, 2:2) pieveica “ASK/Ogre” komandu. Spēles rezultātu mača 19.minūtē atklāja liepājnieku uzbrucējs Vladimirs Mamonovs, kurš raidīja ripu vārtu virzienā un tā pēc atsišanās pret “ASK/Ogre” vārtsarga Imanta Legzdas kājsargiem ielidoja vārtos.

Gan pirmajā, gan arī otrajā trešdaļā liepājniekiem bija liels pārsvars, kas tika realizēts septītajā minūtē, kad vairākumā ar metienu no zilās līnijas vārtus guva Vents Feldmanis, panākot 2:0, bet vēl pēc divām ar pusi minūtēm Juris Ozols pēc Feldmaņa piespēles guva arī trešos vārtus “Liepājas metalurgs” labā. Spēles 33.minūtē Andrejs Ignatovičs guva pirmos vārtus “ASK/Ogre” vienības labā.

Trešās trešdaļas pirmajās septiņās minūtēs vārtus guva Valērijs Fiļimonovs un Andrejs Smirnovs, izvirzot “Liepājas metalurgs” vadībā ar rezultātu 5:1. Trešdaļas vidū 33 sekunžu laikā divas reizes precīzi meta Ignatovičs, samazinot rezultāta starpību līdz 3:5. Atlikušajā laikā “ASK/Ogre” ilgstoši spēlēja vairākumā, tomēr vairāk vārtus gūt nespēja un zaudēja arī sērijas trešajā mačā.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Liepājas metalurgs” izvirzījās vadībā ar rezultātu 3-0.

Pirmajā mačā “Liepājas metalurgs” bija pārāki ar 6:1, bet otrajā uzvarēja ar rezultātu 5:3.

Pusfinālā “ASK/Ogre” ar rezultātu 3-1 pieveica pēdējo četru gadu valsts čempionvienību “Rīga 2000”, bet regulārā čempionāta uzvarētāji “Liepājas metalurgs” ar 3-0 viegli pārspēja komandu “Latgale”.