Pirmdiena, 6. jūlijs Anrijs, Arkādijs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts (2) – Raivo Mediņš: Sarkanā līnija ir sasniegta, to atbīdīt neizdevās…

Papildināts (2) – Raivo Mediņš: Sarkanā līnija ir sasniegta, to atbīdīt neizdevās…
04.01.2013 10:42

Raivo Mediņš šodien portālam apstiprināja, ka Latvijas 1.rokkafejnīca Liepājā tiek slēgta. Pēdējo reizi tā būs atvērta sestdien, 5.janvāra vakarā. Kas notiks ar Rokkafejnīcas ēku, pagaidām nav zināms.

SIA “Argolats” tiks dots uz maksātnespēju, savukārt Rīgā Rokkafejnīca turpinās darboties, jo juridiski tai ir cits īpašnieks – SIA “11M”.

R.Mediņš atzīst: “Rokkafejnīcas slēgšanai ir tikai viens iemesls – ekonomiskā situācija. Citu zemūdens akmeņu nav. Esam atkarīgi no liepājniekiem, no situācijas pilsētā un tā, cik naudas ir apmeklētājiem. Sarkanā līnija ir sasniegta, to atbīdīt neizdevās. To sasniedzām jau pirms laba brīža. Centāmies darīt visu iespējamo, taču pūles nevainagojās rezultātiem. Efekts bija par mazu pret apgrozījuma kritumu. Nācās samierināties, ka šā brīža apstākļos tik lielu ēku nevaram apkalpot.” Par pašas ēkas tālāko likteni viņš pagaidām neko konkrētu pateikt nevarēja.

Bez darba paliks arī vairāk nekā 20 cilvēki, kuri strādā Rokkafejnīcā, atzina R.Mediņš: “Lēmumu par Rokkafejnīcas slēgšanu nācās pieņemt pēkšņi, tādēļ darbinieki diemžēl nebija par atlaišanu informēti mēnesi iepriekš”. Par kompensācijām darbiniekiem viņš šobrīd vēl nevarēja konkrēti pateikt, taču norādīja: “Viss notiks likumā paredzētajā kārtībā.”

Notiekošais savā veidā ir brāļu Mediņu darbības ēras beigas Liepājā, atzīst R.Mediņš, taču ne jau ar vieglu sirdi pieņemts lēmums: “Mēs esam dzimuši un auguši Liepājā, tādēļ ir jo grūtāk. Taču šobrīd esam spiesti tā rīkoties. Un ja vien kādreiz nākotnē būs tāda iespēja, gribam atkal darīt to, ko esam darījuši. Tam gan jānostabilizējas.”

Par to, ka no pilsētas sejas varētu pazust Slavas aleja, nevajagot satraukties, mierina R.Mediņš: “Slavas alejas izveide bija mūsu ideja, mēs organizējām uzstādīšanu, bet finansējums šim mērķim bija no pilsētas. Līdz ar to Slavas aleju nodosim pilsētai. Ģitāru gan, visticamāk, ņemsim nost, par ko arī ļoti sāp sirds. Iekštelpās esošās vērtības gan nav Rokkafejnīcas īpašums – tās ir mūziķu lietas, kas bija nodotas pie mums glabāšanā. Šīs vērtības noteikti zudībā neies. Tās vai nu tiks pārvestas uz Rīgu, vai atgrieztas mūziķiem.”

R.Mediņš nenoliedz, ka Rokkafejnīcas slēgšana ir tieši saistīta ar citu SIA ”Argolat”  īpašumu finansiālajām grūtībām. Jau rakstījām, ka Liepājas domei uzņēmums nav nomaksājis nekustamā īpašuma nodokli, kā arī sodanaudu kopumā 3675 latu apjomā. Savukārt valstij tas ir parādā krietni lielāku summu – “Argolata” kopējais nodokļu parāds VID (līdz 11. decembrim) ir 128 037 lati. Nodokļu parādu dēļ janvārī paredzēts izsolīt ar brāļu Mareka un Raivo Mediņu ģimenēm saistīta uzņēmuma “Argolats” divus īpašumus Liepājā un Nīcā.

Savukārt attiecībā uz biznesu Jūrmalā, kas ātri vien beidzās, R.Mediņš skaidro: “Jūrmalā strādājām īrētās telpās. Īpašuma saimniece jau pirms īres līguma noslēgšanas vēlējās īpašumu pārdot, un īres līgumā šis punkts bija atrunāts – ja radīsies pircējs, īres līgums ar mums tiks pārtraukts. Rodoties pircējam, tikām pastumti malā, pretējā gadījumā arī aizvadītajā vasarā darbību Jūrmalā mēs būtu turpinājuši. Ir risks, strādājot īrētās telpās.”

Portāla rīcībā ir informācija, ka tiek pārdota arī dzīvojamā māja Pērkonē. R.Mediņš to apstiprināja, norādot, ka minētais īpašums ir nevis SIA “Argolat”, bet gan brāļa Mareka privātīpašums. M.Mediņš portālam paskaidroja, ka pārdodamais īpašums ir dzīvojamā māja “Rūtas”, ko viņš pārdošanai piedāvā kopš pērnās vasaras: “Kopš esmu prom no Liepājas.” Viņš neslēpj, ka šobrīd pārcēlies uz galvaspilsētu: “Un izskatās ka uz palikšanu.”

54 komentāri

2013-01-04 10:52

kritikis: nu jā diemžēl šī iestāde bija izsmēlusi sevi. nu tas nu ir fakts. paaudze mainījās un līdz ar FP, red sun buffet un koijotu atveeršanos liepājā un esot ļoti tuvu viens otram šī iestāde pilsētniekiem zaudēja savu pievilcību. Pats tur pēdējo reizi biju gadu atpakaļ un nelikās saistoša lai tur vel biežāk uzturētos un apgrozītos....

2013-01-04 10:58

optimismus: Raivo, nenokar degunu! Būs labii!

2013-01-04 10:59

macbeton: KĀ?! Nevarēja nopirkt vel pāris teļukus?!

Kurās off-shore zonās tad atrodas bufetes, koijoti, ka tiem tā ekonomiskā situācija tāda labvēlīga? :-D

2013-01-04 11:01

komandējums: ekonomiskā situācija nav tik daudz pie vainas, kā tas, ka liepājā pavērās jaunas interesantas vietas. roķenē jau 10 gadus nekas nav mainījies, tur nekas vairs nepiesaista. izdzīvos kas mainīsies.mediņi sevi ir izsmēluši.

2013-01-04 11:02

zzzz1: žēl, ka dažiem ir prieks par šo bankratu.

2013-01-04 11:05

ri: pilseta paliek tuksha... driz seit vispar nebus ko darit..

2013-01-04 11:08

LV34: Domāju, ka te drīzāk ir stāsts par īpašnieku ieinteresētību biznesā. Novelt visu uz ekon.situāciju ir gļēvi... tas ir vieglākais ko pateikt, ka pilsētas iedzīvotājiem nav naudas, ko tērēt. Nez kāpēc Coyote un RSB izdodas savas kases piepildīt? Principā šo var arī tulkot kā uzbraucienu visiem liepājniekiem - heii, mēs jau labprāt turpinātu jūs kāst, bet jūs nez kāpēc nevēlaties pirkt mūsu nekvalitatīvo produktu. Tad nu pārceļamies uz Rīgu, kur paņemsim uz "masu". Mēs jau ņe pri čom... kā tad!, eh

2013-01-04 11:13

Likumsakarīgs rezultāts: Kamēr bija monopolstāvoklis, tikmēr varēja darīt, kā gribēja, tai skaitā ņirgāties par apmeklētājiem, kuri tur atstāja savu naudiņu, prasot naudu par WC!!! Ar to viņi izcēlās visā Latvijā!!!

2013-01-04 11:17

6666: pēdējo reizi tur ballēties biju gadus 5 atpakaļ. Un tāpat palika atmiņā, kā vieta, kur jāmaksā par WC, tiek škaidīta šmiga, mēdz ieklīst apšaubāma publika. Bet tā jau žēl.

2013-01-04 11:27

Hai!: Nu zel, ta jau bija vieta ka turisma apskates objekts!Daba tuksumu nemil!Loti ceru ,ka ta ari bus un naks uznemigaki cilveki par Mediniem!

2013-01-04 11:29

šmiga: Vajadzēja ņemt līdz savu šmigu un tur lietot, kā vairumā gadījumos to darīja daudzi! Manuprāt cenas neatbilstoši augstas un pavārs gatavoja vienkārši atbaidoši! Kāpēc nevarēja mazliet piepūlēties un nomainīt acīm redzamo? Sākot ar bārmeņiem, kuri "muhļījās" ar alko, arī šefpavāru, un tad arī apkalpojošo personālu paķidāt. Un diez kāpēc tie līepājnieki tur negāja??? Tak viss kā uz delnas. Lai kā arī tur nebūtu, žēl, ka roķeni klapē ciet. Bet vieta tukša laikam nepaliks! Lai dzīvo McDonalds!(vemt)

2013-01-04 11:31

Megija: Viņi vienkārši neprata būt moderni un negāja līdzi laikam, vajadzēja labāku ēdienu un dzērienu karti par sakarīgām cenām (es tur pēdējo reizi biju gadu atpakaļ un cenas bija Rīgas līmenī), vajadzēja lielāku placīti dejošanai un ar dažādiem Dj, interesantus piedāvājumus un pasākumus un noteikti bezmaksas tualeti, kā arī neplēst naudu par ieeju ka bija agrāk, cik atceros. Katrā ziņā ļoti žēl ka tiks slēgta, ceru ka ēka nepaliks tukša, tas būtu drūmi.

2013-01-04 11:33

eliots: Beidziet apvainot cilvekus, kas tur strādāja, vairums no viņiem tomēr bija profesionāļi.

2013-01-04 11:36

Gella: žēl protams, bet nav nekāds pārsteigums. ko tad viņi grib laikā, kad, lai noturētu klientu ir jābūt izdomas bagātiem un nepārtraukti jāstrādā pie izaugsmes roķenē apkalpošana kā bija pirms 5 gadiem zem katras kritikas, tā arī palikusi, tās wc, kas reiz bija par maksu, tagad par velti, bet tādā paskatā, ka riebjas iekšā iet, interjers, lai arī foršs, tomēr noplucis, nekopts. šobrīd šajā biznesā galvenais ir personiska attieksme pret klientu, bet roķene grib pelnīt tikai uz veciem lauriem sēžot.

2013-01-04 11:43

Tas domāts Raivo: Ja nebūs LR Darba likuma noteiktajā kārtībā darbinieki noteikti pieprasīs, lai būtu, vēlams arī samaksāt neizmaksātās atvaļinājumu naudas!

2013-01-04 11:58

ĢITĀRA: "Ģitāru gan, visticamāk, ņemsim nost, par ko arī ļoti sāp sirds." (C)

Ja jau sāp sirds, tad atstāj to ģitāru tur, kur viņa pašalik ir!! Tas tā, lai Tev nesāpētu sirds!!!!!!!!!!!!

2013-01-04 12:07

kvazars: Paldies Medinjiem par viesiibu galda uzklaashanu ziemassveetkos saviem darbiniekiem un vinju gjimenes locekljiem.

2013-01-04 12:08

Euuuu: Ģitāru jau gan varēja atstāt... Gan piestāvētu slavas alejai, gan būtu piemiņas vieta.. sak - šeit kādreiz bija Latvijas 1. rokkafeijnīca..

2013-01-04 12:15

ak nu jau gan: ..........ģitāra kā piemineklis roķenei!?

2013-01-04 12:21

Klabata: Ģitāra ir Argolata īpašums un tāpat kā visas mantas, nonāks zem āmura. Jums ir visas iespējas atpirkt ģitāru, nomāt no pilsētas zemes gabalu un uzlikt viņu atpakaļ.

2013-01-04 12:28

liepājnieki, sametās!: atstājiet taču Ģitāru!!!! kas jums, vajag samesties, lai jūs mums to atstātu?

2013-01-04 12:37

Gella: Vēl tāda nejauka doma galvā pazibēja par šo: "Lēmumu par Rokkafejnīcas slēgšanu nācās pieņemt pēkšņi, tādēļ darbinieki diemžēl nebija par atlaišanu informēti mēnesi iepriekš" - interesanti, kāpēc Maija Kalniņa aizgāja uz KP strādāt? varbūt tomēr priekš dažiem tuvākiem cilvēkiem lēmums par roķenes slēgšanu nemaz nebija pēkšņs...?

2013-01-04 12:57

grāfiene T: Ar to pēkšņumu ir tā, kā ir. "Sarkanā līnija tika sasniegta jau pirms laba brīža"- to saka pats Raivo Mediņš. Arī citi saka, ka šāds iznākums nav bijis pārsteigums. Tātad...

2013-01-04 13:08

D.: Tā ir- Rīga samaitā! Nevar vadīt Liepājā biznesu dzīvojot Rīgā!

2013-01-04 13:08

Tas pats: Roķenē nav (nebija) aura...Pablo un vasaras krogs, kas bija Ok...saimnieki arī nekādi "labvēļī"..., viesmīles (studentes) mūžīgi jutās, kā iztraucētas, bārmeņi pūšļī...

2013-01-04 13:26

Ļoļix: Viss notiek! Būs līmenis, labi pasākumi, apkalpošana...u.t.t., būs arī apmeklētāji!

Roķene jau ilgus gadus ir dzertuve un tējnīca studentiem...

Nākošā ir Foņtika dzertuve - kūts, ar lipīgu leti, netīrām glāzēm, iereibušiem darbiniekiem...

2013-01-04 13:26

smaga noputa: ja nonems gitaaru, tad kaut kkaadaa zinaa pazudis viens no labakajiem un efektivakajiem liepajas simboliem,kuru nespes aizstat rsb mazgadiigo beernelu iestade vai koijoti.. ja nonems gitaru, ne mums, ne turistiem neka daudz te nepaliks, kaa tikai paaris apskates objekti..

shii raksta sakumaa ipashnieks teicis - ka slegsanas iemesls ir ekonomiska situaacija.. veciit, uzdod sev vienu jautajumu - kapec tad rsb un koijoti pelnaas ka nelabie? tapec, ka tev nebija jaunu ideju. izdzivos,kas mainisies.

2013-01-04 13:35

pedro: Beidzot arī kāda laba ziņa :)

2013-01-04 13:46

nono: Tas noteikti nebija pēkšņs lēmums, jo kādēļ tad Rīgā tas uzņēmums ir uz citu vārdu?

Es domāju drīz vien parādīsies kāds labdaris (varbūt pat kāds tuvs draugs) kurš nopirks par lētu naudu un svinēsima atvēršanas svētkus, bet mūsu cietēji paliks nedaudz parādā valstij ko valsts pēc pāris gadiem piedos.

2013-01-04 14:00

vienkārši: Slēgšanu varēja jau paredzēt no brīža,kad Mediņi uzmeta lūpu par BP nesponsorēšanu no Domes puses.Var jau taisīt biznesu,bet nejau par Domes naudu,bet peļņu novirzīt jaunu auto iegādei.Pirmajos gados BP bija labs apgrozījums.Kapēc nemaksāja nodokļu parādus,bet šikoja?Te arī iznākums.Nedomāju,ka Rīgā ilgi tas bisness turēsies.

2013-01-04 14:16

fiasko: Un TP arī vairs nav. Grūti laiki.

2013-01-04 14:52

Jūsu komentārs:: Kapēc nevienam neienāk prātā,ka valsts ar saviem pārmērīgajiem nodokļiem vienkārši iznīcināja šo iestādi!!!???Es uz turieni negāju,bet man tā vieta tiešām asociējās ar Liepāju...........Drausmīgi žēl,ka to aizklapē.........

2013-01-04 14:53

auuu: Varbūt tajās telpās var izveidot Rokmuzeju? Un atvēlēt kādu vietu arī kafejnīcai,piemēram, pašā augšējā stāvā, kur labs skats? Līdz ar to varētu atstāt visus atribūtus savā vietā? Domāju, ka Liepāja būtu laba vieta šādam muzejam. Pa laikam varētu uzspēlēt arī kāds roķeris?!

2013-01-04 15:03

Durix: To smiga

Ko tava izpratne nozīme muhlijas ar alko? Tavai zināšanai "visugudrakais" rokenes smiga ir viena no tirakajam liepaja. Varu par to galvot. Bet Tev jau labāk zināms. Nu varēsi iet uz saviem coyotiem un bufeti lidz brīdim kad šajā nenovidigo kurzemnieku miestā arī šie klapesies ciet un tad Tu tāpat ka vairums komentētāju varēsiet nod..... šis vietas. Pareizi Mediņi dara ka aiziet no šis pilsētas.

2013-01-04 15:18

Jezebel: Man vispār trūkst vārdu. Visi komentētāji ir tāaaaaadi spečuki uzņēmējdarbībā un marketingā, ka jābrīnās, kāpēc Liepājā kafejnīcas nav uz katra stūra. Starp citu, Coyots IR Rīgas uzņēmuma filiāle, kas ierīkota kā 2 stāvīga vannas istabā, bet Bufete ir dzīvokļa izmērā, Fonteins pieder dāņu miljonāru ģimenes pārstāvim, kam ienākumi nav svarīgi un tas viss ir tikai tāpēc, ka gribās. Roķene taču ir Mediņu pašu ieguldījums.

2013-01-04 15:19

Lai savāc!: Liepāja uztaisīs vēl foršāku ģitāru,mākslas skolas audzēkņiem tikai jāpasviež ideja diplomdarbam

2013-01-04 16:04

kokoono: Nožēlojami, bet īpašnieki paši vainīgi, ka nogremdēja, jo visi pasākumi un aktivitātes kopš Rīgas Rokkafe atvēršanas notika tikai tur, Liepājas Rokkafe tika absolūti atstāta novārtā un bez jebkādiem apmeklētājus piesaistošiem pasākumiem, koncertiem utml. Gan jau ēkā atvērs Makdonaldu. Visus skāris Rīgas sindroms, skumji.

2013-01-04 16:04

lasiitaaja: Ģitārai ir jāpaliek!!!

2013-01-04 16:43

vitnija: Man ļoti žēl, ka Liepāja zaudē savu būtību un simbolu: rokkafejnīcu. Ir sāpīgi saprast, ka nespēj neko palīdzēt...Tik daudz jauku atmiņu mums ar draugu, vienmēr ir bijusi tikšanās vieta, tā īpašā atmosfēra vienmēr ir piesaistījusi mūs...

2013-01-04 17:06

Ierosinu: Sametamies,lai ģitāra paliek Liepājā.Kāds varētu uzņemties šo lietu,es ziedotu!!!

2013-01-04 18:09

purpulis: Neikšāni būs tikai priecīgi par šādu ziņu ;)))

2013-01-04 20:03

ragustabs: Ta Rīgas kroga slēgšana visticāmāksis ar tik laika jautājums...!

2013-01-04 21:06

biznesmenīši?: Piedodiet, bet tā ir teju normāla parādība mūsu valstiņā. Ļaudis, kuri sevi dēvē par biznesmeņiem, nolaiž uz grunti vienu, tad citu uzņēmumu. Dzīvo paši trekni jo trekni. Tad paziņo, ka nespēj atdot miljonu parādus. Ierosina maksātnespējas procesiņus un aidā! Uz nākošo biznesiņu. Un tā turpina. Totāla nolaidība, bezatbildība, dzīvošana uz citu rēķina un parādu nemaksāšana, nekas vairāk. Un jebkādi simboli pie vienas vietas!!!

2013-01-04 21:32

CG: Ejam sargāt ģitāru! Pa 10 cilvēkiem lai nepārtraukti stāv sardzē. Pikets - rokas nost no ģitāras!

2013-01-04 22:37

biznesmenīšiam: Tā kā to pieļauj Lavijas likumi, tad blēži to izmanto. Kāda sabiedrība, tādi likumi.

2013-01-05 00:23

Ei: Ko var gānīties tie latvieši?!?! Paši neko nevar un citiem neļauj!!! Viens otru labprāt pusdienās notiesā!!! Es, savukārt, gribu pateikt Mediņiem paldies, ka viņi pirmie Liepājā radīja vietas un notikumus , kurus gribējās apmeklēt. Sākot jau ar mīlīgo"Krustmāti Agati"..un ne jau nolaizīti bārmeņi un balti galdauti ir tas, kas piesaista cilvēkus.. Tas ir gars, kas mājo konkrētā vietā, un roķene tas bija.. ŽĒL!!! Ārkārtīgi ŽĒL!!!

2013-01-05 00:29

ex: Labakie aiziet!

2013-01-05 00:43

alķīmiķis: ja bāra "seja" ir bārmenis un bāra kvalitāte bārmeņa godaprāts un cieņa pret klientu, tad Mediņi nebija tie saimnieki, kas prastu saskatīt savu darbinieku plusus un mīnusus. Radošie un talantīgie paši aizgāja vai tika atlaisti, bet pelēkie palika.

2013-01-05 11:24

zināma: līdzība ar cukurfabrikas slēgšanu...

2013-01-05 11:30

vismaz: izmainiet nosaukumu kaut vai Rīgas 1. rokkafejnīca, jo Latvijas 1. rokkafejnīca ir tikai viena un tā ir bija un būs vai nebūs tikai Liepājā

2013-01-05 23:17

to Ei: Tiešām "PALDIES " Mediņiem,ka radīja vietas un lietas kas uz ļoti ilgiem laikiem atsita vēlēšanos uz kkādu izklaidi Liepājā-sākot arAgati,Pablo,roķeni,un beidzot ar to nenormālo ikvasaras bērnu nodzirdīšanas un nonarkošanas epopeju Liepājas pludmalē! Paldies Dieviņam,ekonomiskajiem apstākļiem un citiem labvēļiem-vieni no lielākajiem afēristiem Liepājas vēsturē ir prom !!!!!!!

2013-01-05 23:25

vēl to Ei: Kā gribētos Liepājā kaut vienu iestādi ar tiešām baltiem galdautiem un solīdiem viesmīļiem,nevis izģindušām studentītēm ar kurām neatejot no kases par papildu samaksu minetiņu uzorganizēt! Ja nevaram dabūt neko labāku,tad lai labāk ir makdonalds!!!

2013-01-06 23:19

mamma mia: mūs ar draudzeni vasarā bārmenis ļoti laipni apkalpoja, bija laipns un pagatavoja ļoti garšīgu kafiju!!! man pietrūks šīs vietas, tā tomēr bija arī vieta, kuru kartē meklēja, gan lietuviešu, gan igauņu tūristi, gan vācieši un angļi. ne katrā pilsētā iespējams atrast līdzīgu kafejnīcu. lai brāļiem veicas turpmākajā biznesā un dzīvē. bet liepājnieki gan jau vēl skums pēc šīs vietas... tas ir sāpīgs estētiskais zaudējums pilsētai un tās viesiem!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz