Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Liepājas metalurgs – Šiņņik 4:2 (spēle beigusies)

25.02.2009 21:00

Baltkrievijas čempionāta pēdējā mājas spēlē SK “Liepājas metalurgs” ar 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) uzvarēja Bobruiskas komandu “Šiņņik”.

Spēli aktīvāk iesāka metalurgi, bet mūsējo sākuma ofensīvu piebremzēja Gubina nevajadzīgs noraidījums. Aizstāvējās mūsējie labi, bet turpinājumā arī paši sekmīgi izmantoja skaitlisko vairākumu. Perioda vidū mūsējie divreiz ieguva lielo skaitlisko vairākumu, un otrajā piegājienā divreiz guva vārtus. 11.minūtē ar atkārtotu metienu metalurgu vadībā izvirzīja Lelens, bet bet pēc nepilnām divām minūtēm Fiļimonovs izmantoja teicamu Ozola piespēli no aizvārtes.
Tiesa, uz īsu brīdi arī metalurgiem nācās aizstāvēties trijatā, bet pa visu periodu Žabotinskim tikai vienreiz nācās nopietni iesaistīties spēlē – piektajā minūtē pēc Grišanova metiena no tuvas distances.
Arī trešos vārtus mūsējie guva skaitliskajā vairākumā, kad savus otros vārtus spēlē guva Fiļimonovs.
Pēdējā trešdaļā Fiļimonovs panāca 4:0 (atkal vairākumā), diemžēl, gluži tāpat kā svētdienas spēlē pret komandu “Rīga 2000”, mūsējie pēdējā periodā atkal darbojās pārāk pašpārliecināti un mača beigās mūsējo uzvara uz papīra vairs nešķita tik neapšaubāma.

Komentāri:

Vasīlijs Pankovs (“Šiņņik”):
– Bija redzams, ka maniem audzēkņiem netrūkst vēlmes uzvarēt, bet pievīla vārtu gūšanas momentu realizācija, savukārt mājinieki savas iespējas izmantoja.

Vladimirs Golubovičs (“Liepājas metalurgs”):
– Veiksmīgi nospēlējām vairākumā, lai gan kustības ziņā pretinieki izskatījās vieglāki – mūsu spēlētājiem treniņos ir pamatīga fiziskā slodze. Domāju, ka uzvarējām arī dēļ lielākas vēlmes iegūt trīs punktus.