Otrdiena, 14. jūlijs Ritvars, Oskars, Anvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

No budžeta rezerves fonda glābs ēku Aisteres ielā

No budžeta rezerves fonda glābs ēku Aisteres ielā
Foto: Egons Zīverts
03.11.2016 15:41

liepajniekiem.lv

Šodien, 3.novembrī, notikušajā pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē deputāti pieņēma lēmumu no pašvaldības budžeta rezerves fonda piešķirt līdzekļus daudzstāvu dzīvojamās mājas Aisteres ielā 7 glābšanai, portāls uzzināja komitejas sēdē.

Kā deputātiem pastāstīja Liepājas pilsētas domes izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš, pašvaldībā vērsusies SIA ”Liepājas namu apsaimniekotājs”, kuras apsaimniekošanā ir minētā ēka, lūdzot piešķirt finansējumu 22 500 eiro apmērā, lai dzīvojamajai mājai, kuras jumts bija kritiskā stāvoklī, uzliktu pagaidu jumtu, tādējādi novēršot risku.

D.Jēriņa rīcībā esošā informācija vēsta, ka minētajai dzīvojamajai mājai problēmas ar jumta pārsegumu konstatētas jau pagājušajā vasarā – betons, acīm redzot, nav bijis pietiekami kvalitatīvs, kā dēļ tas lietus ietekmē sācis drupt un armatūra līdz ar to sākusi rūsēt. Diemžēl mājas vecākais nav izrādījis par notikumiem pietiekamu rūpi.

Pagājušajā nedēļā dzīvojamo māju apsekojuši būveksperti, kuri secinājuši, ka gadījumā, ja steidzami bojātie paneļi netiks demontēti, tie var radīt draudus mājas iedzīvotājiem.

Ēkas apsaimniekotājs vērsies pilsētas pašvaldībā pēc palīdzības.

Portāls jau informēja, ka jumts mājai Aisteres ielā 7 nav iebrucis, bet tiek veikti jumta remontdarbi.

LNA vadītājs Artis Rimma pastāstīja, ka situācija ar mājas Aisteres ielā 7 jumta pārsegumu strauji pasliktinājusies pēdējo mēnešu laikā un tas konstatēts, veicot atkārtotas ekspertīzes. Tāpēc, konsultējoties ar nozares speciālistiem un Liepājas pilsētas Būvvaldi, pieņemts lēmums nekavējoši uzsākt bojāto dzelzbetona jumta paneļu demontāžu.

31.oktobrī Liepājas pilsētas Būvvaldē akceptēts konservācijas projekts, kas ietver pagaidu jumta izveidi. Šobrīd paredzētie darbi jau notiek, pakāpeniski demontējot bojātos jumta paneļus.

Būvvaldes atzinumā par būves pārbaudi norādīts: ”…daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Aisteres ielā 7 konstatēts, ka aptuveni sešus metrus garā lietus ūdens savācējrenei ārējo apstākļu ietekmē ir bojāta betona aizsargkārta, metāla stiegrojums, atsevišķas stiegras pārrautas, kā rezultātā minētā rene ir bīstami izliekusies. Dzelzbetona renei atbalsta vietās izveidojušās plaisas un saskatāmas nesošo konstrukciju deformēšanās.”

Būvvaldes atzinumā norādīts arī tas, ka “jau ēkas būvniecības laikā ir pieļautas vairākas būtiskas atkāpes no būvniecības prakses pamatprincipiem – ēkas bēniņos nav paredzēta ventilācija, kas ir primārais cēlonis saliekamā dzelzbetona konstrukciju stiegrojuma korodēšanai un stiegru betona aizsargkārtas atlobījumiem.”

Māja gan ir salīdzinoši jauna, ekspluatācijā nodota vien 1992.gadā. 2012.gadā mājai tika izstrādāts renovācijas projekts (ES fondu apguves programmu ietvaros). Diemžēl šis bija tas gadījums, kad banka atteica piešķirts līdzekļus siltināšanas darbiem.

Ņemot vērā tehniski specifiskos būvdarbus, ir pieņemts lēmums, uz jumta demontāžas un būvdarbu norises laiku, ka daļai mājas iedzīvotāju jāatstāj savi dzīvokļu īpašumi. Šāda prasība attiecas uz 30 dzīvokļiem. Mājā kopumā ir 86 dzīvokļi.

Darbu norises gaita ir saskaņota ar mājas dzīvokļu īpašniekiem. Liepājas pašvaldības Nekustamo īpašumu pārvalde ir nodrošinājusi pagaidu naktsmājas piecām ģimenēm, kuras ir lūgušas šādu atbalstu. 

”Būvdarbus veic SIA “Mūrnieks”, kam ir pieredze šādu līdzīgu darbu ar augstu sarežģītības pakāpi veikšanā, piemēram, Roņu ielā 3, kur renovācijas darbu ietvaros tika demontēti vecie jumta paneļi un principā uzbūvēts pilnīgi jauns jumts,” skaidroja A.Rimma.

Savukārt Liepājas pilsētas Pašvaldības policija pēc Liepājas domes izpilddirekcijas lūguma minētajā objektā nodrošina sabiedrisko kārtību, portālam skaidroja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš: ”Tā kā no minētā objekta ir evakuēti iedzīvotāji, ar savu klātbūtni nodrošinām to, lai ēkā neiekļūtu personas. Neapdraudētu savas dzīvības, kamēr tiks novērsts apdraudējums, kā arī neapdraudētu iedzīvotāju īpašumus.”

Deputāts Jānis Vilnītis bija satraucies, vai ”Liepājas namu apsaimniekotājs” pašvaldībai atgriezīs 22 550 eiro, kas tiks piešķirti no budžeta rezerves fonda.

Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis uz to skaidroja, ka patlaban veiktie darbi ir tikai pagaidu risinājums: ”Pagaidu jumts, kas izturēs līdz pavasarim.”

Pēc M.Egmaņa teiktā kopējai mājas jumta pārseguma  un jumta nomaiņai būs nepieciešami 43 līdz 44 tūkstoši eiro: ”Pagaidām ir tikai palīdzība avārijas seku likvidēšanai. Līdzīgi, kā to pašvaldība sniedz pēc ugunsgrēkiem un citām nelaimēm.”

Savukārt Liepājas mērs Uldis Sesks piebilda, ka jumta remontam pavasarī tiks izmantoti mājas uzkrājuma līdzekļi, kā arī Liepājas pilsētas pašvaldība vērsīsies valdībā ar lūgumu palīdzēt.

22 komentāri

2016-11-03 16:00

smails: Nu tūlīt sāks birt te komentāri....

2016-11-03 16:15

Trūkst vārdu.: Pagaidu jumts virs viena korpusa,izmaksas 22500eur.Kas tad tur būs zelta armatūras stieņi.

2016-11-03 16:58

Mirla: Nesaprotu kā varēja māju nodod 1992.gadā ja viņu vēl cēla.

2016-11-03 17:44

rakaris:): nu vienreiz no domes apsveicama lieta , vismaz nauda vairāk vai mazāk tiks izmantota iedzīvotāju labā , nevis ,kā tagad kaut kādās štobja drāšu hreņās , liepājas brētliņu bundžas popularizēšanā vai domes darboņu ziemassvētku prēmijās !!!

2016-11-03 17:57

vietejais: tas ir normali ka pasvaldiba nak pretim

2016-11-03 18:41

NLA: Naxuj tad mes maksajam taj LNA? PAR ko???

2016-11-03 18:43

ej: ja LNA katru gadu apsekotu savas apsaimniekotās mājas,tik tālu nebūtu nolaists

2016-11-03 18:50

visus: visas lodžijas vajag demontēt jo ir sarūsējuši stiprinājumi .lna tas is gals

2016-11-03 18:52

Vilnītim kauns: Vilnītis gan satraucies, vai nauda tiks atgriezta. Kur gan netiek izlietota pašvaldības nauda! Šeit reāli palīdz iedzievotājiem, no kuru maksātajiem nodokļiem daļa ieripo pilsētas maciņā. Vilnītis būtu nokaunējies. Mums taču nevajag vēl vienu MAXIMA gadījumu. Tur dzīvo cilvēki!!!!

2016-11-03 20:03

to 18:52: vai tad mēs nezinām, kāds ir Vilnītis? Viņš pat savas žogu lietas nav spējīgs sakārtot bez skandāla!

2016-11-03 20:47

m: Kads sakars majas vecakam ar atbildibu. Ta ir Lna bezdarbiba.

2016-11-03 20:58

Mājas iedzīvotājs: Prieks, ka būvvalde ir pārādījusi mugurkaulu un sagatavojusi labu ekspertīzi. Rezultāts ir ātri neticami labs. Šodien jau ir uzlikts jauns jumts.

2016-11-03 22:24

asl: juss gailji vispar zinat cik maksaa jumta panelji un vis paareejais..

2016-11-03 22:30

Ha!: Mazajai mājai vasarā tādi plūdi bija kāpņutelpā!!!!Pēc kāda laika arī norakstīs vainu uz paneļu kvalitāti, ne apsaimniekotāja neizdarībām!

2016-11-04 00:43

Liep: Nevis LNA bezdarbība, bet LNA BEZATBILDĪBA! Un pašvaldībai ar būvvaldi ir jāsoda namu apsaimniekotājs ar naudas sodu, iedzīvotājiem caur tiesu jāpiedzen zaudējumi un negūtie ienākumi!

2016-11-04 06:38

Smails: Vasarā feisbukā bija video ar māju kuras kāpņutelpā ūdens gāzās straumēm.

2016-11-04 09:49

Pričom LNA!!!: Jebkurš apsaimniekotājs apsaimnieko māju, remontē, par mājas iedzīvotāju (īpašnieku) līdzekļiem!!! Ja apsaimniekošanas maksa, ko nolemj paši īpašnieki, ir tāda maza, ka nekādus līdzekļu uzkrājumus remontam nevar izveidot, tad avārijas gadījumā ir kā tagad, sūdi lieli bet naudas nav. Kas, LNA ir banka, kas visiem iedos un glābs!!!
LNA apsaimnieko jūsu īpašumus par Jūsu sakrāto naudu un veic īpašnieku pašu nolemtos darbus, paturot sev pāris procentiņus par pūlēm. Nav mājai naudas , nav arī darbu!

2016-11-04 10:26

to Liep: kādi negūtie ienākumi mājai?!! kas kaut ko tik stulbu var uzrakstīt? katru suņubūdu var uzpucēt kā villu. tikai, vai cilvēki to var atļauties? ja pašvaldība var nākt talkā bīstamā situācijā - tas ir labi un man nav žēl. man, piemēram, nevajag veloceliņus vai iekšpagalmus, jo es dzīvoju savā koka villā, pa lielām sētām nestaigāju, ar riteni nebraucu un nekad pat nevarētu domāt par kādu Domes atbalstu. man jātiek galā ar visu pašam. kopumā šī ziņa man liekas ok. priekš kam tad vajag to Domi, ka tā nevar palīdzēt. un LNA šoreiz ir nostrādājis ļoti operatīvi. lai tik mājas iedzīvotāji to tiešām novērtē, ka visi ir metušies viņus glābt!

2016-11-04 11:59

panelis: Cerams ka JNA nepažēlos naudu priekš bituma un rubreroīda, lai nesanāk tāka bij iepriekš.

2016-11-04 16:07

>>> Pričom LNA!!!: "paturot sev pāris procentiņus par pūlēm", protams var muldēt, bet visam ir jābūt robežai. LNA par katru darbību, pat par skaitītāju nolasīšanu ņem atsevišķu samaksu, remontu izcenojumi ir maximālie. Bet apsaimniekošanas maksa, kas nebūt nav maza, ir tikai par īrnieku rēķinu izrakstīšanu, un visu LNA birokrātu uzturēšanu. Pēdējais jaunums, bez iedzīvotāju piekrišanas, arī atsevišķu īrnieku parādi sedzas no remontam paredzētiem uzkrājumiem.

2016-11-06 10:52

Egija D.: Kapēc nodokļu maksātājiem jāuztur Aisteres ielas māja? Tad uzlieciet arī manai mājai jaunu jumtu utt...

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz