Trešdiena, 12. augusts Klāra, Vizma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājnieki: Vēlēt jāiet, lai balsojums būtu objektīvs

Liepājnieki: Vēlēt jāiet, lai balsojums būtu objektīvs
25.05.2019 11:47

liepajniekiem.lv

Šodien, 25.maijā, jau no septiņiem rītā atvērti ir vēlēšanu iecirkņi – iedzīvotāji aicināti balsot par Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem.

Vairākumā vēlēšanu iecirkņu Liepājā rindas neveidojas, portāls noskaidroja iecirkņos. Vien Ģimnāzijā uz iecirkņa atvēršanu septiņos no rīta gaidījušas vairākas personas. ”Vēlētāji nāk, bet liela pieplūduma nav,” teic vēlēšanu komisijas pārstāvji iecirknī Liepājas Universitātē. Savukārt iecirkņos Liepājas Latviešu biedrības namā pēc pieredzes teic: ”Lielāka vēlētāju aktivitāte sākas ap pusdienlaiku, kad cilvēki, kā jau brīvdienā, sāk posties uz tirgu vai kādiem pasākumiem.”

Un piebilst: ”Ievērojama vēlētāju aktivitāte bija iepriekšējās dienās. Un, ja vien darbojusies sistēma, tā būtu bijusi vēl lielāka. Daudzi aizgāja vīlušies un pat dusmīgi.” Piemēram, iecirknī Ģimnāzijā iepriekš nobalsojuši 176 vēlētāji, bet Liepājas universitātē – 243.

Pirmajās rīta stundās aktīvākie balsotāji bija vecāka gada gājuma cilvēki, kuri no rītiem pošas agrāk. Kā arī suņu saimnieki, kuri savu četrkājaino draugu pastaigu apvieno ar vēlēšanu iecirkņa apmeklējumu. Taču pa retam ir arī jaunas ģimenes ar mazuļiem, kas balsošanu neatliek uz pēdējo brīdi.

Protams, ir tādi, kuri vēlēt nedosies. ”Visticamāk, ka balsot neiešu,” atzīst liepājnieks Niks, kurš strādā Zviedrijā un patlaban atbraucis mājās atpūsties: ”Strādāju ārzemēs, līdz ar ko tāpat nesaprotu, kas te Latvijā notiek. Un kāda atšķirība, ko tur ievēlēs? Tāpat jau vēlētāju balsis mūsdienās neko nenozīmē.

Bet lielākā daļa Liepājā šorīt uzrunāto cilvēku atzina, ka ir vai nu jau nobalsojuši vai arī to šodien izdarīs, jo uzskata, ka vēlēt jādodas noteikti, lai balsojums būtu objektīvs.

”Mēs ar vīru vienmēr dodamies balsot. Tas taču ir katra pienākums! Nevaru iedomāties, kas tie par cilvēkiem, kuri reizi vairākos gados nevar atlicināt laiku, lai aizietu nobalsot! Kā var vispār domāt, ka varētu neiet? Lai katrs balso, par ko vēlas, bet ir jāiet! Ja visi balsstiesīgie piedalīsies vēlēšanās, tad balsojums būtu objektīvs. Bet daļa cilvēku ir tik slinki! Kad bija referendums par valodu, visi steidza nobalsot pret krievu valodu. Ja tāda aktivitāte būtu arī vēlēšanās, tad būtu super,” tā Ināra Kalniņa.

Liepājniece Dzintra teic, ka nobalsojusi jau pirmajā stundā, kopš šodien iecirkņi tika atvērti: ”Tas taču jādara! Lai mums būtu labāk. Lai atbalsts Latvijai būtu arī no Eiropas Savienības. Diemžēl latvieši uz balsošanu ir kūtri. Bet būtu jābūt aktīvākiem, lai balsojums nebūtu vienos vārtos.”

”Es tagad steidzos uz darbu, bet vēlēt pēc darba iešu. Noteikti! Tas ir jādara, jo mēs paši taču esam atbildīgi par to, kā mēs dzīvosim, kāda būs mūsu nākotne. Vispār nevajadzētu būt šaubām: iet vai neiet! Ir jāiet un jādara, ja tu gribi dzīvot šajā valstī, ja gribi, lai dzīve ir labāka,” tā liepājniece Aija.

”Nupat nobalsoju. Ja drīkst skaļi teikt, kāpēc, tad teikšu: lai Eiropas parlamentā tiktu ievēlēti latviešu pārstāvji,” atzīst grāmatvede Sanita.

Biedrības namā nule nobalsojusī pensionāre Viktorija teic: ”Kāpēc jāiet un jābalso? Es uz vēlēšanām eju katru reizi. Gan uz vietējām, gan Eiropas Parlamenta. Un brīnos, kāpēc cilvēki tik kūtri. Es domāju, ka ir jāiet vēlēt. Kaut vai tāpēc, lai Eiropas Parlamentā nebūtu astoņas Ždanokas vai astoņi Ušakovi…”

Uz labāku dzīvi, dodoties pie urnas cer arī cienījama vecuma liepājnieks Andris: ”Lai dzīve kļūtu labāka. Nu kaut vismaz citādāka.”

Rīta stundā pie urnas Biedrības namā bija ieradusies arī Dārznieku ģimene – Lilita, Egils un divus ar pusi gadus vecā meitiņa Ella. ”Protams, ka jānāk, tas ir atbildīgs lēmums,” tā Lilita: ”Mēs taču esam latvieši un balsis ir jānodod! Par to, ka balsojums būs objektīvs, es gan šaubos, bet mēs savas balsis esam atdevuši un pilsoņa pienākumu izpildījuši. Līdz ar to sirdsapziņa ir tīra. Nebūs tā, ka pēc tam kurnēsim. Savu esam paveikuši un būs tā, kā būs.”

Līdz pulksten 11 nekādi pārkāpumi iecirkņos nebija konstatēti. Piemēram, iecirknī Liepājas universitātē vēlēšanu komisijas darbinieki atzīst: ”Pie mums pārkāpumu vai kuriozu parasti nav.”

Šodien vēlēšanu iecirkņi būs atvērti līdz pulksten 20. Jau ziņots, ka tiesības piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem un citu Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņiem, kuri uzturas mūsu valstī, ir reģistrēti Latvijas Iedzīvotāju reģistrā un Latvijas vēlētāju reģistrā. Lai piedalītos vēlēšanās, vēlētājam vēlēšanu dienā jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Foto galerija

31 komentāri

2019-05-25 13:58

taisnīgums: žēl to cilvēciņu , kas skrien par tiem afēristiem balsot , un tie kas domā , ka letiņus iebalsos nebūs krievu :DDDD!!! visu sen latvju bālēliņi ir iztirgojuši tiem pašiem krievu bandītiem un Latvijas bals eiropas katlā ir pirdiens ūdenī , esmu latvietis , kas stāvēja arī barikādēs , bet vienkārši nolaižas rokas redzot , ko dara valdības zaglīgie pajoļi ar Latviju !!!!!!!!!!!!!!!!

2019-05-25 14:07

joppe: Ķāds Tu latvietis,ja nepiedalies savas valsts nākotnes attīstībā?! Tā vienaldzība vienkārši pretīga! Mudīgi prom uz iecirkni!!!

2019-05-25 14:20

taisnīgums: to joppe , valsti jāveido Latvijas valdībai , eiropa ir tikai , lai nabagi palūgtu palīdzību , un daudzi to diemžēl nesaprot un uzraujas uz šo lēto deputāteļu mērgļu āģitācijas saukļiem !!

2019-05-25 14:24

Vārds Uzvārds.: Joppe,
varbūt labāk lai viņš paliek mājās pie savas alus pudeles un pirž pupiņas internetā, jo man ir smagas aizdomas, ka tādi kā viņš, aizejot un nobalsojot, atdos savu balsi par kādu Ždanoku un Glušakovu. Lai tikai visiem ieriebtu. Suga tāda - disrt čībās.

2019-05-25 14:33

okei: piekritu tev taisnigum mus lletinusun tagad draza stavus pec tam saliektus un tagad gulosus bet dzivi esam mes tacu esm stipra tauta mus tacu regule eiropa rupnicas aiztaisa cuku majas kaut nedrikst dzivojam pi lielas krievijas tagad dzivojam pie lielas eiropas kada mums stipra briviba ura

2019-05-25 14:45

taisnīgums: to Vārds Uzvārds. , nē , par tādiem es nekad nebalsotu , bet varbūt tu piedāvā balsot par tādiem Latvijas iznīcinātājiem , kā kretīnu dombroski , ozolpākeni , krievu roklaižu zīli utt .. !!!

2019-05-25 14:46

Tieši tā!: Stulbenīši tie ,kas neiet vēlēt...Vēlēšanad notiek visā pasaulē(iedomājies pat Āfrikā)...a te divānā urbēji vaid..kāda jēga,viss ir slikti...iepļaukāt tādus vajadzētu..attopies pilsoni...ej vēlēt,ja neej tev nav tiesības neko pārmest.

2019-05-25 14:59

nju: Vecu cilvēku izklaides

2019-05-25 15:01

ejam ,ejam: neiesim nebūs pārtikas pakas,ko tad ēdīsim un ka mazgasimies,vienīgais labums pakas,tukši lauki,izmiruši ciemi UZ PRIEKŠU ,PAR PAKĀM

2019-05-25 15:03

hilda: Es tik domāju, kāpēc tie lielie patrioti te visu laiku tik prasti apsaukā citus.

2019-05-25 15:05

Vārds Uzvārds.: Taisnīgums,
Es neko nepiedāvāju, es redzu, ka Tev ir pacmit partijas izvēlei! Lūdzu nesaki, ka arī pie šādas izvēles Tev nav par ko balsot.

2019-05-25 15:13

joppe: Mīļie latvieši,nu taču saņematies un aizejiet uz vēlēšanām! Ticu,ka neviens ar lielu prieku to nedara,taču mūsu spēkos ir ievēlēt godīgus cilvēkus,cilvēkus,kuriem rūp LV! Visi taču nav zagļi!!!

2019-05-25 16:35

ir: Jāiet uz vēlēšanām. Lai vismaz krievi netiek kārotajās vietās.

2019-05-25 16:48

Asaka: Tieši dīvānā pirdēji dodās balsot, jo nav nekā cita ar ko nodarboties!

2019-05-25 17:11

Lekss: Par kādiem godīgiem tu runā??)) piem sandra kalniete (viņai tur abonements)--tā žurka tur savā pirmajā reizē tika uz trim mēnešiem,tad beidzā samata --deputāta oficiālais termiņš..viņa saņema sociālo spilvenu ,sāpju naudu 180 000 LV -latus !!
un ližd ar to sāka tēlot pārāko demokrātu ,brīvības un amerikas pakaļas laizītāju..Uz doto brīdi --šī vecā sapuvusī Es parlaments ir tiaki personiksu jautājumu kārtošanas iestāde uz citu rēķina .
Ir jau viegli pļūtīt par demokrātiju ,brīvību ut.t. ,kad tev par to maksā ne slikti..
Taču--vai kādu maz varētu uz turieni piedabūt ,ja nebūtu ne miņas no naudas ,algām ,komisijas ,personiskiem kontaktiem ,ģēlām u.t.t.
Aŗī visa uzturēšanās ,lidojumi ,rīšana restorānos it kā lietišķo darījumu ietvaros ,ir pa velti un uz citu rēķina.kā nieres taukos .un lai jūs par to nevarētu neko iebilst ,ne darīt--jums ir atņemtas visas tiesības ,ir tikai pienākums --balsot .Bet ar'i par to prakse rāda --balso par ko gribi--vienalag tiks ievēlēti ""vajadzīgie""
kaut vai tā apri eirovizija--jau pirms sākuma bija zināms ,uzvaru dos Nīderlandei--tas nekas ,ka tai bija pamatīgas priekšrocības ar divu gadu vecu --visur trallinātu un ļaužu atmiņā iesēdušos burbuļdziesmiņu.Briselē ir cita matemātika--tur 2+2 = tik cik vajag!!

2019-05-25 17:29

>Tieši tā: Jums nopietni liekas, ka balsojušo pārmetumi kādu kustina vai satrauc..?

2019-05-25 17:35

Zevs to jjope: Latvijai tajā EP nav nekādas teikšanas un nebūs tuvākajos gadsimtos... truli tik saņem naudu... ne viņos kāds ieklausās nekā...

2019-05-25 17:51

pie kaajas: balsotu,pret dormeo reklamam.

2019-05-25 17:59

propper: A man pie kājas!

2019-05-25 18:10

Liepaijnieks: Tikai AITAS iet balsot mūsu valstī.

2019-05-25 18:48

Jāniis: es šodien jūtos pēc atkritumiem, neiešu balsot.

2019-05-25 22:11

Darbs no 8 līdz 22: Es tiko aizgāju balsot. Bet apcirknis jau slēgts. Man desmitos vakarā beidzās darbs vergoju ostā.

2019-05-25 22:50

to Darbs no 8 līdz 22: Nu ko tad tu ta vergo aiziet uz darba inspekciju tas jau ir nenormāli ta jau daudzi vērgo un ligums noslēts uz minimālo .un viss kartība .

2019-05-25 23:32

To Lekss: Tev steidzīgi jādodās pie ārstiem. Žults par daudz- tā bojā organismu!

2019-05-25 23:58

Lekss: To Lekss

2019-05-26 00:13

Kaspars: Latvija Eiropas parlamenta ir maza un melna, tā neko nevar ietekmēt, padomājiet tak loģiski ! Vairums balsstiesīgo nedodas vēlēt, jo ir vīlušies politiķos, tas arī ir izskaidrojams tam visam!

2019-05-26 07:05

Realitāte: Apzinies..par katru Tava ievēlētā elka aplamībām esi atbildīgs,

2019-05-26 07:13

Realitāte: Tie gaišās latvju nākotnes cēlāji--apstājieties taču savu zilo miglu alkās--nekļūstiet taču smieklīgi paši savu bērnu acīs ---

2019-05-26 10:41

Sandra: jums smiekli nenak obligati iet balsot par ko?cik gadus balso vai kautkas ir mainijiejie uz labo pusi?ka balso ta paliek arvie trakak viniem nobalsojam tik par lielaku algu bet tautai ta paliek mazak fu

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz