Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Meklē projektētāju Graudu un Jūras ielas krustojuma pārveidei

Meklē projektētāju Graudu un Jūras ielas krustojuma pārveidei
Foto: liepajniekiem.lv
18.06.2016 07:06

liepajniekiem.lv

Ceturtdien, 16.jūnijā, pilsētas pašvaldība izsludināja konkursu par tiesībām veikt būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību objektam Graudu ielas, Jūras ielas un Kūrmājas prospekta krustojumā – šī krustojuma pārbūvei, portāls uzzināja Liepājas pilsētas domē.

Iepirkuma priekšmets ir būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam ”Graudu ielas, Jūras ielas un Kūrmājas prospekta krustojuma pārbūve satiksmes drošības uzlabošanai Liepājā”. Tehniskās specifikācijas sastāv no projektēšanas uzdevuma.

Kopējais līguma izpildes termiņš noteikts 107 kalendārās dienas. Minētajā termiņā izpildītājam jāsaņem atzīme no Būvvaldes par projektēšanas nosacījumu izpildi un jānodod būvprojektu pasūtītājam.

Pārveidosim vienu no gājējiem un velobraucējiem nedraudzīgajiem krustojumiem, skaidro Komunālās pārvaldes vadītājs Jānis Neimanis: ”Katru gadu veicam dažādas izmaiņas satiksmes organizācijā, lai uzlabotu ikviena satiksmes dalībnieka, ne tikai autobraucēju, drošību.”

Tās notiks arī šovasar. Graudu un Kūrmājas prospekta  krustojums tiks papildināts ar nepieciešamajiem gājēju luksoforiem, jo gājējiem un velosipēdistiem tur līdz šim bijuši nedraudzīgi pārvietošanās apstākļi: ”Vēl tur izbūvēs drošības saliņu. Šis krustojums vairs neizskatīsies kā plašs laukums un nemulsinās satiksmes dalībniekus, jo iegūs saprotamus un viegli pamanāmus drošības elementus.”

Portāls jau informēja, ka šā gada februārī pilsētas domes deputāti, skatot jautājumu par grozījumiem Liepājas domes 2015. gada 10. decembra saistošajos noteikumos ”Par Liepājas pilsētas pašvaldības budžetu 2016.gadam”, lēma par pusotra miljona eiro sadali.

Finanšu pārvaldes sagatavotajā grozījumu projektā 2/3 no minētā pusotra miljona plānotas pilsētas infrastruktūras sakārtošanai un uzlabošanai. No minētajiem līdzekļiem paredzēts arī sakārtot Graudu ielas un Jūras ielas krustojumu, izbūvējot tur drošības saliņu.  

Projekta īstenošanai paredzēts finansējums aptuveni 10 tūkstošu eiro apmērā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli