Trešdiena, 15. jūlijs Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nojauc estrādi, lai celtu jaunu

Nojauc estrādi, lai celtu jaunu
Foto: Egons Zīverts
29.05.2020 06:00

"Kurzemes Vārds"

Jūrmalas parkā sākta estrādes “Pūt, vējiņi!” galvenās ēkas demontāža, lai iespējami drīz varētu uzsākt jaunās brīvdabas koncertvietas būvniecību, kurai dots termiņš – apmēram pusotrs gads, ziņo Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Plānots, ka koncertdārza pārbūve ļaus palielināt pārvietojamo sēdvietu skaitu, nodrošinās māksliniekiem un skatītājiem nepieciešamo infrastruktūru un sniegs iespēju liepājniekiem un viesiem baudīt āra koncertus mūsdienīgā, sakoptā un drošā vidē. Savukārt koncertdārzu apvienos ar Jūrmalas parku, tādēļ bijušajā slēgtajā teritorijā izveidos jaunus apstādījumus un labiekārtojumu.

Estrādes “Pūt, vējiņi!” jaunās ēkas kopējā platība būs 1833 kvadrātmetri, zemesgabala platība – 22 162 kvadrātmetri. Centrālajā daļā paredzētas 706 sēdvietas, tur arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem 34 sēdvietas, sānu terasēs 207 sēdvietas, gala terasē 441 sēdvieta. Koncertdārza “Pūt, vējiņi!” rekonstrukcijas projektu izstrādāja SIA “Livland Group” un arhitekts Mikus Lejnieks.

Jau vēstīts, ka tiesības slēgt būvdarbu līgumu pašvaldība piešķīra firmai “Bildberg”, kas darbus solīja veikt par 1 851 647,86 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli. Tā kā vecā koncertestrāde bija kļuvusi bīstama, tās lielāko daļu nojauks. Jaunie “Pūt, vējiņi!” taps, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda naudu.

Foto galerija

10 komentāri

2020-05-29 08:05

Interesanti!: Kur bija Dzele ar protestu plakātiņu?!

2020-05-29 15:00

Adatiņa: Nav nekādas šausmas,tā notiek,kad grib kautko uzbūvēt pa jaunam!Bet tagad es jums pastāstīšu ,kas ir šausmas:
Šausmas ir tās,ka 8-gadus atpakaļ Roņu ielā 3. pabeidza renovāciju ar solījumu gan no LNA puses,kuri ir vēl arvien , mūsu apsaimniekotāji,gan no Domes priekšsēdētāja Seska kunga ,ka labiekārtos mūsu mājas pagalmu,ļoti maza teritorija,2019.gadā mājas sapulcē nolēma ka nepieciešama papildus nauda no iedzīvotāju puses, iedzīvotāji piekrita uz 1-gadu,termiņš beidzās 1-jūlijā,bet tagad LNA pasaka, naudas nav! Kur palika mūsu nauda- banka paņēma,kā tā - atbildes nav. mājā dzīvo 70% pensionāri un invalīdi. Ko darīt tālāk?
Griezīsimies pie pēdējā salmiņa,Liepājas uzņēmējiem, varbūt kāda celtniecības firma var mums palīdzēt? Sētas stāvoklis ir šausmīgs! Visapkārt sētas ir labiekārtotas , izbūvēts jauns stāvlaukums,mēs pa vidu kā kauna traips.Tikai rodas jautājums vai Liepājai ir nepieciešams tāds apsaimniekotājs!Kurš nodarbojas tikai ar darbinieku rotāciju,lai neviens neko neprasītu un nebūtu par savām neizdarībām jāatbild !
Piedodiet par atklātību.

2020-05-29 16:50

pa lielam: Tak visa Liepāja runā par LNA švako saimniekošanu ! Jātaisa sapulce un prom no tā kantora !!! Ir vairāki jauni apsaimniekotāji,kuri vēlās ne tikai sev, bet arī iedzīvotājiem... ;)

2020-05-29 20:01

TV3: Ja koki tiks izzāģēti tad ir ok, bet ja paredzēts tos saglabāt, tad jautājums.
Kāpēc to stumbri nav aizsargāti pret mehāniskiem bojājumiem?
Kur skatās būvuzraugs?

2020-05-29 20:36

Xxx: Man ir kauns ,ka veciem cilvēkiem vēl joprojām jāiet nokārtoties laukā mazmājiņā ar sirsniņu.,jaunie vispār nezina ,kas tā pa vietu ,droši arī mūsu apsaimniekotāji.Kur palika tā nauda no eiropas ,kura tika iedalīta ,lai cilvēks dzīvotu cilvēktiesīgu dzīvi ,maksājam vecā mājā vairāk ,kā ar labierīcībām.

2020-05-29 22:06

123: LNA ir kaut kāds bomžu kantoris! Sētnieks mums parādās 1 mēnesī, bet ne jau, lai slaucītu teritoriju, bet savāktu tukšās pudeles, bet nama apsaimniekotājs ir manīts pusotru gadu atpakaļ! Naudu iekasē gan čakli!

2020-05-30 06:24

Kā pa miglu ...: Jā ,kas nu ir taisnība,tas ir! Pat ikdienā iedzīvotājiem pārvietojoties pa savu namu kvartāliem,vien paskatoties ir redzams,ka lietas notiek ļoti savādi,sākot jau ar zāles pļaušanu,sētnieku nodarbināšanu ,pagalmu labiekārtosanu un sekošanau savešanai kārtībā, nu no malas skaidri redzams,ka viss kā kišlakos,rit savā vaļā !! Par zāles pļaušanu runājot,to drīzāk var saukt par augsnes apstrādi,nevis par pļaušanu,Ir tā zālīte vispār vai nav,trīs četri vīri ar trimmeriem un traktorelis (pašiem uz tā pļaujamās zāles pleķīša vietas nepietiek) zālītes vietā pelēka zeme,knapi pāris vājas pienītes izlīdušas,bet pļauj ,ka smišu mākonis iet pa gaisu!! Pilsētas nomalēs jau puķītes nevienas nestāda,bet šitā šausmīgā regulāri trokšņojošā brigāde arī neļauj zaļai zālītei padīgt pagalmos,viss pelēks aparts vienos putekļos!!! Staigā kā pa Sahāras tuksnesi!! Priekš kam tad vispār sēj to zālīti tajos pagalmos,ne smukumam un arī lai mazāk putekļu būtu !!?? nu tad apart vajag un noecēt un nevajadzēs pļaut un būs bērniem kur spēlēties smiltiņās un kaķiem kur pakast!!! Bet paliek jautājums viens- par ko tad mēs maksāsim ???

2020-06-01 08:30

krokodails: Tur baigi daudz malkas sanāk. Izskatās labs kokmateriāls vēl

2020-06-01 09:07

kukazons: LNA un labo namu apvieniba un fargo roku roku mazgā to zin visa Liepāja, bet nekas nenotiek...

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz