Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Novērtēti nozīmīgi zinātniskie darbi

Novērtēti nozīmīgi zinātniskie darbi
Foto: Publicitātes
02.01.2020 06:15

"Kurzemes Vārds"

Liepājas Universitātes zinātnieki Uldis Žaimis, Zanda Gūtmane un Šarifs Guseinovs decembra beigās saņēma Gada balvu zinātnē. Visiem apbalotajiem dome piešķīra naudas prēmiju – Zandai Gūtmanei un Šarifam Guseinovam katram pa 1000 eiro, bet Uldim Žaimim 500 eiro.

Šāda zinātnieku apbalvošana Liepājā notiek jau astoto reizi, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas fizikas skolotājs Uldis Žaimis balvu saņēma par izcilu jaunatnes izglītošanu un aktīvu iesaisti pētniecisko darbu izstrādē, literatūrzinātniecei, filoloģijas doktorei, LiepU Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekānei Zandai Gūtmanei balva piešķirta par monogrāfiju “Totalitārisma traumu izpausmes Baltijas prozā”, bet profesors, matemātikas doktors Šarifs Guseinovs apbalvots par starptautiski atzītiem pētījumiem matemātikas un fizikas nozarē.

Pasniedzot balvas, Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis teica: “Katra pētniecība rada pievienoto vērtību un paver jaunus apvāršņus. Es novērtēju jūsu darbu un novēlu, lai universitāte nākotnē kļūst vēl stiprāka un jaudīgāka!”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli