Otrdiena, 21. janvāris Agne, Agnese, Agnija

Liepājas pašvaldība svētkos apciemos pilsētas operatīvos dienestus

Liepājas pašvaldība svētkos apciemos pilsētas operatīvos dienestus
Foto: Publicitātes
22.06.2016 12:25

liepajniekiem.lv

Līgo dienas rītā, 23. jūnijā, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieki Gunārs Ansiņš un Vilnis Vitkovskis apciemos pilsētas operatīvos dienestus, lai pašvaldības vārdā sveiktu tos drošības un glābšanas dienestu darbiniekus, kuri svētku laikā rūpējas par iedzīvotāju drošību, mieru un veselību, portālam pastāstīja Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

”Līgo svētku brīvdienas lielākā daļa iedzīvotāju izmanto, lai svinētu tradicionālos latviešu svētkus, kā arī, lai atpūstos un labi pavadītu laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Kamēr liela daļa līgotāju atpūšas, operatīvo dienestu darbiniek iuzcītīgi veic savus tiešos darba pienākumus. Tādēļ vislielākais paldies tiem cilvēkiem, kuri svētkos strādā, nodrošinot rūpes par iedzīvotāju veselību un drošību. Operatīvajiem dienestiem novēlu mierīgus svētkus, savukārt ikvienam liepājniekam novēlu, lai svētki paiet bez starpgadījumiem,” tuvojošajos Līgo svētkos novēl domes priekšsēdētāja vietnieks G.Ansiņš.

Kā ik gadu Liepājas domes vadība Līgo rītā viesosies pie Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Pašvaldības policijas dežūrdaļas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas dežūrdaļas, Liepājas Reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļas un Valsts robežsardzes.

Lai operatīvo dienestu darbiniekiem veidotos Līgo svētku noskaņa, pašvaldības pārstāvji dāvinās ķimeņu siera rituli.

Tāpat pašvaldība atgādina, ka, tuvojoties Līgo svētku un Jāņu brīvdienām, svarīgi atcerēties par drošību. Operatīvie dienesti gadu no gada aicina iedzīvotājus Līgo svētkus svinēt atbildīgi: ievērot piesardzību ugunskuru vai grilu tuvumā, atcerēties par savu un bērnu drošību, būt uzmanīgam atpūtā pie un uz ūdens, nesavienot transporta līdzekļu vadīšanu ar alkohola lietošanu. Tāpat, svinot Līgo svētkus, ievērot īpašu piesardzību, lecot pāri Jāņu ugunskuram, rūpīgi pagatavot ēdienu, ēst ar mēru.

Ja tomēr notikusi nelaime, gūta smaga trauma vai pēkšņi pasliktinājies veselības stāvoklis, apdraudot dzīvību, ātro palīdzību var izsaukt, zvanot pa tālruni 113 vai 112, kas vienlaikus ir arī vienotais ārkārtas palīdzības izsaukumu numurs. Savukārt, ja svētku brīvdienās nepieciešams mediķa padoms vai konsultācija vieglāku traumu vai saslimšanu gadījumos, padomu var saņemt, zvanot pa bezmaksas ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, kas brīvdienās un svētku dienās strādās visu diennakti.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)