Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 17. septembris

Vārdadiena: Vaira, Vairis, Vera

Mācības pabeiguši desmit tramvaju vadītāji  (13)

Atslēgvārdi liepājas tramvajs | tramvaju vadītāji | mācības

  • Komentāri (13)
  • 0

Komentāri (13)

  • 20.08.2018 15:22 Ziņot

    Velgai

    laikam labs garīgais, ka smaida taka maimēnesis! Nedod Dievs tādu kolēģi citiem!

  • 20.08.2018 16:06 Ziņot

    lase

    Malči,vismaz centušies kaut ko panākt,nekā sēdēt saviem tuviniekiem uz kakla bez darba!

  • 20.08.2018 16:36 Ziņot

    Asaka

    Tekstā minēts personāls noveco! Bet šie "jaunie" vadītāji puse ir pensijas vecumā! Bet nu malači! Cik zinu nav nemaz tik viegli šīs tiesības nolikt!

  • 20.08.2018 19:12 Ziņot

    Zinu

    Paldies! Bija ļoti interesanti un vērtīgi!!

  • 20.08.2018 21:16 Ziņot

    Liepajniece

    Nesaprotu,vai šis kundzes vadīja tramvaju bez apliecības- bez tiesībām?

  • 20.08.2018 21:41 Ziņot

    k,,,

    Kad gaju pieteikties uz tranvaja parku par vaditaju.Ziniet ko man atbildeja,mums patreiz nav vajadzibas pec vaditajiem.Kad prasiju,vai tad ziema ari nav vajadzigi,ja kads saslimst.Atbilde skaneja taaaaa.Jus parak daudz jautajumus uzdodat.Tad kada velna pec es vispar darbu mekleju?Labak sezu uz maztruciga pabalsta,un neliekos ne zinis ka Liepaja ir parak liels bezdarbs.Es saku pierast pie si bezdarba.Degradejies busu kapitali.Lai tad strada citi,es no malas ari maku paskatities ka citi strada.

  • 20.08.2018 22:47 Ziņot

    oh mai gāād

    Apbrīnoju faktu, ka atrodas tomēr tik dauz cilvēciņu, kuri sevi tik zemu vērtē, lai strādātu par tādu samaksu....... Tas ir šausmīgi. Lai veicas, protams, jaunajiem censoņiem. hehe

  • 21.08.2018 02:20 Ziņot

    Roko Sifredi

    Tagad tramvajiem ierīkotas F-1 parauga stūres,- penši līkumos tāpat nez kāpēc izliecas pretējā virzienā- kantē grabuli, jo bail ka noskries no sliedēm..tās ir moribunda laikmeta paliekas, staļinisma ēras sapīgais mantojums.

  • 21.08.2018 06:29 Ziņot

    Evito...

    Pirmajam komentētājam, Ja kas nepatīk, tad aizej pasaki acīs nevis slēpies zem nika i-netā, dēļ tādiem liekuļiem kā tu arī cilvēki kļūst nejauki.

  • 21.08.2018 06:58 Ziņot

    exbraucēja.

    Tur taču daudzi no bildē redzamajiem sen jau strādā par vadītājiem ! Vai tad viņi visu laiku bez tiesībām brauca ? Un tā , kura stāv labajā malā ir ļoti nejauka vadītāja .

  • 21.08.2018 08:37 Ziņot

    ejT

    tekstā taču rakstīts ar saviem instruktoriem,nofotografēti visi kopā

  • 21.08.2018 13:13 Ziņot

    pīpenīte

    kas tie 3?- jo beidza jau 10?! daudzi jau redzeti vadot trambuli!- tapēc nebrīnos, kad braucot uz staciju 6. augustā , bet tramvaju 5.26 pie ,,Kurzemes,,tā arī nesagaidīju! vai man būtu jācieš no citu neizdarībām?kad zvanīju dispečerei 12.00!- nebija vispār lietas kursā! .....atbilde par iesutito sudzibu vel neesmu sanemusi!- pieturā bijām 5cilvēki....

  • 21.08.2018 15:54 Ziņot

    Ideāli

    Blondīnes un tramvaji, interesanti, tagat es zinu kāpēc ir tik daudz avāriju Liepājā ar tramvajiem.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!