Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Novērsīs ugunsgrēka izraisītos postījumus

Novērsīs ugunsgrēka izraisītos postījumus
Foto: Egons Zīverts
28.06.2016 14:03

liepajniekiem.lv

J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolā veikti nepieciešamie priekšdarbi, lai pēc iespējas ātrāk novērstu ugunsgrēka izraisītos postījumus ēkas bēniņos un zem tiem esošajās klasēs. 28. jūnijā Domes priekšsēdētāja vietnieka Viļņa Vitkovska sasauktajā operatīvajā  apspriedē atbildīgo iestāžu vadītāji informēja par paveikto.

Kā portālu informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, projektēšanas firma SIA ”JOE” sadarbībā ar Komunālās pārvaldes speciālistiem vakar veikusi ēkas tehnisko apsekošanu, pēc kuras tiks sagatavots tehniskais risinājums nepieciešamajiem ugunsgrēka seku novēršanas darbiem. Pēc profesionāļu slēdziena saņemšanas tiks sagatavotas veicamo darbu tāmes.

Tā kā ēka ir apdrošināta, ar situāciju vakar bija ieradies iepazīties arī apdrošināšanas firmas ”BTA” pārstāvis. Tuvākajā laikā apdrošinātājiem tiks iesniegtas veicamo darbu izmaksu tāmes, lai lemtu par kompensācijas apmēru.

Jau šonedēļ skolas telpās tiks atjaunots sabojātais skurstenis un nostiprinātas ugunsgrēkā cietušās ēkas koka konstrukcijas, kā arī atjaunota bojātā ugunsdrošības sistēma. 

Vilnis Vitkovskis pateicās pašvaldības atbildīgo dienestu vadītājiem un domes speciālistiem par operatīvo rīcību ugunsgrēka seku novēršanā 10. vidusskolā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli