Liepājas metalurgs sagrauj Tranzītu ar 4:0

26.09.2009 18:05

“Liepājas metalurga” futbolisti šodien savās mājās izrēķinājās ar “Tranzītu” – 4:0. Hat-trick panāca liepājnieku jaunais uzbrukuma vilcējspēks Deniss Rakels.

Jau ar spēles sākumu metalurgi pacietīgi meklēja ceļus uz viesu vārtiem, tomēr “Tranzīts” pie katras izdevības centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, turklāt liepājnieku aizsardzības līnija nemaz neizskatījās tik droša.

Pirmajās 20 minūtēs laba izdevība bija Kirhneram, bet vienā no uzbrukumiem mūsējie pat savērpa četru sitienu sēriju, kurai ceļā stājās aizsargi. Viesi savukārt izpildīja bīstamu tiešo brīvsitienu.

Tamošauska spēcīgu raidījumu atvairīja ventspilnieku vārtsargs Maļinausks. Vēl sitienus izmēģināja Kirhners, Aleksejevs, Prohorenkovs, bet tie diemžēl gāja vārtiem secen. Pāris pusmomentu bija arī Grebim.

Veiksme beidzot nenovērsās 39.minūtē, kad augumā mazais Rakels ar galvu bija precīzs pēc stūra sitiena. Pēc tam viņš veica lielisku reidu pa kreiso malu, iedeva labu piespēli Grebim, kurš pamanījās bumbu iesist vārtsargam vēderā… Vēl puslaikā labu izdevību izniekoja Kirhners, bet Prohorenkovs trāpīja pa vārtu stabu.

Arī otrajā puslaikā spēle ritēja būtībā uz vieniem vārtiem.

Puslaika sākumā Kirhners labajā malā ielauzās soda laukumā, bet Rakelam neizdevās sitiens.

59.minūtē pēc Aleksejeva piespēles Rakels tika izvirzīts vienatnē pret vārtsargu un mūsu jaunais talants nekļūdījās – 2:0.

Prohorenkova, Kļavas un Jemeļina vietā laukumā devās Dobrecovs, Mežs un Kožokars.

Rakels kreisajā malā ir neapturams! Labs ātrums, labs sitiens – 3:0!

Turpinoties liepājnieku uzbrukumiem, savu golu iesita arī virslīgas rezultatīvākais uzbrucējs Grebis, “Tranzīta” ciešanas pārvēršot sagrāvē – 4:0.