Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 25. augusts

Vārdadiena: Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija

Mūžībā devusies Irēna Opšteine

Atslēgvārdi irēna opšteine | nāve | mirušie

Foto: liepajniekiem.lv

Šodien Mūžībā devusies bijusī Liepājas pilsētas domes deputāte Irēna Opšteine, vēsta portāla rīcībā esošā informācija.

Kā vēsta Liepājnieku biogrāfiskā vārdnīca, Irēna Opšteine dzimusi 1946.gada 18.maijā Rīgā. 1971.gadā absolvējusi Viļa Lāča Liepājas Valsts pedagoģisko institūtu.

Visu savu darba mūžu bijusi saistīta ar izglītības sfēru. No 1976.līdz 1982.gadam bijusi Liepājas 10.vidusskolas direktora vietniece. No 1982.līdz 1989.gadam - Liepājas Pionieru nama, tagad – Bērnu un jaunatnes centra direktore. Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Liepājas pilsētas padomes priekšsēdētāja..

Ilggadēja Liepājas pilsētas Domes deputāte. Pilsētas attīstības komitejas un Izglītības, kultūras un sporta komitejas locekle. Liepājas pilsētas Domes Trīspusējās konsultatīvās padomes locekle kā Liepājas Arodbiedrību centra pārstāve.

Liepājas Arodbiedrības centra padomes locekle. Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) padomes locekle. Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) valdes locekle un LIZDA padomes locekle.

Brīvajā laikā patika sportiskas aktivitātes dabā.

Kā portālu informēja tuvinieki, I.Opšteines izvadīšana notiks piektdien, 15.jūlijā, pulksten 14 no Liepājas Lutera (akmens) baznīcas. Zemes klēpī I.Opšteini guldīs Liepājas Centrālkapos.

  • 0

Sabiedrība

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!