Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

LiepU izsludina konkursu vidusskolēna stipendijai

LiepU izsludina konkursu vidusskolēna stipendijai
Foto: publicitātes
09.01.2020 13:13

liepajniekiem.lv

Liepājas Universitāte izsludina gadskārtējo stipendiju konkursu vidusskolēniem. Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī studiju uzsākšanu Liepājas Universitātē, portālam liepajniekiem.lv pastāstīja Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Stipendija vienam vidusskolas 12. klases skolēnam tiek piešķirta sešus mēnešus mācību gada 2. semestrī par labām un teicamām sekmēm, godalgotām vietām republikas pilsētas, novada, reģiona vai valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu pētnieciskajā darbā, kā arī par sabiedrisko līdzdalību dažādās jauniešu un skolēnu organizācijās.

Vidusskolēna stipendiju Liepājas Universitāte piešķir jau astoto gadu. Viens no stipendiātiem, kurš saņēma Liepājas Universitātes vidusskolēna stipendiju, studēja Jauno mediju mākslu un šobrīd jau pazīstams multimediju un elektroniskās mūzikas mākslinieks ne tikai Liepājā, ir Māris Dejus. Viņš saka: ”Toreiz es gribēju nopirkt kameru, un stipendija bija labs veids, kā investēt savā nākotnes darbībā. Zināju, ka studēšu jauno mediju mākslu. Esmu jau absolvents, esmu apmierināts, jo daru to, kas man patīk. Dzīvē sastopu vienu izaicinājumu pēc otra!”

Pieteikumus Liepājas Universitāte gaida līdz 17. janvārim, informācija par pieteikšanās kārtību un stipendijas apjomu – www.liepu.lv.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli