Ceturtdiena, 28. maijs Vilhelms, Vilis

Miera traucētājam pat policija neko nevar padarīt

Miera traucētājam pat policija neko nevar padarīt
07.07.2012 04:00

Ligita Kupčus

“Es nezinu, ko lai dara,” bezpalīdzīgi saka Zāļu ielā 20 dzīvojošais Maigonis Šternbegrs, stāstot par sava augšējā stāva kaimiņu, kurš mīlot iedzert, naktīs skaļi klausīties mūziku, neievērojot nekādas pieklājības normas attiecībā uz citiem mājas iedzīvotājiem un viņu darbu.

Regulāri Šternbergu ģimenes miers traucēts pēdējos četrus gadus. “Es vienkārši dzīvoju, kā esmu dzīvojis,” uzskata nemiera cēlājs Andis Krētainis-Šteinbergs.

Ieriebj, jo neļauj darīt visu, ko grib

Uz Liepāju no Grobiņas novada Gaviezes pagasta Šternbergu ģimene pārcēlās pirms sešiem gadiem. Paņemts hipotekārais kredīts, lai iegādāto divistabu dzīvokli Zāļu ielā 20 varētu kārtīgi izremontēt. Pirms tam tur esot mitinājušies alkohola cienītāji, bijusi točka. Ja būtu zinājuši kāda dzīve šeit sagaida, nebūtu īpašumu pirkuši, nopūšoties atzīstas tā saimniece Linda, kura pagaidām gan ar situāciju vēl samierinoties.

Nedienas sākušās pirms četriem gadiem, kad no dzīvokļa uz citu dzīvesvietu aizgājusi Anda māte, un puisis palicis viens. Sākumā viss bijis kārtībā, kaimiņi pat brīdināti: man šodien atnāks draugi, mēs patusēsim līdz pulksten 24 un tad iesim uz “Pabliķi”. Situācija strauji mainījusies, kad puisim aizrādīts par viesu piečurātajiem stūriem, nomestajiem izsmēķiem un citām radītajām nekārtībām. Šobrīd Šternbergu ģimenei jāsamierinās ar skaļu mūzikas klausīšanos dienā un arī nakts laikā, regulārām iedzeršanām, mutes palaišanu, arī apzinātu kaitniecību. “Ja jums kaut kas nepatīk, vācietis uz saviem laukiem!” – tāda esot viņa atbilde, kad tiekot par kaut ko aizrādīts.

“Viņš apzināti mums spītē,” uzskata Linda Šternberga, un to esot apstiprinājusi Anda civilsieva. Reizēs, kad vīrietis nelaidis viņu dzīvoklī, sieviete patvērusies pie apakšējiem kaimiņiem. Šobrīd gan kopā ar trokšņotāju viņa nedzīvojot, pārcēlusies uz citu vietu. Iespējams, tādēļ arī Andis šobrīd retāk Zāļu ielā parādoties, ciemojoties pie viņas Bērzu ielā. Bet tajās reizēs, kad iegriežas, ballītes notiekot uz pilnu klapi. “Es nezinu, kāpēc viņš tik ļoti mums grib ieriebt,” neizpratnē ir Maigonis, bet pieļauj, ka tas ir tieši dēļ tā, ka neļauj viņam darīt visu, kas ienāk prātā. Tad, kad puisis esot skaidrā, visu varot sarunāt, bet, kad iedzer, aizejot ciet.

Par notiekošo vairākkārt zvanīts un stāstīts puiša mātei. “Viņam ir gandrīz 30 gadu, pieaudzis cilvēks, lai pats par sevi atbild,” skan atbilde uz ģimenes palīgā saucienu. Uz jautājumu, vai mums jāaudzina jūsu dēls, māte sakot, ka nezina, kā palīdzēt. Arī uz viņas lūgumiem dēls nereaģējot. “Un ko tad mums darīt?” neizpratnē ir Maigonis. “Vai man jāiet gulēt uz viesnīcu?” Trādirīdis notiekot tieši virs viņu guļamistabas. Mūzikas radītais troksnis nākot pat caur izklāto putuplastu, vati un reģipsi. Kādu dienu no griestiem gandrīz atkritusi lampa. Savukārt no nelegāli ievilktās kanalizācijas, kas ziemā aizsalstot, nopludināti griesti vannas istabā. Šos izdevumus gan segusi apdrošināšana.

Puiša valdonība izpaužoties arī savādāk, stāsta Šternbergu ģimenes galva. Piemēram, dzērumā salauztās kāpņu margas joprojām nav salabotas, lai gan sākotnējo viņš solījies to izdarīt. Līdz galam vaļā tiekot atstātas ārējās mājas durvis, lai gan iepriekš visi iedzīvotāji vienojušies, ka tās slēgs. Iekoptajās puķu dobēs tiekot mesti benčiki. Tādējādi apliecinot savus vārdus – “Ko gribu, to daru!” – arī dzīvē.

Nenomaksāti pieci protokoli

Par Anda izlēcieniem informēta arī Pašvaldības policija. Lai gan patruļas atbrauc, aktus sastāda, trokšņotājam par to ne silts, ne auksts, secina M.Šternbergs. Viss turpinoties tādā pašā garā. Uzzinām, ka Pašvaldības policijā puisim sastādīti jau pieci protokoli: četri par nepiedienīgu uzvedību; viens par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu. “Reaģējam uz jebkuru izsaukumu, un cenšamies darīt visu, cik mūsu robežās ir iespējams,” portālam sacīja Pašvaldības policijas pārstāve Sindija Kirkovalde. Tā kā redzams, ka protokolu stādīšana pie rezultāta neved, S.Kirkovalde iesaka ģimenei ar civilprasību vērsties tiesā.

Pagaidām Andis Krētainis-Šteinbergs likumsargu uzliktos naudas sodus nav samaksājis. Ja lēmums netiek labprātīgi izpildīts 30 dienu laikā no saņemšanas dienas, tad tas tiek nodots piespiedu izpildei tiesu izpildītājam. No šā gada 1.janvāra piespiedu izpildei lēmumus var nodot 10 gadu laikā, pastāsta S.Kirkovalde, piebilstot, ka saistībā ar lielo darba apjomu ne vienmēr izdodas pēc 30 dienām tos nodot piespiedu izpildei.

Viens kaut ko izdara, otrs pretī

“Es vienkārši dzīvoju, kā esmu dzīvojis,” portālam atbild Andis, vaicāts par nesaskaņām ar kaimiņiem. Līdz brīdim, kad Šternbergu ģimene ievākusies, nevienam nekas neesot netraucējis. Iespējams, tas ir tādēļ, ka nesamierināmo pušu dzīvokļi atrodas vienā mājas spārnā, un Anda mājoklis robežojas tikai ar vienu no mājas dzīvokļiem, t.i., Šternbergu ģimenes.

“Ar viņiem nē,” galvu purina Andis, jautāts vai negribas dzīvot draudzīgi. Nevarot rast kompromisu. “Viņi grib ievest savu kārtību. Citi mājas kaimiņi arī viņus neatzīst,” zina teikt puisis.

Pārveidota sēta, uz augšu nākošie cigarešu dūmi, pagalmā brīvi palaistais suns Renda, plaisas sienā, šķūnīšiem priekšā aizlikti malkas kluči – sarunā ar portālu Andis liek pretī, kas viņam traucē kaimiņu darbībā. “Esmu jauns, man patīk skaļi klausīties mūziku,” neslēpj Andis. Jā, ir bijis, ka naktīs rīkotas ballītes. Par to liecina arī dzīvoklī esošās daudzās alus pudeles, ko pamanījām, kad tikām vedināti raudzīt mūzikas iekārtu, kas, jāsaka, arī ir lielākais strīdu iemesls. “Otra tāda Latvijā nav, maksāja 700 latus,” pastāsta jaunietis, un arī nodemonstrē, cik jaudīgi ir tā basi, cik skaļi to var uzgriezt. Jāsaka, ka ne tikai skapis, bet visa istaba rīb no lielā trokšņa.

Turpinot stāstīt par kaimiņu izdarībām, Andis atceras, ka bijis gadījums, kad pārnācis mājās no naktsmaiņas ap pulksten diviem, trijiem dienā, uzgriezis mūziku un devies uzpīpēt. Atgriežoties dzīvoklī, valdījis klusums. Izrādījies, Maigoņa sievai pacietības vadzis lūzis, viņa aizgājusi pie kopējās mājas elektrosadales skapja un izslēgusi Anda dzīvokļa korķus. “Sākumā izlamājos, tad zvanīju “Latvenergo“. Jautāju, vai tā drīkst darīt. Protams, ka to kasti aiztikt nedrīkst! Tik uztaisa mani par melno,” pikti teic Andis, norādot it kā uz kaimiņu patvaļībām. Turklāt tā neko nevarot panākt. Sastādītos protokolus puisis domā samaksāt, savādāk noņemšot uz viņa vārda esošo automašīnu.

Vaicāts, kāpēc neslēdzot mājas ārdurvis, lai gan vienojušies to darīt, Andis uzdot pretjautājumu: “Kādā sakarā dienas laikā tām jābūt ciet? Es nāku, man vienā rokā dēls, otrā smags pārtikas maiss. Kāpēc man viss jānoliek lejā un jāslēdz durvis?” Viņš paliek pie sava, un durvis dienas laikā nav jāslēdz. Salauztās kāpņu margas sola salabot pēc aptuveni divām nedēļām.

Vai necenšaties viens otram ieriebt? “Domāju, ka tā ir,” atzīst jaunietis, runājot par abu kaimiņu attiecībām. “Viens kaut ko izdara, otrs pretī.” Viņš domā, ka līdzīga savstarpēja rīvēšanās notiekot arī citās mājās, kur dzīvojot vecāki cilvēki. Andis apstiprina, ka šobrīd vairāk laika pavadot pie draudzenes, jau divus mēnešus. Ir doma Zāļu ielā esošo dzīvokli izremontēt, un tad nākt atpakaļ. “Es gribētu nekašķēties, bet nezinu, kā lai to panāk,” atzīst nemiera cēlājs.

Uzziņai

Pilsētas noteikumos teikts, ka jebkāda veida darbību, kas rada troksni un pārsniedz attiecīgajā diennakts stundā noteikto akustiskā trokšņa pieļaujamo normatīvu vai vides trokšņa robežlielumu, ir administratīvi sodāma, līdz ar to, ja tiek traucēts iedzīvotāju naktsmiers laika posmā no pulksten 23 līdz 7, iedzīvotājiem ir iespēja vērsties Pašvaldības policijā personīgi, vai zvanot pa diennakts telefona numuru 63420269.

 Zāļu iela 20. Kaimiņi savā starpā nevar sadzīvot pēdējos četrus gadus.

Dzērumā salauztās kāpņu margas Andis joprojām nav salabojis, lai gan sākotnējo viņš solījies to izdarīt. Noteikts jauns termiņš – divas nedēļas.

63 komentāri

2012-07-07 06:58

Malda: Tāds jau ar labu nesaprot, ja pāris reižu apdauzītu ribas, būtu kā izsmērēts.

2012-07-07 07:46

Roflmao: Kurš jocīgais vispār pirktu dzīvokli tādā ūķī!?

2012-07-07 09:54

Elektrons: Nevis vienkārši izslēgt elektrību, bet nulles vietā padot vēl vienu fāzi, pāris sekundes un mūziķis varēs nest uz remontu visu dzīvokļa elektroiekārtu!

2012-07-07 10:46

nu,ko: Tas krupis jānoliek pie vietas sūdzot tiesā,lai nemaz nesāk remontēt un pošas uz citu vietu!

2012-07-07 11:42

dūre: DŪREI TIK SPĒKS! Šitādi šmurguļi pilna Liepāja. Iesēdināt skudru pūznī, lai pārdomā savu uzvedību. Vecāki neiemācīja uzvedības normas, pasaule izmācīs!

2012-07-07 12:33

Janona: kam vajadzīga tik bezzobaina pašvaldības policija, kas neko nevar izdarīt, tikai protokolu izrakstīt un lai mierīgi ālējas tālāk? :( Padomju laikos, kad dzerajs troksnoja, atbrauca miliči, savāca bobikā, ja pa ceļam nerimās, iekaustīja, ielika uz 15 sutkām un ģimenei 2 nedēļas miers mājās. Ja atkārtojās - aizsūtīja uz piespiedu ārstēšanos pret alkoholismu uz Olaini un bija kārtība. Tagad, dabīgi, viss nolikvidēts, pat atskurbtuve Liepaāja, kur tūkstošiem dzērāju!

2012-07-07 13:28

šķiet,ka: jā,30 gadi ,jātbild pašam par sevi,bet vecākiem jābūt KAUNS par tādu izejmateriālu!

2012-07-07 13:55

20: ..janoliek pie vietas,cita varianta te nav...

2012-07-07 14:02

afroebrejs 13: laikam jau Rīgas muņiki nav tādi ļumpaki,kā Liepājā...Nupat jau ziņās bija,ka par KLAVIERU SPĒLĒŠANU iemasēts 101Ls naudassods.1Ls par pirmo reizi,bet 100Ls par atkārtotu.....Un kas ir klavieres salīdzinājumā ar šitā gailēna rībināšanu,ko??? Kauns par Liepājas muņikiem-pensionāru un maksas autostāvvietu klientu terorizētājiem(noko citu jau nespēj)

2012-07-07 14:07

K blondā: Ja negrib,tad nevar..............

2012-07-07 15:09

nja: Pārnācu, uzgriezu mūziku, aizgāju uzpīpāt.-

2012-07-07 15:57

11=1: 'TUR vajag aiziet kādam brīvprātīgam un to smukuli paņemt aiz dziesmas------uzreiz ''bikiņas'' būs pilnas.

2012-07-07 16:29

nejjauši: Tāda jušana,ka visa Latvijas tauta ir par šo lietu satraukusies.Muldētāji.

2012-07-07 18:39

ghjghjhj: tāpēc, kā Liepājas pašvaldības policijā strāda meitenes ar olam un bez :-)))

2012-07-07 23:24

Kārtības sargs.: Krievijā samaksā naudinū, un ātri tiek no tādiem idiņiem vaļā,vai tad Latvijā tas ir aizliekts kādam maksāt?Bet tā māte ir točna debīla,pati ar savu kropli netiek galā.

2012-07-08 00:22

asaka: Tur vienkārši vajag kādu normālu veci sarunāt kas fiziski paskaidro šim zīmulim! Jo ar vārdiem viņš nesaprot...

2012-07-08 00:55

Jj!: Varbut tas speciali vis darits un seen domats, laj to dzivokli atniemt no ta pujka?Kas zin?

2012-07-08 00:59

normis: Tāds daunis neko nejēdz..kas tas par čali kurš klpē savu meiteni :D:D:D

2012-07-08 01:02

meitenei: Ja tā meitene vēl ar viņu tiekas - cilvēkam nav pašnovērtējuma(likam patīk ka iekausta) :))

2012-07-08 07:08

Tautas balss: Ko fiziski ? Pec tam pats uz apsūdzeto sola . Mūsu krietnā policija SAFBRICĒ KA PATS SUDZĒTĀJS IR TROKŠŅOTĀJS UN NEKARTĪBU CELĀJS!!! Tādas mums lūk lietas notiek. Bedīgi! Ko lai dara ja mumms tada mamļīga Policija.

2012-07-08 11:58

Zipo: atvainojos, ja gadījumā tas nav tas cilvēks.bet neko nevar padarīt ja esi publiskajā telpā un ziņās izpauž vārdu un uzvārdu

2012-07-08 15:20

Jaropolks Dorenskis: Padomju laikā tādus vienkārši izsūtīja no pilsētas uz laukiem. Ar speciālo pilsētas izpildkomitejas lēmumu. Var apskatīt Liepājas arhīvā.

2012-07-08 17:53

no malas zinātājs: Cik man zināms kad izlutinātais puišelis nepareizas informācijas norādījis redaktorei-apakšējie kaimiņi nemaz nesmēķē 3 gadus vismaz un ja tā bija pirms - tad savā dzīvoklī nevis kāpņu telpā.Arī cik zinu sēta nav pārveidota - janu vienīgi uzslieta atpūtas nojume un sētas iebraucamā daļa izlikta ar betona plāksēm lai nebūtu par zāli vai dubļiem jābrien.Viss pārējais jau senus gadus tur sabūvēts un pieder vienam magnātam.TO ZINU - JO ABAS PUSES LABI PAZĪSTU PERSONĪGI!

2012-07-08 18:32

mzgd: Vislabākais sods ir miesas sods. Ļoti ātri sāk smadzenes darboties un iedomība pazūd.

2012-07-08 21:23

2222: Ko tas Andis vispār var sprāgat.

Galīgs nūģis bijis skolas laikos un arī tagad tāds ir.

Baigais jau nu skaistulis-garģīmis , zaķzobis

2012-07-08 21:55

tiesa: haha beidzot Stenbergi dabu ierit par visam savam cucibam:)

2012-07-08 22:10

uu: a vai tad var uzrādīt citu personu adreses un vārdus(izņēmot tos starp kuriem konflikts). Kā vēl nav uzrādīti personu kodi un banku konti.

2012-07-08 23:00

to uu: kapec lai nedriikstetu ja vins zin par so lietu? lai cilveks beidzot sak saprast ka nav nekads krutais puika,ka patiesiba ir nereali liels nugis.Un lai mate ari to saprot ka nav normali savu delu izaudzinajusi.

2012-07-08 23:56

mlje: maatei publisks kauns. delins par cuku izaudzis.

2012-07-09 10:36

gogolis: Tiešām KAUNS mātei, tādu izaudzinājusi!

2012-07-09 11:03

mia33: jā un andi pazīstu jo tusinu laika biezi vins pargulēja ar citām.ari ar mani bet pectam neliekas ne zinis nesaprou ko vins to meiteni vaza aizz deguna un gimene vinjam nau rupejusi nekas

2012-07-09 11:35

kulaks: Tad jau tāds maita tas Andis, varbūt tomēr paņemt viņu priekšā, panēsāt uz kulakiem pus stundu.

2012-07-09 12:11

vaks: Blato tādu kruto taču tagad izrādās ka ir galīgs nūģis.:D :D :D

2012-07-09 12:38

kauns: kauns Dacei Kretainei par tādu izaudzinātu dēlu..

2012-07-09 12:40

????????: kadel tiek dzesti komentari?

2012-07-09 22:40

un tomēr: Mums taču Liepājā ir pietiekami daudz naktsklubu kur pavadīt laiku un klausīties skaļu mūziku,vai tiešām jātraucē kaimiņien .

2012-07-09 23:12

!!!!!!: Es parasti komentārus nerakstu, bet šoreiz es nevaru paklusēt.

Kas jūs idioti esat?? Kā jūs vispār varat atļauties vainot māti? Viņa ir viens no labākajiem cilvēkiem, ko vispār pazīstu. Tas, ka viens dēls ir "nogājis no ceļa", nenozīmē, ka viņa ir slikta māte, jūs, aprobežoti ķēmi! Jūsu zināšanai - māte ir vēl viens dēls, kurš dzīvē ir sasniedzis vairāk kā dažs labs te to idiotisko komentāru rakstītājs.

Vajag taču domāt,ko jūs runājat, cilvēki!

2012-07-09 23:15

sedfjk: Kāpēc gan mātei būtu jāaudzina tā jau pieaugušais cilvēks? Viņš pats izvēlas, kā dzīvot. Un ja tā grib, lai dzīvo ar.

2012-07-09 23:40

to sedfjk: piekritu matei pieaugus cilveks nav jaaudzina tacu no otras puses skatoties ko vina neizaudziinaja normalu kad bija vel mazins?nevajadzeja lutinat.

ja mate gribetu lai ari otrs dels ir normals vajag laut dzivot pasam nevis lutinat pieaugusu virieti

2012-07-10 01:18

Aktuali: Lai ka mate miletu delu, jazin, ka nauda vien nelidz...

2012-07-10 09:06

to to sedfjk: Vai tad tā ir lutinašana? Ja māte nejaucas iekšā sava pieaugušā dēla dzīvē, tātad - viņa nekādā mēra nelutina. Lutināšana būtu, ja viņa tagad jums visiem stāstītu, cik mans dēls ir labs un foršs, ka viss te ir uzpūsts (kā lielā mērā arī ir), bet viņa to nedara.

2012-07-10 09:10

!!!!!!!: un māte nevar divus dēlus audzināt dažādi. Viens ir Andis, par kuru tagad apspriežam un nosodām, bet MĀTEI IR VĒL VIENS DĒLS, kurš ļoti spēcīgi sekmējis Latvijas attīstību un devis lielu ieguldījumu tās prestiža celšanai. Viņš, jāatzīst, ir viens no tiem cilvēkiem, no kuriem vajadzētu ņemt piemēru, kā dzīvot. Lūk! Cik dažādi cilvēki izaug! UN PIE TĀ, KA ANDIS IR TĀDS ĶĒMS, NEKĀDĀ MĒRĀ NEDRĪKST VAINOT MĀTI, JO VIŅA DARĪJA DAUDZ, LAI TĀ NENOTIKTU.

2012-07-10 09:50

mia33333: bet neaizmirstat ka tas dzivoklis kur tas mulkis dzivo ir mātes dz''ivoklis un tapec ta nevar ka vinjam lauj darit ko grib ta ir vinas atbildiba

2012-07-10 11:56

Ne-e: Maate necentaa it nemaz, lai ta nenotiktu, ZINU!

2012-07-10 15:10

pietiek: Pietiek apvainot mati -Daci Kretaini..

vina itka ir vainiga nedaudz jo vinam neaizradija-tas tacu ir vinas dzivoklis.vina vienmer Andi pestija no sudiem nu ir laiks Andim pasam tikt ar visu gala.neiesaistisim te mati..un lai mate pati neiejaucas..

2012-07-10 19:56

grāfiene T: Un līdz cik gadiem, komentētajuprāt, vecākiem var uzvelt atbildību par viņu bērnu izdarībām? Spriežot pēc dažiem komentāriem, ir vēl vairākas mātes, kurām būtu stāvus zemē jāiegrimst no kauna par saviem bērniem...

2012-07-10 21:22

dēls: Jūs zināšanai senčiem bērni pēc krievlaika likumiem jāuztur līdz 60 gadi paliek dēlam

2012-07-10 22:41

dēlam: Tad jau vajag atgriezties krievu laikos- ar visu, kā tas ir. Nevar jau, kad izdevīgi- dzīvot brīvajā Latvijā, kad izdevīgi- Padomju Savienībā.

2012-07-10 22:43

grāfiene T: Pēc dažu komentētāju loģikas Paulam Kaufmanim vajag steidzīgi piezvanīt viņu mātēm, lai taču dara kaut ko- paskat, kādus komentārus viņu neapzinīgie bērni raksta internetā! Plašs darbalauks liepajniekeim.lv

2012-07-11 01:49

nepietiek?: Nepietiek jums te to tizlo komentaru raksts sen jau novecojis :D

meginat tagad glaimot mati ka delins ir ka sivens vai ?

varbut beidzot darisiet ko lietderigu un beigsiet tizlus komentarus pievienot :D

2012-07-11 07:16

lej kakat: kads te cepas.kauns no patiesibas ko?ka pasam uz galvas ***is tad diezvai ta runas

2012-07-11 08:50

grāfiene T: Mātei nav jāglaimo, taču vai viņa pelna pārmetumus par 30- gadnieka rīcību? Un ko tad paši vaimanājat, ka parādu piedziņas kompānijas zvana visiem radiem un draugiem? Parādus ir jāatdod un lai jūsu radi un draugi sarkst vien un varbūt pat samaksā- kārtībai jābūt.

2012-07-11 18:08

Šokolāde: A kur visi komentāri? Uzspiežot rādīt visus komentārus- nav daudzu ierakstu, kas bija? A kam tas ir izdevīgi????

2012-07-11 19:30

ir gan: šokolāde ir visi komentari vismaz es redzu un secinu ka tas losis ir un paliek solas nūģis

2012-07-11 20:45

to ir gan: Nav visi komentari..bija rakstits kads vins nugis bija skola un vel daudz lietu..bet tie aizskara vinu un dzesa ..

2012-07-11 21:10

toto ir gan: nu ja nugis bijis gan skola gan ari tg riktigs d... lidejs....pats nevar naudu nopelnit reali.sievai saka ka darba bet patiesiba melo

2012-07-12 10:58

KK: Esmu vīlusies liepājniekos, pirmkārt jau raksta autors(tak cilvēkam gan jau augstākā izglītība,bet saturs ...laikam jau atstāstījums pareizāk). Nu un attiecīgi komentāri...Nedomājiet,ka nenosodu vainīgo, bet kaut kā viss zemiski attiecībā pret pārējiem. Vainīgais protams ir pelnījis nosodījumu un ne tikai.

2012-07-12 12:01

!???: Nu,māte jau nav vainīga pie tā,ka dēls ir tāds!!!!

Un tas nav atkarīgs no tā kā audzināts...mēs katrs pats izlemjam kā dzīvot!!!

Nu un,ka dzīvoklis ir mātes???Tas taču nenozīmē,ka viņai tur katru dienu un arī naktī būtu tur jāiet skatīties,kas tur notiek?!

Un tas,ka tur sarakstīts,ka māte ir ārste un kur dzīvo Anda draudzene ir pilnīgs stulbums....kapēc tas ir vajadzīgs????

2012-07-12 12:18

to !???: a kur ta rakstits kur dzivo draudzene un ka mate arsts?

2012-07-13 12:07

!???: Palasi rakstu un redzēsi....

2012-07-13 12:08

OI....: par maati raxtiits komentaaros

2012-07-20 18:53

baronese: Trepes diez ir salabotas?Vai tie bija tukši vārdi?

2012-07-21 09:19

?: Protams kad tukši vārdi...

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz