Trešdiena, 12. augusts Klāra, Vizma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Likvidē bīstami slīdīgās flīzes Liepājas centrā

Likvidē bīstami slīdīgās flīzes Liepājas centrā
Foto: Egons Zīverts
21.08.2019 07:12

"Kurzemes Vārds"

Gājējiem, ejot gar tirdzniecības namu “Kurzeme”, vairs nebūs jāmet līkums flīžu kvadrātam, kas lietū vai sniegā kļuva bīstami slidens.

Flīžu kvadrāts šonedēļ demontēts un aizstāts ar bruģakmeni. Darbus veica SIA “A-Land” pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma. “Ikdienas uzturēšanas darbu ietvaros veikts neliels seguma remonts,” norāda pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls, piebilstot, ka flīzes pie tirdzniecības nama bija gan saplaisājušas, gan arī slapjā laikā kļuva slīdīgas. “Tagad tur uzlikts tāds pats bruģis, kāds tas ir visā laukumā līdzās tirdzniecības namam. Līdz ar to slīdēšana ir novērsta”.

Jautāts, vai izmaiņas gaidāmas arī Jāņa ielā, kuras segumā tāpat iestrādātas flīzes, kas mitros laikapstākļos kļūst slīdīgas, viņš pauda, ka pagaidām šādu plānu nav.

18 komentāri

2019-08-21 07:53

muļķu zeme: Kāds var paskaidrot, kāpēc vispār tika uzliktas šādas slīdīgas un bīstamas flīzes? Kurš idiots tādas izdomāja tur likt???

2019-08-21 08:44

Ffff: Cik tad miljonus tas izmaksaja?

2019-08-21 08:46

madara9: PIE Kempes pieminekļa kad uzlīst lietus ļoti slidens paliek,aŗī vajag nomainīt kamēŗ kāds nav salauzis kaulus

2019-08-21 08:47

Eldorado: Nu re - nostrādāja dubultā otkata princips!!!

2019-08-21 09:41

hi: Nu re....vajadzēja tikai 8 gadus.

2019-08-21 10:09

un: apkart rozu dobei ari vaig nomainit

2019-08-21 10:12

Betbet: izmaksas būtu jāsedz tam gudriniekam, kas sākotnēji pieļāva slideno flīžu iestrādāšanu. Atļaujiet minēt - zaudējumi netiks piedzīti. :-)

2019-08-21 10:38

Kaste: Nu ,man viņas netraucēja, bija vismaz intresants akcents pie ieejas, tagad viss pelēks vienkāršots.

2019-08-21 10:39

Maišelis: Man patīk bērnudārza žargons - "slīdīgas".

2019-08-21 11:18

Komandējums: 2005 gadā, kad atjaunoja kurzemi, tajā vietā bija domāta ziedu rundāle, bet kautkādu iemeslu dēļ to neuztaisīja, un tad to kvadrātu vienkārši aizflīzēja.

2019-08-21 11:37

Bb: Kādēļ var atļauties šādus brāķus taisīt un atkal neviens par to neatbild!???????

2019-08-21 12:13

Flīze: Ak dievs, ak dievs, arprāc, ko nu?

2019-08-21 12:49

Raimonds-40: Pie mums tas ir dabīgais proces. Pa priekšu dara, pēc tam domā. Dzintaru ielas krustojumos salikti spoguļi. Vai tiešām tur tie tik nepieciešami? Klaipēdas un Ūliha ielas krustojumā, kur tiešām var kaklu izmežģīt izbraucot no Ūlihu ielas uz Klaipēdas ielu. Varbūt derētu padomāt arī par lietderību. Bremžu švīkoņa un avārijas ir parasta parādība tuvējo māju iedzīvotājiem.

2019-08-21 13:04

Ltante: Es, reiz ziemā, pamatīgi nogazos Graudu un Brīvzemnieka krustojumā, pie tagadējā mēbeļu veikala. Tad, kad tur bija elektropreču veikals, pie ieejas bija tādas slīdīgas flīzes, kad nākot no Graudu uz Br;ivzemnieka, vai otrādi, parasti bija jāmet liels loks, gar veikaladurvīm, lai nepaslīdētu.
Tagad nav sanācis tur staigāt, ikdienā braucu ar auto. Vai , diez tagad arī tur vēl ziemā slīd?
Jāņa iela, vispār unikāla.

2019-08-21 14:40

o: Jā, kas tādas vispār izdomāja likt???? Tie, kas piedāvāja, arī apgalvoja, ka ļoti labas āra apstākļiem????

2019-08-21 16:07

sieviete: Es arī jau gadiem gāju tai vietai ar lielu līkumu, jo paslīdēju uz tām flīzēm ziemā vairākus gadus atpakaļ, kad smalks sniedziņš bij uzsnidzis un sasitos ne pa jokam!!! Ne tīrītas, ne kaisītas tās flīzes.. Tam, kurš to vietu izdomāja noflīzēt, vienkārši NAV bijušas smadzenes!!!

2019-08-21 21:30

hei: Beidzot! protams, Jāņa ielā nav tādu plānu, jo flīzes nav saplaisājušas :) Kāpēc vispār pieļauj, ka tik untensīvas gājēju satiksmes vietā iestrādā tik nedrošu un bīstamu segumu??? Vai kāds par to atbild?

2019-08-21 22:20

Rozentāls: Galvenais ir iztērēt naudu, uztaisīt sū.du,, pēc tam atkal maksāt un sū.du labot. Saprotu, ka šo projektu taisīja SESKA laikā? Bet, arī Vilnīša laikā ir daudz aplamību pieļauts! Un kas par to maksā? Pateizi! Mēs- liepājnieki! Un tad brīnāmies, kāpēc Liepāja ir bankrotējusi! Redzam, kādi deģenerāti strādā pašvaldībā. Kas konkrēti par to atbildīgs? Būvvaldes vadītājs? Un gan jau, ka pašvaldības vadītājs, ne tā? Kad tiks no šiem liekēžiem prasīta atbildība? Kad?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz