Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

LiepU topošie absolventi aizstāv bakalaura darbus

LiepU topošie absolventi aizstāv bakalaura darbus
Foto: Oskars Kļava
17.01.2020 11:49

liepajniekiem.lv

16. janvārī Liepājas Universitātē bakalaura darbus aizstāvēja seši studiju programmas ”Kultūras vadība” studenti, kuriem iedrošinošus vārdus bija sagatavojis arī Kultūras ministrs Nauris Puntulis, portālam liepajniekiem.lv ziņoja programmas direktors Uldis Drišļuks.

Studentu veiktos pētījumus uzklausīja un vērtēja komisija, kuras sastāvā bija koncertzāles ”Lielais dzintars” vadītājs Timurs Tomsons, Kultūras pārvaldes Starptautisko sakaru un kultūrpolitikas projektu vadītāja Agita Auza, Liepājas Olimpiskā centra vadītājs Aigars Kārkliņš, kā arī programmas ”Kultūras vadība” direktors Uldis Drišļuks un LiepU lektore Ērika Gintere.

Studenti savos darbos bija izvēlējušies pētīt atšķirīgus, taču ļoti būtiskus kultūras aspektus dažādos Latvijas reģionos. Pētījumos apskatīta Liepājas ikgadējo publisko ziemas sezonas pasākumu ietekme uz vietējiem uzņēmumiem, vizuālā tēla kvalitātes nozīme kultūras pasākumu veidošanā Liepājā, pakalpojumu piedāvājuma pilnveide un attīstība Ziru bibliotēkā, inovāciju tendences Cēsu radošās darbības centros, platformas ”Latvian Literature” ilgtspējīgas attīstības aspekti, kā arī dažādu paaudžu īpatnības izklaides pasākumu izvēlē.

Programmas direktors Uldis Drišļuks atzina, ka universitātei ir ļoti svarīgi, lai veiktie pētījumi būtu augstā līmenī. ”Tāpēc arī vērtējot studentu sniegumu atbilstoši kvalitātes kritērijiem, kā pirmais savu vērtējumu un akceptu par darba tālākvirzīšanu sniedz konkrētā bakalaura darba vadītājs, kam seko plaģiātisma pārbaude. Ja plaģiātisms netiek konstatēts, tad darbs tiek nodots recenzentam un tikai pozitīvas recenzijas rezultātā students tiek pielaists pie darba aizstāvēšanas komisijas priekšā.”

Komisija atzinīgi novērtējusi studentu ieinteresētību, prasmi pielietot savas profesionālās, studiju un prakses laikā gūtās zināšanas, meklējot atbildes uz sabiedrībai un kultūras pasākumu organizatoriem aktuāliem jautājumiem.

Studenti atzina, ka ieguldītie pūliņi ir bijuši tā vērti, neslēpjot arī to, ka darba izstrādes process bijis gana saspringts un darbietilpīgs, bet paši par paveikto guvuši lielu gandarījumu. 

Foto: Oskars Kļava
Foto: Oskars Kļava
Foto: Oskars Kļava
Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli