Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Onkoloģiskajā klīnikā viss tumšs un kluss

Onkoloģiskajā klīnikā viss tumšs un kluss
Uzraksts "Liepājas Onkoloģiskā klīnika" nav vairs salasāms. Burti ir noņemti. (Foto: Egons Zīverts)
03.01.2020 07:00

Agnese Kuplēna

"Kurzemes Vārds"

Ar jauno gadu onkoloģijas pacientu ārstēšana pilnībā pārcelta uz Liepājas Reģionālo slimnīcu. Vakar “Kurzemes Vārds” devās uz nule likvidēto Onkoloģisko klīniku Jūrmalas ielā pārliecināties, vai pacientiem atstātas kādas norādes.

Aizbraucot līdz klīnikai, bija sajūta, ka tādas nekad tur nav bijis – plāksne pie ieejas durvīm ir noņemta. Logi tumši, durvis aizslēgtas un uz zvaniem neviens neatbild.

“Es jau tur nestrādāju divas nedēļas, neko par norādēm nemācēšu pateikt,” uz telefona zvanu atbild slimnīcas kādreizējais valdes priekšsēdētājs Aigars Puks.

Bijusī klīnikas vadītāja Anna Krilova “Kurzemes Vārdam” savukārt atbild, ka gada pēdējā dienā atbraukuši apsargi un pieslēguši signalizāciju: “Viss ir ciet. Nezinu, vai kāds tur liks norādes vai neliks. Es par to vairs neatbildu, jo tur vairs nestrādāju. Tas jājautā kādam citam. Mēs visi esam atlaisti, dažas māsiņas dabūja darbu Liepājas Reģionālajā slimnīcā, bet pārsvarā visi reģistrējās bezdarbniekos.”

31 komentāri

2020-01-03 07:42

ONTŪNS: Kā tranbaja priekšniegs var būt slimnicas valdes pi++is

2020-01-03 07:58

Persona no grata: Ka tik tur kaut kas cits nav iejaukts jo zeme piejūra darba,jāskatās ko tur gribēs būvēt

2020-01-03 08:17

Jānis: Onkoslimnieki atstāti likteņa varā, jo Centrālā slimnīca par viņiem nevar parūpēties.

2020-01-03 08:26

liepajnieksforever: Liepājas Reģionālās slimnīcas mājas lapā ir informācija kur iedzīvotājiem nepieciešamības gadījumā griezties.
Vecajā vietā - protams Veselības ministrijas administrācijas kārtējā neizdarība.

2020-01-03 09:06

Tele5: Liepājas reģionālajā slimnīcā trūkstot onkologu... Piedāvāt darbu bijušajiem Piejūras Onkoloģijas klīnikas darbiniekiem, ja atsākās, ārā no bezdarbniekiem!!! Nodokļu maksātājiem nav jāmaksā par viņu demaršiem. Bezdarbnieku pabalsti domāti reāli bez darba palikušajiem.

2020-01-03 09:12

Tante: Nožēlojami - neatstāt nevienu papīra gabalu, kur turpmāk vērsties. Tas tikai parāda, cik patiesībā rūp pacienti...

2020-01-03 09:42

Tantei: Nerūp arī kolēģi. Kas notika ar slimības vēsturēm? Visiem atdotas "uz rokām", vismaz izraksti ir, lai var nodot onkologam, kurš turpinās ārstēšanu? Kā jaunais onkologs zinās, kas darīts un ko turpināt?

2020-01-03 10:18

Super: Uzskatāmi redzams, cik "ļoti" šiem "speciālistiem" rūp pacienti - gadiem saņēma milzu algas, bet kā barotnei piegrieza skābekli un no siles nost, tā uzreiz neko nezina.. Labi, ka tagad viss zem viena jumta lielajā slimnīcā. Mediķu trūkst, bezdarbs tur nevienam nedraud.

2020-01-03 10:29

Atstāti nomiršanai?: Kur tad vērsties slimnīcas pacientiem? Kuri mediķi viņus pieņems? Kur ir viņu ārstēšanas dokumentācija?

2020-01-03 11:17

to Super: Pie siles bija/ir ne jau speciālisti (ārsti) , bet dažādi partiju ielikteņi ari izdomātiem amatiem un pienākumiem. Medicīnas specialistiem ir jādara darbs, nevis "jābarojas".
Mediķiem bezdarbs nedraudētu , ja no valsts puses būtu finansējums. Cik daudz mediķus šobrīd ir gatava pieņemt Reģionālā slimnīca … ?

2020-01-03 12:30

Lip77: Tiešām superātri klīnika nolikvidēta. Laikam tikpat ātri tiks privatizēta zeme un ēkas.

2020-01-03 12:41

Inta: Medicīniskā dokumentācija netiek izsniegta, jo to nevienam speciālistam nevar rādīt. Padomājiet pacienti un valsts naudas devēji, kādēļ?

2020-01-03 13:03

всё для удобства пациентов !: меньше народа больше кислорода ! меньше обратившихся за онкологической помощью ! президент же ясно сказал что мечтать надо с умом !!! а перед новым годом была информация что региональная больница полностью готова перенять лечение онкобольнх ! и двое улыбающихся врачей на фото ! добро пожаловать !!!!

2020-01-03 13:13

VERONIKA: JĀ,VISS LIEPĀJĀ IET UZ BURBULI,NEKĀ NAV,IR BEZDARBNIEKI,SLIMI CILVĒKI,BET RE IR 5G MOBILAIS INTERNETS,CILVĒKUS ,KAS BRAUC STRĀDĀT UZ GROBIŅU ARĪ PATAISA PAR MUĻĶIEM,RESNIE SLAUC SAVUS TAUTIEŠUS PA FEINO.

2020-01-03 13:49

Kantainais: Viss vienkārši--Latvija izmirst .
un par to nav ko brīnīties--LV valdībā ir Latvijas valsts nodevēji..

2020-01-03 14:00

Maija: Man ļoti žēl par notikušo .... Reizi gadā gāju uz pārbaudēm un tur viss notika tik sakārtoti un laipni. Paldies ārstam Ķeirim un māsiņām par darbu, par sarunām, par attieksmi un smaidiem!

2020-01-03 14:17

Ome: Es 32 gadus biju onko slimniece bet nu ko tagad nezinu pat kur mani dokomenti bus atrodami.....

2020-01-03 14:39

dokumenti: Vai pacientu dokumentu nodošana nebija jānodrošina reformas īstenotājiem , respektīvi Veselības ministrijai ? Visas augstākstāvošas amatpersonu neizdarības tiek "nogrūstas" uz pacientu apkalpojošo personālu. Un tauta tam tic.

2020-01-03 15:00

Pēteris: LRS pārvēršas par morgu!

2020-01-03 15:40

Elīna: Beidzot!
Sen jau vajadzēja.
Tā kā ir kad tur strādā vecās omes,kurš neko nezina.

2020-01-03 17:15

MX: Bet Pēteri, padomā kas ir LRS slimnīcas vadītājs Striks? Tieši tā pataloganatoms

2020-01-03 17:22

Makaveli: Visi kas te raksta visādus mēslus... Jūs esat Kremļa aģenti, Putinoidi, zaļie cilvēciņi. Mēs esam vareni. Esi svētīts, jel amerikas saimniek. Krievi naaaaaak..... Aaaaaaaa

2020-01-03 17:26

helēna: Liepājas RS sen jau operēja visus onkoloģiskos slimniekus ,izņemot krūtis!

2020-01-03 18:05

Ize: Savādi gan trūkst ārstu ,bet izrādās
tie palikuši par
bezdarbniekiem.Tātad bija slikti ārsti

2020-01-03 23:35

Saimnieks: Atlaisti visi - viena trešdaļa pensionāru ar pašu Krilovu priekšgalā, aizsēdējušies, kā sacīt jāsacī, otra trešdaļa, kas tikai piestrādāja Onkoloģijas slimnīcā, jo strādāja jau visu laiku arī citur, nu tad vēl tā viena trešdaļa, no kuras bezdarbniekos aizgājušas dažas dāmiņas, kas vienkārši grib atpūsties, ne jau tāpēc, ka darbu medicīnā nevarēja dabūt, un kas gribēja strādāt, tie arī strādās tālāk, gan Reģionālajā, gan citur. Cita lieta, ka lielā zinātāja Krilova daudziem pacientiem piepūtusi ausis, ka ir iestājusies bezizeja, ka nekur viņus neņems, varbūt pat arī Rīgā nē, slēpa patieso informāciju, itkā pacienti vainīgi, ka viņu ''atlaiž''....Patiesībā tur tā lētā bodīte pārāk ilgi tika ''diženi" dēvēta par slimnīcu, caur politiku un ''lobēšanu'' piesedza Krilovas ''privāto republiku'', tāpēc arī tāda atpalicība onkoloģijas jomā Liepājā. Uz vienas tanteles varaskārīgo ''personības šarmu'' nedrīkst bāzēt veselu nozari medicīnā šajā reģionā, un tā jau ir ministrijas štelle.

2020-01-04 13:44

paciente: Te nu bija onko slimniekiem zaļais koridors. Slimības vēstures uz rokas nav,kad un kur tiks pie ārsta nav saprotams,bet man janvārī vajag analīzes un kārtējos izmeklējumus veikt.

2020-01-04 15:14

terminātors: Es teiktu pēc nojautas ka veco onkoloģisko slimnīcu drīz ar laiku nojauks pavisam nost vai arī atstās kādu vēl fragmentu no ēkas un tiks vai pavisām izlīdzināts viss šis zemesgabals vai arī sāks Liepājas pilsētai būvēt atkal kādu Monstru pa Eirpoas ,Briseles aizņemto naudiņu miljoniem vai arī kāds privātais jau ir noskaņojies un ir paveicis labu darbu vecajā gadā un paspēja to izdarīt izspirks to Jūrmalas parka zonu pa pāris miljoniem un būvēs un cels ko gribēs var jau būt ka kļūdos bet patiesībai vēl skatīsimies virsū kā kas tur īsti mainīsies bet domāju ka labs tur nevar būt sevišķi Liepājas iedzīvotāju labā u.c...marinēt mēs arī pieprotam un mākam īpaši Latvijā ēkas ..

2020-01-04 22:33

Santa: Daktere Krilova ir loti laba un sirsnigs cilveks!

2020-01-04 22:36

Santa: Gudri jau var runat un diskutet......ja neesiet dzive saskarušies ar onkologiju. Par dakteri Krilovu.....es varu teikt tikai to labako!

2020-01-04 23:10

Jānis: Medaļai ir arī otrā puse Piejūras slimnīcas "Psihiatrijas klīniku" jau ir pievienojuši Jelgavas psihoneiroloģiskai slimnīcai, jo tās vienīgais valdes loceklis nu ir arī Liepājas psihiatrijas klīnikas valdes priekšsēdētājs un tas nozīmē, ka nelikumīgi pārvalda divas slimnīcas. Vai tas nav interešu konflikts ? Laikam jau tā piejūras zeme kādu ļoti interesē....

2020-01-05 15:21

Rentgens: Diemžēl vārdi un attieksme nogalina dažkārt vairāk un skarbāk par vēzi... Tie, kas bija trāpījušies Krilovas ‘’labajās’’ dienās, kad neviena ‘’traka lapsene’’ viņas egomāniju nebija aktivizējusi, varbūt arī saņēma no viņas cilvēcīgu attieksmi, vai varbūt nāca pie viņas kā ‘’īpašie’’ cilvēki. Tagad, paskatoties uz veco tantiņu, katram puslīdz žēl viņas var samesties, jo, lūk, tik cienījamos gados pat strādāt vairs neļauj .... Bet ko strādāt, vai savu marasmu sēt pacientos un citos darbiniekos, vai varbūt šajā valstī pat 100 gados vēl var kādu ‘’ārstēt’’, ka tik vispār spēj parunāt un kaut ko kartiņā ieskribelēt uz labu laimi? Vai kādam ir jāsaņem kundzītes pusneprātā izlolotās valodas pērles, puse no kurām ir klajas rupjības gan pret pacientiem, gan darbiniekiem, vai kāds tikai tāpēc, ka dara savu darbu, ir pelnījis klausīties rupjības un būt par objektu prastām trenkām un intrigām, kuras vijusi šī ‘’godājamā’’ ārste? Tur līdz godājamai kā līdz Marsam, bet mūsu zemnieku tauta ir gatava paciest jebkurus pazemojumus tā vārdā, lai maizes šķēli nopelnītu vai lai vispār kāds viņu ārstētu. Nav un nekad nebūs pasaulē patiesas cieņas pret tiem, kas savu personīgo interešu vārdā iet pāri citu ‘’līķiem’’. Kaut reiz cilvēkiem būtu vairāk pašcieņas un garīga spēka nepakļauties idiotismiem, tad arī vēžu būs mazāk, jo tieši emocionāla izdegšana tai skaitā rada ļaunas slimības!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz