Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 22. jūlijs

Vārdadiena: Marija, Marika, Marina

Papildināts ar foto - Noliek svecītes mazā Ivana piemiņai  (6)

Atslēgvārdi Ivans Berladins | traģēdija

 • Komentāri (6)
 • 0

Komentāri (6)

 • 12.07.2017 14:28 Ziņot

  NAU

  Raudaat vnk gribbaaas! Nu ja mazais Ivans desmit dienas ne eedis ne dzeris un vel viens pats mezhaa . Zhel , ka es nevaru aizbraukt uz to bazniicu un noikt sveciiiti! Lai tev vieglas smiltis mazuiit!

 • 12.07.2017 15:04 Ziņot

  malina

  Ja tas bija citu nolaidibas del ,tad tas ir maciba citiem ...lai Dievins sarga citus berninus un sim engelitim ,lai vieglas smiltis ,vins iznesa visu uz saviem pleciniem sava isaja muza ,gan nemilestibu ,gan vienaldzibu ,naidu ,badu un smagumu un liekulibu ..lai vinam gais cels ..lai tevi sarga ..

 • 12.07.2017 15:07 Ziņot

  leilinja

  Cik no tiem, kas šodien noliek svecīti Ivanam, ikdienā redzēja viņu klaiņojam pa ielām un neko nedarīja?

 • 12.07.2017 15:55 Ziņot

  Aleksandr Morozov

  Результат безразличия взрослых. Боль - нельзя другим словом описать эту трагическую новость.

  Больное, расколотое общество, у которого в голове как прожить ещё один день... и беготня ...
  Перестали замечать мир вокруг себя? Люди вокруг тебя - отражение тебя и твоего мира. !
  Это катастрофа... но каждый из нас живет в разных мирах. Не нужно злиться и обвинять других людей.
  Люби людей!
  Через изменение отношения к окружающим тебя людям, Ты можешь изменить самого себя.
  И, наоборот, через изменение себя, Ты изменишь окружающих тебя людей
  Мы все живем в одном мире. Почему одни люди видят одно, а другие люди - совсем другое?
  Почему вокруг одних людей — только несчастные, грустные люди, а вокруг других—счастливые, веселые и радостные?
  Посмотрите вокруг как дети без присмотра гуляют. Отпустить ребенка одного гулять во двор, не встречать из школы, оставить дома… В каком возрасте можно? И что нужно обсудить с наследником, чтобы он не попал в сложную ситуацию?

 • 12.07.2017 16:18 Ziņot

  Vasara

  Kāpēc tādai mātei būtu jāapmaksā sociālā un psiholoģiskā palīdzība no mūsu kabatām? Tā ir kā zaļā gaisma citā nevīžīgām ģimenēm, lai jau tas bērns zūd, uztaisīšu nākošo un pašvaldība vēl pa visu samaksās! Skarbi teikts, bet nedomāju, ka tāda māte, ja to par māti vispār var nosaukt, ir vienīgā. Tādas ir jāsterilizē, jāatņem jau sadzemdētie bērni, kamēr nākošais nav pazudis un jāatņem pabalsti! varbūt tad sāks domāt!
  Pārbaudi jātaisa Sociālajā dienestā. Cik bieži tika ģimene apsekota, kāpēc veiktas tik neefektīgas pārrunas ar bērna māti? Nevar savas pēcpuses no beņķiem piecelt tikai tad, kad nelaime jau notikusi! Ir intensīvi jāstrādā, nevis jādzer kafija! Tas attiecas uz Sociālā dienesta dāmām!

 • 12.07.2017 16:19 Ziņot

  Sanita Venšava

  Ir notikusi loti liela tragedija gan visa Latvija,gan Liepaja un citas pilsetas ,kuri juta sim puisitim lidzi visu laiku....
  Mes neesam tiesigi seit kadu nosodit,(iet runa par vina vecakiem),es domaju vecakiem tapat ir sapigi aptvert to,kad majas neparnaks mazais Ivans,bralim nebus ar ko speleties un gultina bus vienmer tuksa bez brala....bus sirdi tuksums,kads musos ir patreiz.Visos majo visadas pardomas,pardomas par dzivi un saviem milajiem,gimeni,draugiem...tadu nelaimi nenovelet pat savam vislielakajam ienaidniekam.Kaut ari nepazinu so puiku,ir sajuta kad zinu vinu loti sen....un rodas visadi jautajumi kapec tam ta bija janotiek?
  Mes apglabajam savus vecakus bet vecakam kad ir jaapglaba savs berns ir vel smagak.Nenosodisim vina mammu,lai ari kada vina bija pec nostastiem,mes neviens nevaram ielist tas dvesele un izjust vinas sapes ko vina jut.
  Si nelaime jau matei ir visslielakais sods ko bus jaizcies visu atlikuso dzivi
  Lai tev mazais vieglas smiltis un tani dzive spid saule!!

Pievieno komentāru

Šo rakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!