Svētdiena, 20. septembris Marianna, Ginters, Guntra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

No 3. augusta skolēnu vecāki no daudzbērnu un trūcīgajām ģimenēm var pieteikties pabalstam akcijā ”Skolas soma”

No 3. augusta skolēnu vecāki no daudzbērnu un trūcīgajām ģimenēm var pieteikties pabalstam akcijā ”Skolas soma”
Foto: Liepājas dome
03.08.2020 16:56

liepajniekiem.lv

No 3. augusta skolēnu vecāki no daudzbērnu un trūcīgajām ģimenēm Sociālajā dienestā var pieteikties svētku pabalsta saņemšanai pašvaldības akcijā ”Skolas soma”. Katrs skolas vecuma bērns no minētajām ģimenēm varēs saņemt 20 eiro mācību līdzekļu iegādei.

Pabalstu akcijā ”Skolas soma” mācību līdzekļu iegādei 20 eiro apmērā par katru skolēnu var saņemt visas Liepājā deklarētās daudzbērnu ģimenes (sākot no trīs bērniem un neatkarīgi no materiālās situācijas), ģimenes, kuras audzina bērnus ar invaliditāti, aizbildnībā esošus bērnus, kā arī ģimenes ar bērniem, kuras savu problēmu risināšanā saņem sociālā darbinieka atbalstu un līdzdarbojas savas situācijas uzlabošanā. Pabalstus varēs saņemt arī ģimenes, kurām laika posmā no 2020. gada 1.jūlija līdz 30.septembrim noteikts trūcīgas ģimenes statuss, kā arī Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku ģimenes, kurās aug skolas vecuma bērni.

Pabalsts tiks izmaksāts par katru ģimenē dzīvojošu bērnu, kurš šā gada 1. septembrī turpinās mācības vispārējās izglītības iestādē, sākot no 2. klases (pirmklasnieki, kuri šogad uzsāks skolas gaitas, saņems pirmklasnieka pabalstu 30 eiro apmērā pēc 1. septembra, vecākiem uzrakstot iesniegumu skolā pirmajā skolas dienā).

Lai saņemtu pabalstu, bērna vecākam vai likumiskajam pārstāvim līdz 30.septembrim jāuzraksta iesniegums, ierodoties Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļā (E.Veidenbauma ielā 3, 220.kabinetā), līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un kredītiestādes norēķinu konta numuru.

Iesniegumu var nosūtīt arī elektroniski ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu: socialais.dienests@liepaja.lv vai pa pastu. Veidlapas pieejamas https://www.liepaja.lv/pabalsts-skolas-piederumu-iegadei/

Pabalsts mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas dienas tiks ieskaitīts pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītajā kredītiestādes norēķinu kontā. Neskaidrību gadījumā iespējams zvanīt un saņemt informāciju pa tālr. 63489674.

Pabalstu izmaksai akcijā ”Skolas soma” no pašvaldības budžeta piešķirti 40 000 eiro.

18 komentāri

2020-08-03 17:49

negodīgi: Labi sanāk - ģimenē vairāk par diviem,trim bērniem,bet "dāvanas" pienākās visiem ! ģimenē augošajiem...Tā tad mani divi bērni ir "miskastē sviežami"...? Ar ko mani bērni sliktāki vai labāki, ja viņi nesaņem šo pabalstu ?????
Nav jau žēl,bet...
P.S. Pandēmijas brīvpusdienas arī izčābēja "parastajām ģimenēm"....

2020-08-03 19:17

Nēģeris: Negodīgā. Internetu māki pieslēgt, komentēt arī, tad arī iemācies nodrošināt viņiem visu nepieciešamo. Sēdēt un anonīmi gaudot komentāros nav risinājums. Pieraduši visu pa velti un ja iet garām, tad bimbā.

2020-08-03 19:19

Parastā ģimene: Tu pandēmija ej strāda nevis pusdienas diedelee. Tas ir psc kas jums cilvekiem tajas galvas daras. Nozelojami un tadi vecaki ir pilns

2020-08-03 19:20

1: negodīgi:Klausies mani tagad pirmkārt tavi bērni nav miskastē sviežami otr kārt šo pabalstu var dabūt trūcīgās ģimenes un 3+ berni treš kārt trucīgais pabalsts jānokarto socialaja dienasta.

2020-08-03 19:23

CCCP: Muļķim to nevar iestāstīt. Muļķim vajag visu pa velti, tagad un tūlīt.

2020-08-03 19:25

1: Nu jatu gribi sviest savus bērnus miskastē tad met.

2020-08-03 19:55

LIEPĀJAS DOME: Ja negribat tad ņemu arā sludinājumu.Apnīk šis jau.Izlasat un tad pikasās.

2020-08-03 19:56

dome: Ja negribat tad ņemu arā sludinājumu.Apnīk šis jau.Izlasat un tad pikasās.

2020-08-03 20:51

z.b.: Atkal bērnu fabrikām un trūcīgajiem diedelniekiem pienākas pabalsti..Skumji. Par ko? Par to , ka ir slinki izglītoties, atrast darbu, vai prezervatīvus neprot lietot?
Drīzāk valsts un pašvaldība varētu padomāt par sterilizācijas pasākumiem. Varbūt cilvēciņi apjēdz, ka nespēs vēl vairāk bērnus uzturēt, prezīši nepatīk, nu tad atliek sterilizācija, bet tas ir dārgs pasākums.
Ar koku pa muguru visiem šiem -lai iet strādāt! Zin tikai bērnus štancēt un pabalstus gaidīt!
Labumiem ir jābūt visiem vai nevienam. 1 bērns nav sliktāks par 4 bērnu baru!

2020-08-03 21:28

Šitā pabalstu: dalīšana jaizbeidz.Ja nevari izturēt un apgādāt savus bērnus,nedzemdē.

2020-08-03 21:51

https://onlineradiobox.com › merkurs Radio Merkurs Listen Live - 1485 kHz AM, Riga, Latvia | Online Radio Box: Ļoti skumji lasīt atkal šos "gudros"komentārus!Jā,arī manā ğimenē aug 4 bērni,jā,arī es saņemu šo pabalstu,bet es un mans vīrs,mēs abi strādājam!Un nevienam neko nediedelējam.Un paskatieties veikalā,cik 1 mugursoma maksā!Jums liekas,ka ar 20 € pietiek?Nē,tas tikai drusku atvieglo iepirkšanos.Un vēl gudro padomu sniedzēj!Es lepojos,ka manā ğimenē aug 4 bērni,bet tevis man ir žēl,jo tu izmanto prezervatīvus...

2020-08-03 22:16

ausainis: >21:51 Bet nopērc kontracepcijas līdzekļus un taisi dzimumaktus, cik tik uziet! Ja nevari bērniem pat atļauties mugursomas nopirkt, gan jau apkopēja esi un vīrs kāds kokzāģētavas palīgstrādnieks?
Pat Donaldam Trampam ir tikai 5 bērni, bet tev ir jau 4? Neatpaliec no Donalda ?:DDD
Stāsts ir par to, ja vari atļauties , taisi bērnus kaut katru gadu! Sieviete būs neattīstīta, neizglītota bezdarbniece -bērnu mašīna. Vīriešiem bieži vien šādas neveiksmīgās ar laiku apnīk. Ja vīrs ir miljonārs, tikai tad to var atļauties. Bet, parasti jau dzemdē daudzos bērnus Indijā, Āfrikā. Turīgiem cilvēkiem, reti kuriem, ir bērnu bari.
Bet prezervatīvus vajag iemācīties izmantot. Vajag jautāt padomu ģimenes ārstam to uzvilkšanā!

2020-08-03 23:03

Zizī: Izskatās ka te kàdam ir pretenzijas pret bērniem.Tā nauda tiek no tevis ņemta? Tev žēl? Štancē bernus varbūt tu! Idiņš! Paldies pašvaldībai par atbalstu.

2020-08-03 23:16

negodīgi: Nē nu...sasmējos :)
Viens sāka samazgas liet ar dažādiem nikiem, citiem vienkārši vajadzēja ko ied.rst ! :))
Bet lasīt,cītīgi, nav laika....
Ļoti jauki ka daudzbērnu ģimenē tiek bērniem atbalsts,apsveicami...tikai,manuprāt,mazliet negodīgi...ja runa ir par 3+ ģimenēm neviss trūcīgo statusu saņēmušajiem...
Ar labu nakti ! Tikai lūdzu neaizrijaties no savas žults ;)

2020-08-04 08:54

nu bet: mugursoma nav jāpērk katru gadu jauna.Praktiski un saimnieciski cilvēki nopērk tādu somu,kas derēs vismaz uz 3-4 gadiem.Tāpat penāli nevajag katru gadu jaunu.Un jā tie dīkdieņu pabalsti tiek maksāti no mūsu nodokļiem.Kur citur tad pašvaldība ņem to naudu.Ne jau drukā.

2020-08-04 10:45

Liepajniece.: Jeeezus....!Tipiski Latvieši..ka tik uzdirst ..nodirst..un noniecināt otru!!! Prieks par kuplām ğimenēm..un palsies Liepājas domei par šādiem labiem žestiem..:)
Un tiem "gudriem "dirsējiem:uzmanies ka dzīve tev par šādu citu,svešu ğimeņu apsaukāšanu nesadod tev pašam pa seju. Karma ir slikta lieta..! Un tavi gudrie teksti par to ka visas ğimenes 3+ dzīvo TIKAI no pabalstiem parāda tavu aprobežoto līmeni .Nespried par visiem no dažiem sliktiem piemēriem ..Acīmredzot tev ir kads naids pret tādām ğimenēm..,bet tā ir tikai un vienīgi tava problēma..neaizrijies tik ar savu žulti..!!!

2020-08-05 02:07

varbūt.: Sabiedrībai jāsaprot ka visi cilvēki nebūs vienādi domājoši. Cik dīvaini būtu ja visi cilvēki būtu vienādi un darītu kā visi. Taka roboti, kas ieprogrammeti... Ir daudz cilvēki pazīstami no daudz bērnu ģimenēm, nav jau tik traki kā rakstāt Jūs.

2020-08-05 07:26

abc: Jums paveicies, V-pilī daudzbērnu ģimenēm pašām ar visu jātiek galā. Pie mums atbalsta tikai trūcīgos.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz