Otrdiena, 28. maijs Vilhelms, Vilis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Mūspuses politiķi kandidē EP vēlēšanās, bet uz Briseli neraujas

Šovasar gaidāmajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām iesniegti 16 kandidātu saraksti. Veiksmi ceļazīmes uz Briseli loterijā, kurā būs deviņi laimētāji, izmēģinās arī daži Liepājas pašvaldības, Dienvidkurzemes novada domes un Saeimas deputāti.

Mūspuses politiķi kandidē EP vēlēšanās, bet uz Briseli neraujas
Eiropas Parlamenta vēlēšanas Eiropas Savienības dalībvalstīs notiks no 6. līdz 9. jūnijam, Latvijā balsotājiem uz iecirkņiem jādodas 8. jūnijā.  (Foto: Egons Zīverts)
Eiropas Parlamenta vēlēšanas Eiropas Savienības dalībvalstīs notiks no 6. līdz 9. jūnijam, Latvijā balsotājiem uz iecirkņiem jādodas 8. jūnijā.  (Foto: Egons Zīverts)
16.02.2024 05:10

liepajniekiem.lv

Ar atšķirīgiem mērķiem

Kopumā EP vēlēšanās kandidē septiņi Liepājas iedzīvotāji un tikai viens Dienvidkurzemes novada pārstāvis.

Liepājas pensionārs Vjačeslavs Ciganovs startē no partijas “Stabilitātei!” (7. numurs), kas savā programmā norāda, ka

“tikai ārējās politikas pārskatīšana Latvijas iedzīvotāju labā spēs veicināt Eiropas Savienības atjaunošanu un Latvijas iedzīvotāju labklājību”.

Biedrību “”Ģ. Baloža 2” un “Pulkveža Brieža 9” valdes priekšsēdētāja Anna Vaisjūna ar 11. kārtas numuru kandidē no partijas “Saskaņa” saraksta, bet ar 15. numuru šajā listē iekļauta Liepājas domes deputāte, ķirurģe Helēna Geriloviča.

“Saskaņa” savā programmā cita starpā atzīmējusi, ka Latvijai īpaši un ES kopumā ir svarīgi attīstīt un stiprināt tās krievu valodā runājošo iedzīvotāju eiropeisko identitāti.

Saeimas deputāts Edgars Putra ir Nr. 4 “Apvienotā saraksta” listē. Šīs politiskās apvienības

programma balstās uz “trīskāršu aizsardzību” – ekonomisko, pilsonisko un militāro.

Politiskā spēka “Kustība Par!” sarakstā ir divi mūsu pilsētas pārstāvji – Liepājas domes deputāte Dace Bluķe (7. numurs) un biedrības “Krievu balss Latvijai” valdes priekšsēdētājs Martins Levuškāns.

“Kustība Par!” sola dot Ukrainai balsi Eiropā. “Ukrainas uzvara un pievienošanās ES un NATO ir Latvijas drošības atslēga. Tā ir mūsu stratēģija un mērķis darbam Eiropas Savienībā,” teikts šī politiskā spēka programmā.

Liepājas Krievu kopienas valdes locekle Jeļena Osipova ir “Centra partijas” 5. numurs.

Viņai šis būs otrais mēģinājums atrast darbu Briselē. Pirms tam Osipova no partijas “Latvijas Krievu savienība” saraksta EP vēlēšanās kandidēja 2014. gadā, taču mandātu neieguva.

“Centra partija” EP apņēmusies turpināt deputātes Tatjanas Ždanokas darbu,

lai “aizsargātu mazākumtautību un nepilsoņu tiesības, cīnītos pret neonacisma uzplaukumu…” utt.,

lasāms tās programmā.

Ar mūsu pilsētu saistīts arī Saeimas deputāts Māris Kučinskis (“Apvienotais saraksts”, 18. numurs). Lai arī viņa dzīvesvieta ir Rīga, M. Kučinskis ir Liepājas partijas valdes loceklis.

Tikmēr Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Jankovskis kandidē no Nacionālās apvienības saraksta (14. numurs).

Viens no NA priekšvēlēšanu programmā norādītiem mērķiem ir: “Jāveicina īpašs atbalsts valstīm, kas robežojas ar Krieviju un Baltkrieviju, ņemot vērā, ka ir mainījušies apstākļi un šīs valstis sastopas ar kara radītiem papildu izaicinājumiem.”

Lai atbalstītu līderus

Kāpēc pašvaldību un parlamenta deputāti vēlas strādāt Eiropas Parlamentā? Vai vietvarā un Saeimā visi iecerētie darbi padarīti?

D. Bluķe, atbildot uz to, saka – partiju uzdevums ir startēt vēlēšanās, un ar to politiskās partijas atšķiras no biedrības.

“Nav gluži tā, ka man neprasīja atļauju, bet partijas valdei, kas komplektē kandidātu sarakstu, šķita, ka man šajā sarakstā jābūt. Taču, objektīvi raugoties, partijas, kas kandidē Eiropas Parlamenta vēlēšanās, var domāt par vienu, ideālā gadījumā – divām vietām, un mana kandidēšana pilnīgi noteikti ir kā atbalsts mūsu saraksta līderei [Ivannai Voločijai], kura ir ukrainiete.

Mēs, izsverot visus par un pret, kā varam piedalīties vēlēšanās un kampaņā, kā ar jēgu izlietot valsts piešķirto finansējumu,

kopīgās sarunās nonācām pie secinājuma, ka tā varētu būt balss iedošana Ukrainai.

Mēs redzam, ka Baltijas valstis un Polija saprot Krievijas iebrukuma un potenciālo draudu sekas, bet daudzas valstis Eiropā to neapjauš.

Līdz ar to, mūsuprāt, būtu ļoti labi dot vietu ukrainietei, kurai jau ir ļoti liela pieredze darbā Briselē. Viņai tā būtu iespēja stāstīt un vēstīt šo ideju, jo, manuprāt, Ukrainas drošība ir arī mūsu pašu drošība.”

Deputāte spriež, ka EP ir viens liels pluss, proti, tur nav tāda iedalījuma kā pozīcija un opozīcija.

“Ja es tam spēju kaut kādu jēgu ieraudzīt nacionālajā politikā, tad pašvaldībā tā ir diezgan liela nejēdzība. Joprojām

man nav skaidrs, kas ir tie draudi manā personā, no kā divas partijas Liepājā tik ļoti nobijās, neļaujot man pilnvērtīgi strādāt…

kaut vai būt atbildīgai par kultūras nozari pilsētā.”

A. Jankovskis nelolojot cerības iekļūt EP – tik augstu netēmējot. Arī viņš NA kandidātu listē esot galvenokārt tādēļ, lai atbalstītu saraksta līderi Robertu Zīli.

“Šis vairāk ir tāds atbalsta gājiens. Ja es ar savu potenciālo vēlētāju varu atbalstīt savu partiju… Šis arī ir tas mērķis,” viņš saka.

Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāja vietnieks pasmejoties arī atklāj, ka uz Briseli pārcelties nemaz negribētu. Viņam vēl mīļa esot Dienvidkurzeme.

“Es jau nemaz tā baigi [uz Briseli] nepošos. Ne velti esmu sarakstā beidzamais numurs,”

tikpat atklāts ir M. Kučinskis.

Arī viņa vārds “Apvienotā saraksta” listē esot lasāms tikai tāpēc, ka Saeimas deputāts vēlas “stiprināt sarakstu” jeb atbalstīt tās līderi Reini Pozņaku, kurš esot jauns un “pietiekoši traks, taču ar savu skatījumu”.

“Viņš būtu pelnījis Briseli,” uzskata M. Kučinskis.

Tikmēr E. Putra darbam EP noskaņots nopietni. Viņš saka, ka Saeimā, sēžot opozīcijā, padarīto darbu iespējas ir daudz ierobežotākas, bet uz EP viņš startējot ar ļoti konkrētu mērķi, kas zināmā mērā saistīts ar neseniem lauksaimnieku protestiem.

“Daļēji dēļ tā, ka šī kopējā lauksaimniecības politika ir atrauta no realitātes.

Latvijai ilgstoši nav pārstāvis Eiropas Parlamenta Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā. Pagājušo reizi Roberts Zīle to apsolīja lauksaimniekiem, bet piemānīja – šāda iespēja bija, taču viņš neaizgāja uz šo komiteju.”

E. Putra kā nozares profesionālis esot gatavs darboties šajā komitejā, kura risinot ne tikai ar lauksaimniecību saistītus jautājumus, bet arī “lauku reģionu attīstību kā tādu”.

Iespējams, līdzīga motivācija kandidēt Eiropas vēlēšanās ir arī Liepājas domes deputātei H. Gerilovičai, kura ierindota “Saskaņas” saraksta lejas daļā.

Diemžēl ar deputāti laikrakstam publikācijas tapšanas laikā sazināties neizdevās.

Vēlēšanām iesniegtie saraksti (iesniegšanas secībā)

 • “Latvijas attīstībai”,
 • Politiskā partija “Stabilitātei!”,
 • “Progresīvie”,
 • JKP – Jaunā konservatīvā partija,
 • Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”,
 • “Saskaņa” ,
 • Zaļo un zemnieku savienība,
 • “Jaunā vienotība”,
 • “Apvienotais saraksts”,
 • Kustība “Par!”,
 • “Latvija pirmajā vietā”,
 • “Apvienība Jaunlatvieši”,
 • “Tautas varas spēks”,
 • “Tauta. Zeme. Valsts”,
 • “Suverēnā vara”,
 • “Centra partija”.

Uzziņai

– Nākamajā Eiropas Parlamenta (EP) sastāvā Latvijai būs deviņas deputātu vietas pašreizējo astoņu vietā.

– Uz deviņām Latvijas EP deputātu vietām kandidē 272 cilvēki jeb uz vienu mandātu pretendē 30 cilvēki.

– No tiem 164 ir vīrieši, 108 – sievietes.

– Kandidātu vidējais vecums ir 46,5 gadi, jaunākajam kandidātam ir 21 gads, vecākajam – 86 gadi.

– 234 kandidātiem ir augstākā izglītība, 31 – vidējā, 7 – pamata.

 – Priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām sākās 10. februārī un ilgs līdz vēlēšanu dienai – 8. jūnijam.

Avots: CVK

Svarīgi!

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pieļauj, ka politiskās organizācijas, kā arī ar partijām nesaistītas personas priekšvēlēšanu aģitācijas periodā var izmantot mākslīgā intelekta veidotus materiālus, lai cita starpā apzināti dezinformētu potenciālos vēlētājus un ietekmētu to viedokli.

KNAB aicina iedzīvotājus kritiski izvērtēt publiskajā telpā pieejamo informāciju un pārliecināties par informācijas patiesumu.

Identificētais risks balstīts uz ASV, Polijas, Slovākijas un vairāku citu valstu precedentiem, kad vēlēšanu kontekstā izmantoti mākslīgā intelekta rīki.

Mākslīgais intelekts piedāvā daudzveidīgas satura veidošanas iespējas.

Priekšvēlēšanu aģitācijas periodam raksturīgākās manipulācijas varētu būt saistītas ar deputātu kandidātu balss sintezēšanu vai portretu iekļaušanu attēlos vai videomateriālos, imitējot patiesībai neatbilstošas sarunas vai situācijas.

Lai arī materiāli, kas veidoti ar mākslīgā intelekta rīkiem, var būt grūti identificējami, ir iespējams saskatīt pazīmes mākslīgi veidotam saturam.

Mākslīgā intelekta veidotajiem cilvēku portretiem raksturīgas nedabiskas grimases, nesimetriskas ķermeņa daļas un proporcijas, lūpu kustību neatbilstība runātajam tekstam.

Tāpat šādi veidotam saturam raksturīgas latviešu valodai netipiskas frāzes, savukārt sarunās – nedabīga runas maniere.

Avots: KNAB

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz