Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Noskaidros, kuram projektam tiks Pludmales stipendija

Noskaidros, kuram projektam tiks Pludmales stipendija
21.09.2011 11:04

Atslēgvārdi

Šobrīd labdarības veikalā “Otrā elpa. Pludmale” norit balsošana par trim pieteiktajiem projektiem Pludmales stipendijai, portālu informēja veikala vadītājs Jānis Ezerlīcis. Viņš atgādina, ka līdz 27.septembrim ir iespēja pieteikt jau nākamos projektus Pludmales stipendijai. ”Lūdzu, izmantojiet to!” aicina J.Ezerlīcis.

Jau rakstījām, ka atbalstot Liepājas jauniešu un citu darboties gribošu cilvēku aktivitātes, turpmāk ik mēnesi tiks piešķirta vienreizēja stipendija (sākotnēji 300 latu apmērā) kādam no projektiem, kuru izvēlēsies veikala apmeklētāji. Prioritātes ir izglītība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija.

No šobrīd balsošanā izliktajiem projektiem, viens ir par jaunas velo darbnīcas ierīkošanu, kur ikviens varētu iet un saķīlēt savu riteni. Vēl uz stipendiju pretendē deju kolektīvs no Pāvilostas. Bet kāds jaunietis vēlas Liepājā veidot Eko skolu, kurā būs iespējams cilvēkiem izglītoties par vides jautājumiem. To, kurš iegūs naudas summu, tiks noskaidrots 30.septembrī.

Atgādinām, ka stipendijai drīkst pieteikties gan privātpersonas, gan bezpeļņas organizācijas – biedrības un nodibinājumi.

Pludmales stipendijas projektu pieteikuma nolikumu meklē ŠEIT, bet formas ŠEIT! Ar tiem var iepazīties arī veikalā “Otrā elpa. Pludmale” Graudu ielā 34.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli