Sestdiena, 11. jūlijs Svens, Leonora
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

No Ziemeļu ielas Krūmu ielā var griezties abos virzienos

No Ziemeļu ielas Krūmu ielā var griezties abos virzienos
Foto: Lasītājs
29.03.2019 07:12

liepajniekiem.lv

Portāls saņēmis vēstuli, kurā kāds instruktors no ”AutoStils-L” raksta, ka  Ziemeļu un Krūmu ielas krustojumā jau kādu laiku nedrīkst nogriezties pa labi. Un jautā: ”Interesanti, kāpēc tādas izmaiņas bija nepieciešamas?”

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Komunālā pārvalde” Ielu infrastruktūras daļas vadītājs Mārtiņš Jākobsons mierina, ka problēma jau atrisināta un no Ziemeļu ielas Krūmu ielā var nogriezties uz abām pusēm.

”Pagājušā gadā, veicot satiksmes organizācijas izmaiņas Krūmu – Ziemeļu ielu krustojumā (likvidēta atsevišķā nogriešanās josla no Ziemeļu ielas uz Krūmu ielu) bulta, kas atļauj nogriezties pa labi uz Krūmu iela tika uzkrāsota ar krāsu,” viņš skaidro: ”Ziemas sezonā ar krāsu marķētā bulta izdzisusi, attiecīgi izveidojoties norādītajai situācijai.”

Un uzsver: ”Šobrīd situācija atrisināta, demarķējot (likvidējot) norādes bultu pilnībā. Attiecīgi šobrīd no Ziemeļu ielas var nogriezties gan pa labi, gan pa kreisi.”

______________________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

26 komentāri

2019-03-29 07:41

Josla: Kapēc tā josla bija jāņem nost un jāizkrāso? Kāda jēga no tā?

2019-03-29 08:27

Māceklis: Lūdzu uzrakstiet instruktora no “AutoStils-L” vārdu. Gribu zināt pie kā nedrīkst iet mācīties ar tādam CSN zināšanām.

2019-03-29 08:38

Miksss: Kas ta baigi traucēja tā atsevišķā josla ??? Tagad joslas platumā strīpota tukšs ielas posms.

2019-03-29 08:47

Svītras: Tur vajadzēja tak ierīkot stāvvietas superneķikam, lai i kur mašiņ nolikt un uz bod aiziet

2019-03-29 09:00

Asaka: Nevar noliegt! Ir mums tur kāds ar labu talantu sačakarēt visu satiksmi pilsētā! Šajā gadijumā gan doma ir skaidra! Likvidējot šo joslu tiek izslēgts fakts neregulējama gājēju pāreja pār divām joslām! Bet daudz kur pilsētā tiek tā rekonsturētas ielas ka tiešām apgrūtina braukšanu!

2019-03-29 10:05

zzxp: zīme it kā neko tādu nerāda, ne?

2019-03-29 10:45

To māceklis: Vai Tu saproti,ka instruktoram bija patiesība- kad bija tikai bulta pa kreisi,tad nedrīkstēja griezties pa labi! Tagad vairs bultas tur nav,tad drīkst griezties uz abām pusēm!

2019-03-29 11:46

Loading: To To māceklis, kas ir svarīgāks zīmes vai balta krāsa uz asfalta?

2019-03-29 11:59

to Loading: Izlasi CSN. Gājēju pāreja ir iespējama arī bez zīmes, tikai horizontālais marķējums.
Šajā gadījumā tā arī ir - drīkst griezt tikai pa kreisi.

2019-03-29 12:20

Undo: patiesībā Ziemeļu iela posmā no Venstpils ielas līdz Krūmu ielai ir sacūkota gandrīz pilnībā--pēc tā saucamās labiekārtotās rekonstrukcijas(kuras rezultātā tika noziedzīgi piesavināta nauda)) šim posmam ir stipri ierobežota transporta plūsma ..Un ja pa vidu uzliktu sfetoforu((tāpat --naudas dēļ ) tad tur būtu Liepājai rakturīgie mākslīgie sastrēgumi.

2019-03-29 12:30

To loading: Nu tur taču nav zilā zīme ar bultām-braukšana joslās! Tapēc ir jaievēro bulta prasības !

2019-03-29 13:28

Māceklis: man liekas, ka te daudzi ir mācījušies pie tā paša instruktora un ceru ka autovadītāja apliecību jūs neesat saņēmuši.
Atbildiet lūdzu, kur jūs brauksiet, ja uz braukšanas daļas nav redzamas nekādas bultas (piemēram ka ir uzklājuši jaunu segumu vai sniedziņš ir uzsnidzis). :-)

2019-03-29 14:33

Kantainais: >>māceklim---aizej pie psihiatra ...tev klajšs uzmanības trūkums un līdz ar to progressējoša agresivitāte ..
citiem vārdiem sakot--urīns sakāpis galvā .

2019-03-29 15:42

Māceklis: atgādinājums visiem bultiņu speciālistiem, ka arī autoram ar ārstēšanas zināšanām (ja apgalvojums ir pēc savas pieredzes, tad to atliek tikai ignorēt, slikts rezultāts). Zīmes atļauj veikt gan kreiso, gan labo pagriezienu. Viss kas uzzīmēts uz braucamas daļas - neinteresē.

2019-03-29 16:41

fhffhfh: Noteikumu sagraustie opapi Kā vajag tā arī griežam Tur ķieģelis pa labi ir ???? Nav tad var griest

2019-03-29 16:53

Nu moins: Kurā vietā tas jokupēteris redz, ka nedrīkst griezt pa labi??? Tādam ir jāaizliedz mācīt citus!

2019-03-29 17:53

to Maceklis: 292.16. 937. ceļa apzīmējums norāda no braukšanas joslām atļautos braukšanas virzienus krustojumā. Lieto patstāvīgi vai kopā ar 512., 513., 514., 515., 516. vai 517. zīmi. Apzīmējums, kas atļauj nogriezties pa kreisi, atļauj arī no kreisās malējās braukšanas joslas apgriezties braukšanai pretējā virzienā;

2019-03-29 17:54

To nu moins: Redz,te runa iet par satiksmes noteikumiem,ja nav zilā zīme ar bultām,bet ir tikai bulta uz asvalta,tad jaievēro tās bultas prasības!

2019-03-29 18:08

Ding Dong: Kam traucēja labējā josla? Ërti nogriezties bija. Tagad nevajadzīga mala, kur kādam īpaši gudrajam ienāks prātā apbraukt tevi un nogriezties pa labi, ko šad tad var novērot. Ko tad?

2019-03-29 18:59

Māceklis: Man vienalga, kas ir uzzīmēts uz braucamas daļas. Zīmes man neaizliedz pagriezties pa labi. Jāmācās vēl domāt un saprast izlasīto, ne tikai lasīt. CSN nevar aprakstīt visas situācija, kas var rasties uz ceļa. Visu labu. :-)

2019-03-29 19:40

Zinu: labo joslu drošvien noņēma, lai nerast iespēju pārkārtoties pirms iebrauktuves pie supernetto. Pats esmu novērojis, ka daži, mirgojot ar labo pagriezienu, pirms supernetto iebrauktuves neiegriežas, bet brauc taisni uz labo joslu, pārkārtojoties, lai veikt labo pagriezienu krustojumā. Tie, kas izbrauc no supernetto, var izraisīt sadursmi, jo nepareizi saprot ieslēgto pagrieziena signālu.

2019-03-29 21:30

Jaunliepāja: Vispār Latvija viss ir raksturīgi,no sākuma sačakarēt un pēc tam ar gudru ģīmi domāt kā no mēsliem izkulties! Piemēri: e- veselība, izglītība, tie paši nelaimīgie ceļi [Liepāja -Nīca], utt. Kāpēc? Tāpēc ka katrs grib būt visgudrākais un neieklausās citu padomos! Karoče - manā laikā tādus sauca par plātīzeriem!

2019-03-30 07:06

pa kluso: Ziemeļu ielas labo joslu 'aizsvītroja', jo iepriekš bija vairākas bīstamas situācijas, kad automašinas, kuras veica labo pagriezienu no Krūmu ielas, nonāca frontālas sadursmes situācijā ar transporta līdzekļiem, kas brauca taisni. Pēc vairākkārtējiem autobraucēju uzņemtajiem video satiksmes departaments nolēma, ka bīstamo situāciju jālikvidē, aizkrāsojot Ziemeļu ielas labās puses joslu. Tagad transportlīdzekļa vadītājs transportlīdzekli šo noteikumu 64.punktā noteiktajās vietās var apturēt, tikai strauji bremzējot, šī transportlīdzekļa vadītājs drīkst ceļu turpināt, neapturot transportlīdzekli. Gājējiem, kuri šajā brīdī atrodas uz brauktuves, jāpabeidz to šķērsot vai jāapstājas uz “drošības saliņas”.

2019-03-30 07:41

pa skaļo: pa KLUSO- pirms raksti padomā ko raksti.. Fontāls apzīmē purns purnā... kur tev braucot pa Krūmu ielu un nogriežoties pa labi ir iespējama šāda sadursme. ?? Skaidrojums satiksmes departamenta lēmumam nolikvidēt šo labo joslu - arī iir vnk no komēdiju jomas, Krustojumā bija pieteikoši daudz zīmju, ta ir ļoti labi pārredzams. PPats dzīvoju šajā rajonā un šo krustojumu braucu vair;akas reizes dienā. Nekādi neatceros, ka tur būtu n-tākās avārijas, kā bija un ir Uliha un Robežu ielu krustojumā ( un tuir satiksmes departaments kā nedomāja, tā arī nediomā ko darīt(vai arī šajā iestādē strādā īpaši atjautīgas personas)), Tā kā tava motivācija ir pilnīgs absurds, jeb kārtējais ierēdņu ar šauru pierīti izdomājums, īstenojot savu pilnvaru ambīcijas

2019-03-30 09:25

z: Es pat nepamanīju, ka tā, pēc ceļa zīmēm skatos.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz