Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Lietavas ”grauž” ielu segumu

Lietavas ”grauž” ielu segumu
12.07.2016 07:12

liepajniekiem.lv

Pirmdienas rīta spēcīgās lietusgāzes, kad Liepājas ielas burtiskā nozīmē pludoja, nodarījušas bojājumus arī ielu segumam, novēroja portāls.

Baznīcas un A.Pumpura ielu krustojumā lielais ūdens daudzums bija izskalojis bedri blakus kanalizācijas akai un šajā vietā bija iegruvis bruģa segums.

Uzņēmuma ”Liepājas ūdens” darbinieki operatīvi reaģēja un norobežoja avārijas vietu, atzīmējot to ar zīmēm, līdz ar ko iebraukšana un iekrišana ūdens izskalotajā bedrē nedraud autobraucējiem.

Pēc uzņēmuma darbinieku teiktā tuvākajās dienās avārijas vieta tiks savesta kārtībā.

Portāls jau informēja, ka pirmdien, 11.jūlijā, ap deviņiem no rīta Liepājā bija negaiss un ļoti stipri lija lietus. Pērkona lietusgāzes stundas laikā atnesa 20 milimetrus nokrišņu, kas ir gandrīz visa dekādes norma, skaidro Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Tāpat jau ziņots, ka spēcīgais lietus pilsētas centrā bija appludinājis vairākas ielas. Brauktuves un ietves bija applūdušas Vītolu un Graudu ielas krustojumā. Applūdusi bija arī Lielās ielas brauktuve un Ezera iela, 1905.gada iela un vairākas citas vietas pilsētā.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)