Svētdiena, 5. jūlijs Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildina mobilo radaru atrašanās vietu sarakstu

Papildina mobilo radaru atrašanās vietu sarakstu
Foto: Ģirts Gertsons
12.03.2018 10:48

liepajniekiem.lv

Pērnā gada 21.novembrī papildus stacionārajiem fotoradariem tika uzsākta ceļu satiksmes uzraudzība ar Valsts policijas pārvietojamajiem fotoradariem. Nupat papildināts saraksts ar mobilo radaru atrašanās vietu adresēm.

2017.gada nogalē mūspusē un pa ceļam uz galvaspilsētu bija norādītas sešas pārvietojamo fotoradaru iespējamās atrašanās vietas:

1.Nīcā (autoceļš Liepāja – Lietuvas robeža (A11), 22.km., pie DUS);

2.Grobiņas novadā (autoceļš Rīga (Skulte)-Liepāja (A-9), 190,4.km., aiz apakšstacijas, pie tā saucamā inkubatora);

3.Liepājā, Brīvības ielā pie ēkas Nr.142 (pie ”Stokker);

4.Liepājā, Ganību ielā pretim ēkai Nr.127 (starp 6.vsk. un krustojumu ar Lauku ielu); 5.Durbes novadā, autoceļš Rīga (Skulte) – Liepāja (A-9), 176.7.km (Līkums pie lilā ozola, kur jau iepriekš bieži bijis mobilais radars);

6.Autoceļš Rīga (Skulte)-Liepāja (A9), 87,1.km (Annenieki).

Nu šis saraksts papildināts ar jaunām vietā, piemēram, Liepājā, Zirņu ielā. Kā vēsta Valsts policijas mājaslapā esošā informācija, pārvietojamo fotoradaru iespējamās atrašanās vietas šobrīd ir sekojošas:

1.Autoceļš Rīga (Skulte) – Liepāja  (A9), 9,4.km;

2.Autoceļš Rīga (Skulte) – Liepāja (A9), 87,1.km;

3. Autoceļš Rīga (Skulte) – Liepāja (A9), 169,9.km;

4.Autoceļš Rīga (Skulte) – Liepāja (A9), 176,8.km;

5. Dobeles novads, apdzīvota vieta Kaķenieki, autoceļš Rīga (Skulte) – Liepāja (A9), 63,5.km;

6.Nīcas novads, Nīca, autoceļš Liepāja – Lietuvas robeža (A11), 22.km;

7.Liepāja, Brīvības iela pie ēkas Nr.142;

8.Liepāja, Ganību iela pretim ēkai Nr.127;

9.Liepāja, Ganību iela pie ēkas Nr.192;

10.Liepāja, Zirņu iela pie ēkas Nr.107;

11.Liepāja, Oskara Kalpaka iela pretim ēkai Nr.96.

Mobilie radari uz Latvijas ceļiem uzstādīti vietās, kurās visvairāk tiek apdraudēta ceļu satiksmes drošība, norāda Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ance Rozīte.

Valsts policija skaidro, ka arī turpmāk Valsts policijas mājas lapā tiks publicētas tās vietas, kur būs izvietoti jaunie fotoradari. To atrašanās vietas policijas mājaslapā tiks norādītas, taču nebūs zināms tas, kurā dienā norādītajās vietās tie atradīsies.

Visas fotoradaru iespējamās atrašanās vietas apskatāmas http://www.vp.gov.lv/?id=803&said=803&rsd=1 .

Portāls jau informēja, ka neviens no jaunajiem mobilajiem radariem gan nav iedalīts Kurzemes reģiona pārvaldei vai Liepājas iecirknim. Visus jaunos mobilos radarus lietos un apkalpos Valsts policijas Rīgas nodaļa, kas izbrauks strādāt pa visu Latviju, tostarp Liepāju un apkaimi.

Tāpat jau ziņots, ka Valdības apstiprinātais stacionāro fotoradaru uzstādīšanas plāns paredz līdz mūsu valsts simtgadei uz Latvijas ceļiem kopumā uzstādīt 100 ātruma mērierīces. Līdz šim uz Latvijas autoceļiem darbojas jau lielā puse stacionāro radaru.

Mūspusē uz autoceļa A9 ātrbraucējus fiksē 3 no tiem. Viens darbojas Grobiņā pie pagrieziena uz Priekuli, otrs – Durbes novadā. Trešais ir Brocēnos.

15 komentāri

2018-03-12 11:08

Jante: "Līdz šim uz Latvijas autoceļiem darbojas jau lielā puse stacionāro radaru."
Nav tāda lielā puse vai mazā puse. Puse ir puse.

2018-03-12 11:09

smadzene: Raksta autoram iesaku datoram lietot auto korektoru, ja jau gramatika ir tik vājas zināšanas. vai ari mainiet scenāristu, rakstu kļūdas grauj uzņēmuma slavu!!! rakstu stils u n pieļautās kļūdas padara šo vietni nožēlojamu! P.S. vārds "lillā" rakstās a r 3x L !!!

2018-03-12 11:20

wtf: rakstīt nemak rakstus, šķiet vakar vel smagi plostojis, ka tik tupi te knābā pa klaviatūru. in gan jau tulīt dzēsīs komenttārus, jo acīs kodīsies patiesība!!!! :D

2018-03-12 12:18

abc: "Mobilie radari uz Latvijas ceļiem uzstādīti vietās, kurās visvairāk tiek apdraudēta ceļu satiksmes drošība" - Lūdzu steidzami statistiku par minētajās vietās avārijām, negadījumiem, pārkāpumiem utt. pēdējā mēnešā ,gada laikā. Es domāju,ka būs tuvu -0 . Tad kā tas pasākums saucas ???

2018-03-12 12:28

Greex nr.1: "Valdības apstiprinātais stacionāro fotoradaru uzstādīšanas plāns paredz līdz mūsu valsts simtgadei uz Latvijas ceļiem kopumā uzstādīt 100 ātruma mērierīces" - šis teksts ir vienkārši lielisks! :D

2018-03-12 15:15

Daf: Pie lielā ozola, nevis lillā. Vienalga kā rakstās krāsa, ozols ir lielais.

2018-03-12 16:17

vilsons: Vispār jau mūspusē ir 4 radari. Ceturtais ir Skrundā.

2018-03-12 16:24

suslis>>smadzenei: tas moments ,kad zaude interneta komentāros ,bet tad tas lohs pieļauj gramatisku kļūdu:):)
P.S. Tas ,ka izglītības un kultūras līmenis krities ŠAJĀ brīvajā :)DD
Latvijā ,tas pat galīgi debīlam būtu jāsaprot.

2018-03-12 16:59

teksts: Vai sludinājumu dzēsējs sāk darbu no 11.00 ?

2018-03-12 18:00

Orel: Jaa. Gandriz visaas tajaas minetajaas vietaas taa arii nekad neesmu redzejis avarijas. Toties kopigs tam visam ir tas ka visi tie ir celji un ielas ar lielu satiksmes intensitaati. (nauda buus maksimaali daudz). Bet nomalajos lauku celjos kur ari ir avarijas vai cukura ielas aplii vai Depo lielveikala stavvietaa kur esmu redzejis veselas 4 dazadas avarijas.. taa arii nevajag fotoradaru.
Taa jau iznaak.. ka skalo ar bleenjaam tautai smadzenes. Naudu vajag. Citu meerkju sheit nav.

2018-03-12 19:35

smadzene: man liekas sodien operators ir uz plosta...
bet kas te mineja ko par naudam??? vai ta nav skaidrs visiem ka vvalsts ir ka launais astonkajis kas tev no tavas naudas dos at vienu Roku bet at septinam parejam tev nems nost??? sai fermai interese tikai slaucamas gotinas, kas pienu nedod, tas lai pasas sev laiza bruces!

2018-03-12 20:52

Jeeriks: es jau pēc smadzenes biju noilgojies:)) domāju, kur pazudis

2018-03-12 21:51

Nesaprotu: Pie "Stokker"? Varbūt tomēr laukumā pie Mehāniskā ceha?

2018-03-12 22:16

aaaa aa: Pie "Stokker Varbūt tomēr laukumā pie Mehāniskā ceha tas radars ir tikai naudas peļņai,es piebraukšu ar delta un sadauzīšu to dranki.

2018-03-13 10:05

,,Kurzemes Vārds,,: Muļķu zeme. nabaga tautiņa drāž pati sevi un gūst baudu.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz