Otrdiena, 16. jūnijs Justīne, Juta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājas sabiedriskajā transportā uzstāda e-biļešu lasītājus

Gatavojoties pilnīgai pārejai uz elektroniskajiem norēķiniem Liepājas sabiedriskajā transportā, gan autobusos, gan tramvajos tiek uzstādīti jauni e-biļešu lasītāji, aģentūru LETA informēja pašvaldības aģentūrā “Liepājas sabiedriskais transports”.

Liepājas sabiedriskajā transportā uzstāda e-biļešu lasītājus
Foto: Publicitātes
12.02.2025 13:29

LETA

Turpmāk tramvajos vecais biļešu kompostieris būs tikai pie pirmajām durvīm, savukārt jaunie e-biļešu lasītāji pie otrajām, trešajām un ceturtajām durvīm.

Savukārt autobusos vecais biļešu kompostieris būs pie pēdējām durvīm, bet jaunie e-biļešu lasītāji – pie vidējām un priekšējām durvīm.

Atlikušajā pārejas posmā, kad transportlīdzekļos vēl būs divas dažādas iekārtas, uzņēmums aicina pasažierus to ņemt vērā un, gadījumā, ja nepieciešams reģistrēt braucienu ar papīra biļeti, kāpt transportlīdzeklī pa tām durvīm, kur tie ir uzstādīti – tramvajā pa pirmajām, autobusā pa pēdējām, lai neradītu neērtības sev un citiem pasažieriem.

“Liepājas sabiedriskais transports” atgādina, ka jau iegādātās papīra biļetes varēs izmantot arī pēc to izņemšanas no pārdošanas – līdz brīdim, kad vecie biļešu kompostieri tiks pilnībā nomainīti ar jaunajiem e-biļešu lasītājiem.

Aģentūrā informē, ka janvārī ar e-biļetēm Liepājas sabiedriskajā transportā reģistrēti 100 879 braucieni, kas ir par 47% vairāk reģistrētu braucienu nekā pērn decembrī, kad tika reģistrēti 68 844 braucieni.

Janvārī pārdotas 50 517 dažāda veida e-biļetes, kas ir par 24,94% vairāk nekā mēnesi iepriekš.

Vislielākais pieaugums e-biļešu pārdošanā ir abonementa biļetēm katrai dienai, kas no 308 decembrī ir palielinājušās par 258% un janvārī to pārdošanas skaits sasniedzis 1103 e-biļetes.

Kopš elektronisko norēķinu sistēmas ieviešanas sākuma pagājušā gada rudenī tajā piereģistrējušies 22 507 cilvēki un e-kartes saņēmuši 2603 cilvēki.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz