Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Pagarina invalīdu asistentu projektu līdz gada beigam

Pagarina invalīdu asistentu projektu līdz gada beigam
25.10.2012 12:54

22.oktobrī ir parakstīta vienošanās ar Nodarbinātības Valsts aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta “Asistentu personām ar invaliditāti programmas un pakalpojuma izstrāde un ieviešana Liepājā” projekta pagarināšanu līdz 2012.gada 31.decembrim, informē Sociālais dienests. Plānots, ka asistenta pakalpojumu klienti varēs atsākt saņemt ar novembra vidu.

Lēmums par grozījumu iesniegšanu projektā, pagarinot tā darbību par diviem mēnešiem tika pieņemts, lai nerastos asistenta pakalpojuma pārtraukums no projekta ietvaros sniegtā līdz 2013.gada 1.janvārim, kad, kā paredzēts Invaliditātes likumā, šo pakalpojumu klientiem nodrošinās valsts.

“Šobrīd norit intensīvs darbs pie iepirkuma procedūras izstrādes un sagatavošanas,  plānots, ka asistenta pakalpojumu klienti varēs atsākt saņemt ar novembra vidu,” stāsta Sociālā dienesta Sociālo projektu daļas vadītājs Ainārs Bunka.

Projekts savu darbību beigs šā gada 31.decembrī un ar 2013.gada 1.janvāri, kā plānots asistenta pakalpojumu klientiem organizēs valsts un asistenta pakalpojumu tā ietvaros būs saņēmuši 100 klienti no Liepājas pilsētas.

Projekta plānotais finansējums LVL 99500, no kurām visas izmaksas 100% apmērā sedz Eiropas Sociālais fonds.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli