Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Liepājnieki sūdzas par apgaismojuma trūkumu promenādē

Liepājnieki sūdzas par apgaismojuma trūkumu promenādē
Promenāde, kas ir iecienīta vietējo un tūristu pastaigas vieta, vakaros slīgst tumsā. (Foto: liepajniekiem.lv)
11.01.2020 07:00

liepajneikiem.lv

Promenādes posms gar bijušo Fonteina viesnīcu ir nesakārtots, jo tajā trūkst apgaismojuma – tumšajos vakaros tur gājējiem ir bīstami pārvietoties, uzskata pilsētas iedzīvotāji.

Portāls liepajniekiem.lv novēroja, ka ielas garumā ir izvietoti vairāki apgaismojuma stabi, taču gaisma no tiem vairāk ir domāta autobraucējiem, nevis gājējiem.

Liepājas komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls atklāja, ka šajā vietā ir kompleksa problēma. “Vecās ostmalas promenādes posmā ir bojāti un nedarbojas mazie gaismas elementi, kas izvietoti gar ietvi. Tāpat daļēji nedarbojas gaismekļi uz lielajiem balstiem, kas uzstādīti tuvāk kanālam.”

A.Štāls pastāstīja, ka šobrīd tiek remontēts Vecās ostmalas promenādes posma apgaismojums no lielajiem balstiem, darbi turpināsies “vēl kādu laiku.” ” Jāskatās, kādi bojājumi ir jānovērš un kādi materiāli varbūt vēl jāpasūta, jo apgaismojuma balsti ir īpaša dizaina un tur izmantoti nestandarta tehniskie risinājumi.”

Savukārt apgaismojumu gar pašu ietvi nāksies pagaidīt. “Dekoratīvo apgaismojuma balstu atjaunošana gar ietvi tiks plānota, taču vispirms Komunālā pārvalde noskaidros un izvērtēs materiālu izmaksas un darbu apjomus,” teica A.Štāls.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli