Ceturtdiena, 2. jūlijs Lauma, Ilvars, Halina
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Manēža kārdina sportot

Manēža kārdina sportot
Foto: Egons Zīverts
25.01.2018 07:12

"Kurzemes Vārds"

Vakar parakstīts vieglatlētikas manēžas jaunbūves pieņemšanas akts, un tas nozīmē, ka ēka ir gatava ekspluatācijai – “Kurzemes Vārdam” pastāstīja Būvniecības valsts kontroles biroja Kontroles departamenta būvinspektors Andris Vīnakmens. Manēžas publiskās atklāšanas datums būs 1. marts, neslēpa pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

“Būvdarbi ir pabeigti, viss ir kārtībā,” sacīja A. Vīnakmens, kurš gan atturējās no “subjektīviem komentāriem”. Tā kā ēka ir sabiedriski nozīmīga, tās pieņemšana ekspluatācijā ir BVKB pārziņā, taču nodošanas un pieņemšanas procesā klāt bija arī Liepājas būvvaldes būvinspekcijas vadītājs Ivars Čīma, kurš atzina: “Man tāda sajūta, ka tūliņ varētu sākt skriet, manēža kārdinoša dažādām sporta aktivitātēm. Tā būs noderīga pilsētas attīstībai.”

Pasūtītājs – pašvaldība – jauno ēku no būvnieka var pārņemt, tiklīdz tiks izteikta šāda vēlēšanās, teica ģenerālbūvnieka akciju sabiedrības “UPB” pārstāve Ilze Rosicka. “UPB” pienākumos ir manēžai sagādāt arī mēbeles un inventāru. Daļa inventāra jau ir manēžā novietota, bet mēbeles vēl nav gatavas. “Termiņos iekļaujamies,” piebilda I. Rosicka.

Ēkas pārvaldītājs būs Liepājas Olimpiskais centrs. “Par februāri runājam,” teica LOC vadītājs Gatis Griezītis, jautāts, kad LOC manēžas ēku sāks apdzīvot.

Foto galerija

22 komentāri

2018-01-25 11:51

galīgi garām: Griezti zālē tik zemi ,kā lielveikalā.

2018-01-25 11:54

caur logiem: Kad vasarā saulē uzkarsīs jumts ,tur būs karsts ,kā cepeškrāsnī.

2018-01-25 12:07

mube: skaisti!!!

2018-01-25 13:13

cauriemlogiem: Nebūs,ja karstā laikā pa nakti laidīs ventilāciju un atdzesēs telpu nākošai dienai ... un vispār Liepāja gadā ir max viens mēnesis kad dzesēt prasās ... šeit taču nav en tūkstošu skatītāju vietas,lai sakarsētu telpu

2018-01-25 13:15

hm: caur logiem- par gaisa kondicionieri esi kaut ko dzirdējis?

2018-01-25 13:28

v/l: Šobrīd, pie šāda izkārtojuma, augstlēkšanu nav iespējams lekt, jo sportistiem ieskrējiens ir garāks nekā atvēlēts segums līdz madračiem, tas nozīmē ar naglenēm ieskrieties no florbola laukuma seguma! Diez vai florbola segums ir paredzēts naglenēm???????

2018-01-25 13:30

Līkkājis: Baigi labās margas gar celiņu līkumā. Nebūtu slikti,ja kādam kedas atsietos

2018-01-25 13:36

v/l: Manēžā pie šāda augstlēkšanas sektora izkārtojuma izskatās, ka augstlēkšanu nevarēs lēkt, jo sportistiem ieskrējiens ir garāks par atvēlēto sektorā, Diez vai ar naglenēm būtu vēlams ieskrējienu veikt no florbola laukuma seguma?????

2018-01-25 14:23

zemlēcējs: Cik no šiem augstlēcējiem saprot par ko viņi runā? Kurš augstlēkšanā ieskrienas pa taisno? Šķiet tie daži "augstlēcēji' lekuši bez piezemēšanās matrača ar galvu pa priekšu...

2018-01-25 15:56

Jōņs: Cik ta rinčs gars?

2018-01-25 15:59

Jōņs: Izaskota ka 200m? I viražai jir pacālums. Talkova dzela !

2018-01-25 17:08

Raimo: Skriešanas sacensības var uz 4 celiņiem rīkot?

2018-01-25 19:04

Jēkabs: It kā jau forši izskatās. Par augstlēkšanu....nu gribu redzēt dzīvē, kā leks...D grupai būs labi...

2018-01-25 19:19

Alexiss: Beidzot, arii Liepajaa vieglatletiem ir savas "majas" ziema!!!
P.S.
Savu laik bija spiesti braukt 2-3 reizes uz Kuldigu. Ja kads saskata nianses, zemi griesti vai ne tads likums vai vel kko tad ziniet, sho manezu nevar salidzinat ar laumas rajona kondzerbundzu, kura vel tika izmantota pirms pars gadiem.

2018-01-25 21:12

vieglatlets123: Ideāli!!!! UPS!!! Tikai nieka 20 gadus par vēlu... VIEGLATLĒTIKA Liepājā ir mirusi, ja maz var uzskatīt, ka tā kādreiz ir bijusi! "Sportists", kam ziemas sezonā jāskrien pa sniegu... :D Nez šis pasākums ļaus beidzot LOC pazemes autostāvvietu izmantot tam, kam tā paredzēta?! :D

2018-01-25 21:13

....,....: Ātri gan uzblieza...Forši ! Jā,par tiem celiņiem gan interesanti...Varbūt kāds zinātājs(spečuks) var ko pateikt : Kādēļ tikai četri celiņi ? Vai tad sacens8bām nav cajadz8gi 5 celiņi ?

2018-01-25 21:59

Florball: Interesanti, kā florbolisti dabūs bumbiņas, kas ielidos vb laukumā. Smiltis nesīs uz fb laukuma. Praktiski!

2018-01-26 03:53

To florball.: Starp florbola laukumu un volejbola laukumu vienmer ir tīkls. Šeit,cik redzems,viņš vēl nav uzlikts. Laikam nekad neesi bijis normālā manēžā. Nekas,nekad nav par vēlu mācīties!

2018-01-26 08:17

esespats: - Florbola segums ir no tā paša materiāla no kā skriešanas celiņš, tikai cita krāsa, tā kā droši varēs lēkt augstlēkšanu ieskrienoties no florbola laukuma.
- jā, manēžās var būt 4 celiņi vienkārši vairāk skrējienus jātaisa

Prieks par manēžu un sportistiem, kas tur varēs trenēties un startēt, lai viss izdodas!

BET, kur ir vieta skatītājiem, pašiem sportistiem, atbalstītājiem??? Parasti visur ir foršas tribīnes, te neredzu.

2018-01-26 09:30

Oska: Mūsu diženajiem vieglatlētu tūkstošiem tik ļoti vajadzīgā jaunā halle, jo Liepājā jau šausmīgi gara, auksta ziema ar -
20. Gaidam nākamo boltu pēc 5-10 gadiem.

2018-01-26 13:25

vieglatlēts: Sprinta celiņā nepieciešami tikai 6 celiņi. Pārējās vietās tikai 4.

2018-01-27 14:48

amatieris: kam būs iespēja tikt pie treniņiem, visiem gribētājiem vai izredzētajiem?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz