Otrdiena, 29. septembris Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nacionālā savienība “Taisnīgums” par Liepājas mēra amata kandidātu virza Kristeru Kraftu

Nacionālā savienība “Taisnīgums” par Liepājas mēra amata kandidātu virza Kristeru Kraftu
Foto: taisnigums.lv
01.03.2017 11:26

LETA

Nacionālā savienība ”Taisnīgums” par Liepājas mēra amata kandidātu pašvaldību vēlēšanās virza fizikas skolotāju Kristeru Kraftu, Rietumu Radio uzzināja savienības ”Taisnīgums” birojā.

Ka intervijā radio šodien pastāstīja 27 gadus vecais Krafts, viņš strādā par fizikas skolotāju Liepājas Oskara Kalpaka 15.vidusskolā, darbojas arī kā tūrisma gids.

”Jaunība, enerģija, nesasmērēta biogrāfija, piecu svešvalodu zināšanas,” tā Kraftu raksturoja viņa kolēģis apvienībā Viktors Birze.

Savienības “Taisnīgums” Liepājas nodaļā pašlaik ir vairāk nekā divdesmit biedru, starp tiem arī viens no cilvēktiesību aizstāvības grupas “Helsinki 86” dibinātājiem Raimonds Bitenieks un viens no jauniešu apvienības “Tēvzemei un brīvībai” veidotājiem Normunds Krafts.

Kristers Krafts uzskata, ka ir pāragri spriest, ar kurām partijām NS “Taisnīgums” varētu sadarboties, ja tiks ievēlēts, pieļauj, ka Liepājas domē apvienība veiksmes gadījumā varētu pretendēt uz trim vietām. “Pavisam skaidrs, ka nekādā gadījumā nesadarbosimies ar “Saskaņu” vai citām partijām, kas ietur Maskavas kursu”, piebilda Krafts.

Nacionālā savienība “Taisnīgums” Latvijā pastāv kopš 2000.gada, kad to dibināja Eduards Berklavs ar domubiedriem. Taču, Berklavam aizejot mūžībā, šis politiskais spēks kļuva mazaktīvs līdz brīdim, kad 2014.gadā savienību atjaunoja liepājnieks Viktors Birze.

27 komentāri

2017-03-01 11:45

naivis: no jauniem spēkiem baidās pat apzagtā tauta, apzinoties līdzatbildību par kroplajiem balsojumiem un to SEKĀM.
Veiksmi/uzvaru Krafta kungam!

2017-03-01 11:59

'Hai!: Ir jābūt paaudžu maiņai Liepājā! Varbūt Krafts atradīs līdzekļus un padarīs Karostu par īstu tūrisma objektu! Kauns Seskam ,ko redzējām TV raidījumā salīdzinājumā ar Daugavpili!! Varbūt n'būs arī beidzot ietve Grīzupes ielā,...

2017-03-01 12:16

Nemūžam, Runčuk: Visu cieņu Kristeram! Patiešām, bet, redzot viņu kopā arcvlūzeri Viktoru Birzi - nemūžam, Runčuk!

2017-03-01 12:32

Ko: vai fizikas skolotājiem algas nepaaugstināja?Vēl par maz?

2017-03-01 12:41

nu ja: Savienība pastāv no 2000. gada un tanī ir vairāk nekā 20 biedru... Izcils sasniegums !!! :)))

2017-03-01 12:56

@hell: Viktors Birze bija tas pats, kurš nemācēja internetā uzvesties? Jeb es jaucu?

2017-03-01 13:18

ako: Saprātīgs cilvēks, bet neiederīgs pašvaldības hiēnu barā. Par Kraftu neņemos spriest.

2017-03-01 13:27

eirovizija: Nu ja, viss kā tikko beigušajā Supernovā. Vajadzīgs arī fons (planktons), uz kā rēķina līdriem izcelties. Tas par sīkpartījām un viņu izredzēm

2017-03-01 13:30

ako: Ja Kristers Krafts ambiciozi piesaka sevi kā Liepājas vadītāju, būtu labi, ja nāktu klajā ar savu vīziju kā pacelt pilsētnieku dzīves līmeni.

2017-03-01 16:06

Kroko: Palasīju tas partijas programmu,
atkāl tas pats - saisināti citāti:
"padomju laikā imigrantu izceļošanas veicināšana visiem iespējamajiem līdzekļiem"
"atņemot pilsonību nelojālām personām"
"ar žogu un jaunākajām drošības tehnoloģijām valsts Austrumu robeža."

Un par ekonomiku protams pārsvarā rakstīts: "Nepieciešama diskusija un profesionāļu viedokļu apkopojums"

2017-03-01 16:25

ako: Par ekonomiku viņiem prātīgas domas. Nodokļu politikai jābūt sociāli taisnīgai un ekonomiski pamatotai; tie izlietojami godīgi, efektīvi un saprātīgi.

Uzskatam, ka nav iespējams runāt par sociāli taisnīgu, tautsaimniecības attīstību veicinošu un ilgtspējīgu nodokļu politiku, ja netiek vienādota minimālā alga ar reālo iztikas minimumu un neapliekamo minimumu. Ņemt nodokļus no ienākumiem, kas ir zemāki par iztikas minimumu ir amorāli.

Uzskatām, ka nodokļiem, kur tos paredzēts iekasēt, jābūt nenovēršamiem. Tajā pat laikā saprotam, ka godīga nodokļu maksāšana nav savienojama ar to negodprātīgu un nelietderīgu izlietošanu. Tādēļ jārada sistēma, kuras ietvaros nodokļus, kādi tie noteikti, maksā visi un par visu, kas ir taisnīgi. Tikai tādā veidā, t.i., kad nodokļus godīgi maksā visi, ir iespējams tos samazināt, tā kopumā mazinot fiskālo slogu.

Lai šādu nodokļu sistēmu realizētu, uzskatām, ka pilnībā ir jāaizliedz ārzonu kompāniju (tā saukto ofšoru) darbību Latvijas teritorijā un ar Latvijas aktīviem un pasīviem. Tās ne tikai ir kļuvušas par nebeidzamas korupcijas avotu, bet arī ar spekulatīvajai ekonomikai kalpojošā režīma palīdzību padarītas par pilnīgi likumīgu veidu peļņas izvešanai no valsts, nemaksājot peļņas nodokli peļņas gūšanas vietā.

Uzskatām, ka tikai tādā veidā var normalizēt nodokļu iekasēšanu, pie reizes arī garantējot iekasēto nodokļu saprātīgu un efektīvu izlietošanu.

Pārskatīt nodokļu sadalījumu starp valsts un pašvaldību budžetiem.

Pārskatīt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes pirmās nepieciešamības precēm - medikamentiem, bērnu pārtikai, apģērbam un higiēnas precēm, bioloģiski pilnvērtīgai, uzturzinātnieku priekšstatiem par veselīga uzturu atbilstošai, ikdienā nepieciešamai pārtikai. Esošo 21% PVN likmi pārtikai uzskatām par antisociālu (piemēram, Vācijā tā ir 7%, Lielbritānijā pat 0%). Atbalstām Polijā īstenoto modeli pārtikas preču aplikšanā ar PVN, nosakot 3% likmi neapstrādātai pārtikai, 10% likme- veselīga uztura standartiem atbilstošajiem apstrādātiem pārtikas produktiem, savukārt, paaugstināta PVN likme- līdz pat 30% attiecināmi uz pārtikas produktiem, kuru izgatavošanā izmantotas vielas, kas nelabvēlīgi ietekmē cilvēku veselību (saldinātie gāzētie dzērieni, transtaukus saturoši izstrādājumi utml.)

2017-03-01 16:36

sasmējos: iedomājos jebkuru no šiem 3 jefiņu sveicot liepājniekus svētkos no tribīnes

2017-03-01 16:52

Kroko: to Ako,
nu jā, es arī saku ka ekonomikas programma viņiem uzrakstīta vidusskolas referāta līmenī.

2017-03-01 16:59

arī es sasmējos: Pats labākais komentārs par šiem jefiņiem no irliepāja.
27gados 3 bērni? Tas nu gan ir kārs uz bērnu taisīšanu. laikam daudz naudas, ka var tik daudz barojamas mutes mājās atļauties? Bet gan jau nāks 40gadnieku krīze un smukas , jaunākas meitenes nekur nepazudīs. O, jā, mums noteikti nepieciešams vadītājs, kurš strādājis robinsonu pilsētiņā un uzkāpis kādā kalnā!
Tas, ka šobrīd nezog, nav teikts, ka nezags nākotnē! Lai māca bērnus, nevis sola nesasniedzamus zelta kalnus liepājniekiem. Pilsētas vadībā vajadzīgs krietns un nobriedis vīrietis, kas kaut ko saprot no politikas, nevis zaļš gurķis no robinsonu pilsētiņas, kurš pat savu ārieni nespēj pieklājīgi sakopt pirms fotografēšanās! Piedodiet, bet tādā izskatā var nākošā rītā pēc Līgo svinēšanas skraidīt pa pļavu, nevis mēģināt iespraukties politikā pie treknās siles!

Vai nepietiek, ka viens mechanizācijas fakultātes absolvents ir novedis Liepāju līdz izmiršanai, tagad robinsonu pilsētiņas strādnieks nāks un vadīs Liepāju? Jūs ņirgājaties vai tas ir neizdevies 1.aprīļa joks?

2017-03-01 17:09

Jura: Konkurenti uztraucās vairāk par pašu Hadaroviču, tā tad baidās.

2017-03-01 18:17

Tikai: Kurš notiem trijiem ir tas Krafts? Uzvārds jau ir pareizais!

2017-03-01 19:45

Patriots.: Ja aizliegsiet 9.maiju.un georga lentes.balsošu par jums.

2017-03-01 21:39

Es par!: Kristers ir taisnīgs cilvēks!! Nebùs tukši solījumi! Es par Kraftu!

2017-03-01 21:40

to patriots: Tas tak ir valsts mērogā jāaizliedz, ne jau ko šie nesakoptie , pinkainie bujāņisti var darīt!

2017-03-01 22:25

no UK: Labăk lai Birze pastasta sabiedribai, kapec Sesks vinu pa kluso ielika pirms paris gadiem Atkritumu poligonā Grobinjaa pie Niedola par sabiedrisko attiecibu specialistu!? Tautai jazina savi varonji!

2017-03-02 01:04

Vectēvs: Viss jau ir vienkārši. Ja apmierina Seska - Hodoroviča - Miloslavska vadības stils, tad varat zākāt K.K., viņu pat nepazīstot. Ja gribat godīgumu, taisnīgumu un latviskumu Liepājas domē, tad iesākumā aprunājieties ar K.K., vai cilvēkiem, kuri viņu pazīst un padomājiet vai jūs gribat, lai jūsu pilsētas attīstību nosaka Sesks - Hodorovičs - Miloslavskis vai Kristers Krafts.

2017-03-02 07:18

īstenības izteiksme: Man Krafta kandidatūra šķiet ievērības cienīga. Sirmais korumpants jau apnicis.

2017-03-02 12:10

pirmsvēlēšanu kampaņa: bet jums jāsaprot, ka tam krēslam pa tiem gadiem cauri ir izlaistas tādas saknes, šai kampaņā jums vajadzētu uzstāties ar zobenu un solijumu, ka sakapāsiet tās, bet labāk jau ar buldozeru, jo te Viņš nav viens, kas iesakņojies

2017-03-02 12:12

pirmsvēlēšanu kampaņa: pirmais darbs! jāmaina esošie saliktie, nezinošie, bet ļoti paklausīgie vadītāji, un direktori.

2017-03-02 22:39

27gadigsLiepajnieksHolande: Es par Kristapu Kraftu, ir jamainas paudzem.
Seskam vajadzetu cienit pasam sevi un aiziet ar godu, nevis marineties. Butu atbalstijis jauno paudzi, domajis pa nakotni.
Cik var marinet sevi un citus.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz