Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts – Hadarovičs un Miloslavskis uzskata, ka ir apmeloti; pieļauj jauna spēka veidošanu

Papildināts – Hadarovičs un Miloslavskis uzskata, ka ir apmeloti; pieļauj jauna spēka veidošanu
Foto: Ruslans Šuļga
04.08.2016 15:51

liepajniekiem.lv

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs un  Liepājas domes deputāts Romans Miloslavskis šodien sasauktajā preses konferencē paziņoja, ka deputāta mandātu nolikt negrasās un nākamgad atkal kandidēs pašvaldību vēlēšanās.

Abi deputāti bija nolīguši apsargu, kuram bija jāuzmana, lai preses konferencē, kas notika viesnīcas “Līva” konferenču zālē “Dzintara halle”, nepiedalītos nepiederoši cilvēki. “Tas tāpēc, lai pasargātu mūs no iespējamām provokācijām,” paskaidroja R. Miloslavskis.

Tomēr pēc īsām pārrunām, J. Hadarovičs piekrita, ka zālē tiek ielaists uzņēmējs un partijas “Reģionu alianse” Liepājas nodaļas vadītājs Ivars Kesenfelds, kurš preses konferenci klausījās vien neilgu laiku. 

Abu deputātu izplatītajā paziņojumā teikts, ka viņi nav bijuši informēti par “Saskaņas” Liepājas nodaļas valdes sēdi, kurā lemts par abu izslēgšanu no partijas, turklāt tas noticis Hadaroviča atvaļinājuma laikā. 

“Pēdējos trīs gadus mēs esam cītīgi un godīgi strādājuši attīstot mūsu dzimto Liepāju un pildot pirmsvēlēšanu programmu. Bet tas, kas notika “Saskaņas” Liepājas nodaļā iziet ārpus veselā saprāta rāmjiem. Mēs ļoti ilgi klusējām, ievērojot gan partijas, gan arī cilvēciskās ētikas normas, neskatoties uz jau bijušo partijas kolēģu nepamatoto kritiku masu medijos pēdējo 4 mēnešu laikā,” saka deputāti. 

Viņuprāt izslēgšanas oficiālie iemesli esot nepamatoti, melīgi un mākslīgi radīti. Runājot par it kā partijas programmas nepildīšanu, viņi saka, ka tie visi ir meli un esot gatavi atskaitīties par katru programmas punktu. 

Abi no “Saskaņas” izraidīties deputāti uzskata, ka šo konfliktu saasinājusi arī pašvaldību vēlēšanu tuvošanās – ir sākusies cīņa par vietām vēlēšanu sarakstā, un vienam otram partiju biedram bijusi vēlme atbrīvoties no stiprām personībām. Jautāts, par kuriem biedriem ir runa, R. Miloskavskis pauda: tagadējais partijas Liepājas nodaļas valdes priekšsēdētājs Sergejs Dikterjovs un viņa vietnieks Indulis Jankovskis.

“Cilvēciski viņu (Induli Jankovski) varu saprast. Cilvēks jau 12 gadus startē vairākās vēlēšanās, bet viņu neievēl. Tāds mūžīgais deputāta kandidāts. Bet te atnāk kaut kāds Hadarovičs no malas, un jau pirmajā reizē kļūst par deputātu, piedevām vēl, arī par mēra vietnieku. Kaut kur viņam ir, kā saka, obidna. Bet tas nav attaisnojums tam, lai vītu intrigas pret kolēģiem,” sacīja J. Hadarovičs, piebilstot, ka ne brīdi nenožēlo to, ka ir rosinājis no partijas izlēgt Vorobeičiku, pat, ja tas ir vainagojies ar paša izraidīšanu no “Saskaņas”.

“Tikai tagad pārliecinājos, ka pareizi darīju. Ka šie cilvēki – Vorobeičiks un Agešins ir nelieši, kuri ir parādījuši savu īsto seju”.

Bez partijas palikušie deputāti uzsvēra, ka savus politiskos uzskatus nav mainījuši un neplāno to darīt – viņu prioritāte bija un ir sociāldemokrātiskās vērtības. 

Abi deputāti piebilst, ka savus politiskos uzskatus nav mainījuši un neplāno to darīt, prioritāte esot sociāldemokrātiskās vērtības. Turklāt esot saglabājuši arī labas attiecības ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu. 

Runājot par nākotnes plāniem Hadarovičs un Miloslavskis saka, ka strādās līdz perioda beigām un noteikti plāno startēt arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās 2017.gadā. Piedāvājumu esot daudz, tai skaitā jauna politiskā spēka izveide, kuru atbalstīt esot gatavi vairāki autoritatīvi cilvēki Latvijā. 

Kas tad notika “Saskaņas” Liepājas nodaļā?

Deputāti skaidro: “Nopietnas domstarpības parādījās 2016.g.janvārī, kad mēs – J.Hadarovičs, būdams SDP “Saskaņa” Liepājas nodaļas valdes priekšsēdētājs un R.Miloslavskis (uz to brīdi SDP “Saskaņa” Liepājas nodaļas valdes loceklis) iekšēji partijas valdes sēdē pacēlām jautājumu par Nauma Vorobeičika izslēgšanu no partijas, kurš ir Kompleksās sporta skolas direktors un Liepājas domes deputāts. Jau diezgan ilgā laika periodā saņēmām vairākas gan mutiskas, gan rakstiskas sūdzības no treneriem, bērnu vecākiem un partijas biedriem par Vorobeičika nepieņemamu rīcību gan Kompleksajā sporta skolā, gan partijas iekšienē. Par to liecina citāts no vairāku vecāku un treneru parakstītās vēstules: “N.Vorobeičika darba stils un metodes ir MELI, INTRIGAS un IEBIEDĒŠANA, kas tiek izmantoti viņa PERSONĪGO INTEREŠU labā. Bērnu sports, kā tāds viņu neinteresē, ja nav finansiāli izdevīgi viņam personīgi. Sporta skolas darbiniekus, kas viņam nepiekrīt, vai kuru viedikļi atšķiras, Vorobeičiks ar sev raksturīgajām, nelikumīgajām darba metodēm pakļauj psiholoģiskam spiedienam (apvainošanai un pazemošanai citu kolēģu klātbūtnē) kā arī apzināti pasliktina tiem darba apstākļus. Sev neērtus darbiniekus Vorobeičiks piespiež aiziet no darba. Laikā, kopš N.Vorobeičiks ir sporta skolas direktors, daudzi treneri ir bijuši spiesti pamest trenera darbu. Nereti N.Vorobeičiks atļaujas kliegt uz treneriem bērnu un viņu vecāku klātbūtnē, kas ir šokējoši, pazemojoši un nepieļaujami.”

Vecāki un treneri ir griezušies ar sūdzībām par Vorobeičika rīcību arī pie Saeimas deputāta Valērija Agešina, bet palika neizpratnē, jo diemžēl nekādas rīcības no viņa puses nebija vispār, šis jautājums tika vienkārši “norakts”, par ko mēs arī bijām pilnīgā neizpratnē!

Šie cilvēki ir gatavi apliecināt arī šodien naudas izspiešanas faktus no N.Vorobeičika puses! Ja vēl kādi vecāki vai treneri ir cietuši no šī cilvēka, droši varat griezties pie mums, šīm nelikumīgajām darbībām reizi par visām reizēm ir jāpieliek punkts!

Ilgu laika periodu Vorobeičiks nodarbojas ar nepatiesas un melīgas informācijas izplatīšanu par partijas biedriem, kas aizskar viņu cieņu un godu. 

Vairākkārt mēs centāmies personīgi runāt ar N.Vorobeičiku, bet tas nedeva nekādu rezultātu. 2016.gada janvārī sākam runāt par šo problēmu partijas Liepājas nodaļas valdes sēdē, jo klusēt un neko nedarīt mums neļāva cilvēciskais faktors, ētikas normas un deputātu atbildība pret sabiedrību, jo šajā situācijā, pirmkārt, cieta bērni! Un tieši tad mums sākās nopietnas domstarpības ar Valēriju Agešinu … mums nesaprotamu iemeslu dēļ, viņš sāka aizstāvēt Vorobeičiku! Agešins turpināja viņu aizstāvēt arī pēc partijas biedru nomelnošanas portālā irliepaja.lv š.g. aprīlī, kas bija nopietns partijas statūtu pārkāpums. Par šo ķengu rakstu Vorobeičiks netika sodīts, bet tieši otrādi, V.Agešins vainoja J.Hadaroviču un R.Miloslavski par konflikta situācijas rašanos. Turpmāk sākām saņemt no Agešina puses kritiku par mūsu slikto darbu, par programmas nepildīšanu utt., kam sekoja izslēgšana no partijas Liepājas nodaļas valdes. Minētajā “izslēgšanas” sēdē nevienam netika dota iespēja ne izteikties, ne izvirzīt savus kandidātus pirms lēmuma pieņemšanas – tādas bija “demokrātiskās pārvēlēšanas”. Tam sekoja vairākas kritizējošas publikācijas masu medijos un visbeidzot šis “ģeniālais plāns” vainagojās ar “nepaklausīgo deputātu” izslēgšanu no partijas 30.jūlijā.

Tas nav pirmais gadījums, kad Agešina kunga personiskās ambīcijas ņem virsroku pār veselo saprātu. Nožēlojami ir tas, ka no tā cieš visa komanda un gadiem ilgi darītais kopīgais darbs.

Kur slēpjas patiesie iemesli, kāpēc Agešins aizstāv Vorobeičiku mēs varam tikai minēt … bet cilvēki taču nav muļķi, viņi visu redz un saprot! Agešina rīcība šajā situācijā apšauba viņa kā laba vadītāja prasmes un spējas. Viņš parādīja, ka viņš nav gudrs līderis, ka viņš ir parastais izpildītājs … jautājums, kas ir viņa manipulators? Un tas liek aizdomāties par viņa tālredzību … šis gājiens vairāk liecina par šauru domāšanu.

Iespējams, vēl vairāk šo konfliktu saasināja pašvaldību vēlēšanu tuvošanās 2017.gada jūnijā, kad diemžēl vairākos politiskajos spēkos saasinās iekšējā konkurence par vietām vēlēšanu sarakstā un tad no stiprām personībām mēģina tikt vaļā. Tāpat arī kādam nepatika mūsu atklāti paustā nostāja, ka ar N.Vorobeičiku vienā sarakstā ne pie kādiem apstākļiem NEIESIM! Vēl viens faktors konfliktsituācijai – iekšējo intrigu rezultāts no to cilvēku puses, kuri tika ievēlēti jaunajā Liepājas nodaļas valdē un, kuri gadiem ilgi savu personisko interešu dēļ mēģina tikt pašvaldības struktūrās, taču neveiksmīgi.”

Foto galerija

48 komentāri

2016-08-04 17:04

Realitāte.: Liepājas Čurājošā "zelta zivtiņa" .... no comment !!!

2016-08-04 17:30

Ivars K: Kāpēc Driķe nebija ieradusies uz preses konferenci? Vai atkal velosipēds salūzis?

2016-08-04 17:31

zzz1: tūlīt sākšu raudāt... seriāls turpinās, jāiet nopirkt popkorns

2016-08-04 17:32

:)))welll: Sociāldemokrātija vai iesarkans prokremlisms, bet vismaz būs krieviem vairākas izvēles...

2016-08-04 18:03

izidors krimskis: Seska partija LP Liepājā ir izveidojusi koalīciju ar salašņu un bandītu varzu! Seskam ir jāuzņemas atbildība (ja to spēj!) un jāatkāpjas! Liepājā vajag jaunas vēlēšanas!

2016-08-04 18:10

Hadarovičam un Miloslavskim: Боже мой, как вам не стыдно так называемые "слуги народа" так бессовестно врать! Это вы плели и продолжаете плести интриги, писать разные пасквели на Воробейчика от имени тренеров спорт. школы. Это вы пытались внести раздор в наш коллектив - что? не получилось и никогда не получится! Наш дружный тренерский коллектив ВСЕГДА БЫЛ И БУДЕТ ЗА НАШЕГО СУПЕР РУКОВОДИТЕЛЯ
ДИРЕКТОРА ВОРОБЕЙЧИКА НАУМА! А вы даже не мужики, вы - мелкие людишки и грош вам цена!

2016-08-04 18:12

rakaris:): ak vai ,ka te cenzūrai nepatīk teksti par šiem diviem klauniem un dziesmiņa par '' murku '' , dzēš un raujas vaigu sviedros , da dzēšat cik gribat , pērtiķi ar granātu no cilvēka jebkurš liepājnieks atšķirs !!!

2016-08-04 19:18

Имя: Ой, Люсь, смотри, какие клоуны ... Пловец хоть плавать не разучился на гос.харчах? А шпана трусишки уже перестал шить? Нв месте Воробейчика я бы выяснила, что за тренера писали кляузы, и поганой метлой их из школы. От крыс в доме надо избавляться. И про родителей тоже сказка, чёт никто не предлагал писать жалобы, а предложил бы - зубы собирал бы в мешочек. Благодаря Науму хоть какие-то секции для детей есть, остальные что сдела для спорта в Лиепаеевке? способны только на диванный пиццепивоспорт и ловлю покемонов.

2016-08-04 19:31

Aivars Prūsis: Maldi un meli veido pasaules kaartiibu !
Siveeni kuri pie siles,klusee.
Kuri veel nav-nelabi kviec.
Tad kaada shkirba,kursh pusizmirushai pilseetai,pie vadiibas sviraam staasies ? Vai tas izbijis bandiits,vai tas izbijis komuunists,vai vienkaarshs laimes mekleetaajs,rezultaats buus viens.Domaaju un esmu paarliecinaats, ka Liepaaju pametushie,juutas kaa baltie cilveeki !

2016-08-04 19:47

Dermantins: Es vairāk ticu Hadarovičam nekā Vorobejčikam un ko.
Es pats vairāk reizes dzirdējis par tiem faktiem, ko pastāstīja bijušie saskaņieši. Es Ticu viņiem

2016-08-04 19:50

russo turisto: Brīnos kā šādiem atļauj dibināt savas organizācijas. Es nesaprotu -vai tad šo tipu roģina nav maķ radnaja Russija? Ko viņi te meklē? Viens mīzīs uz automašīnām, otrs izspiedīs naudu? Bērnudārzs ar diviem kukū.

2016-08-04 19:56

Freids: Tas tipa izspiedejs runa tava valoda labak neka tu :)

2016-08-04 20:11

Клава: Депутату Милославскому пора уже вырасти из коротких штанишек , занятся делом и не смешить людей поливая грязью человека,который столько лет кормил с руки.

2016-08-04 20:24

Lūzeriem: Tuksas runas, kur fakti? mans bērns trenējās Liepājas sporta skolā pirmā dzirdēsana par tādu Vorobeičika uzvedību ,Vorobeičika kungs iesūdziet tos ērmus tiesā par publisku apmelosanu,lai atbild za bazar!!!!!

2016-08-04 20:38

Trusis: Mana meita arī. Maksa nalīkā trenerim, itkā Liepājas sporta skola, bet prasa nalīkā, bez kvītīm. Kur nauda iet? Kurš piever acis?

2016-08-04 21:02

suslis>>to trusim: tad kur problēma ??ko ņaudi ??nemaksā un ņem meitu laukā .ej citur..mums brīvība :):):):)DDDDD

2016-08-04 21:44

to Freids: Ne visi, kuri iemācījušies runāt latviski ir latvieši!:DDDD

2016-08-04 21:52

to Trusis: Fakts ir jāpiefiksē kaut vai ar slēpto kameru, un tad ar iesniegumu un pierādījumiem uz VID , policiju ,un tam tupajam trenerim un Sporta skolas vadībai būs nepatikšanas!

2016-08-04 22:08

tad: ..jau kesis lai atver velosipeedu remontdarbniicu..... varees biznesu taisiit... SMIRDOSCHAIS ZAGLI!

2016-08-04 22:09

tad: ...

2016-08-04 22:32

Евгений О.: На выборы пойду 100%. Надеюсь что Наум Воробейчик станет властелином мира.

2016-08-04 23:00

jokdaris: lasu jusu figņu un nevaru saprast, vai tiešām uzskatāt ka Zvirbuļa kungs ir tāds gaišs tēls, vai tomēr Liepājas Saskaņas Valde sež pie datoriem un ražo komentārus

2016-08-04 23:10

Jahnis: Nu ir kā reize redzēt kādi patiesībā bieži vien ir tie "kristāltīrie" deputāti.Kā viens otru mazgā... Šausmīgi, vai ne tā ? Bet viss sola , ka nākošgad vēlēšanās ies jautri. cilvēki vairs nezina par ko balsot, jo arī no vecajām pie varas esošajām blicēm neviena nav rūpējusies par tautas dzīvi.

2016-08-04 23:36

noName1: Предатели :(
После драки кулаками не машут;)

Поддерживаю Евгения О.

2016-08-04 23:48

Jurikam un Romikam: "Pārbaudes laikā netika konstatēti fakti, kas liecinātu par to, ka Naums Vorobeičiks kā Liepājas Kompleksās sporta skolas direktors, savienojot savu valsts amatpersonas amatu ar citiem amatiem, izmantojot Liepājas Kompleksai sporta skolai nodoto dienesta transportlīdzekli VW Multivan, būtu pārkāpis Likumā valsts amatpersonām noteiktos ierobežojumus vai aizliegumus, kā arī būtu realizējis valsts amatpersonas pilnvaras attiecībā uz savu radinieci – Liepājas Kompleksās sporta skolas administratori Janīnu Vorobeičiku, kas skartu viņa vai viņas radinieces (sievas) personiskās vai mantiskās interesēs."

2016-08-04 23:55

Romānam: Tas no raksta. Vai tie ir mēli? - "Romans piedzēries sasita vairākas dienesta mašīnas un vēl apčurāja tās. Tas pat ir ierakstīts video. Toreiz Gatis [Griezītis, LOC valdes priekšsēdētājs] pateica: vai nu es vai viņš."

2016-08-05 00:02

Nātre: Nu tad, liepājnieki, saņemieties un nākošajās vēlēšanās, lai neviens no viņiem pat tuvumā domei nebūtu.Lai vicojas savā tarakānu burkā.

2016-08-05 00:11

Grupp: Сразу видно где Юрьевич комментарии пишет :)
Смешно

2016-08-05 00:27

Dixy: Kauns mums par tadiem deputatiem, neviens skaidra prata nebalsos par tadiem. Miloslavskis- čurajošais dzerais, panema kreditu 60 000 krutai dzivoklim, tagad atstrada.

2016-08-05 00:31

žuravčiks: Einmal muss es vorbei sein...vai liepājnieki nenāks beidzot pie prāta nākošajās vēlēšanās un atkal vēlēs deputātus kas veidos koalīciju ar okupantu bandītiem?

2016-08-05 00:42

Doxyreis: Роман, да хватит всем заливать тут мозги! Уже многие наслышаны о твоих пьяных амбициях и безделии. Что же дично вы сделали из этого списка?? Не благодаря ли Лиепайской партии? И самое интересное, живя в городке пытался подать на соседей в суд, за то, что они испортили твой шикарный ремонт, 9кв которого ты расценил в 4000 евр. Всем бы так жить. Купил себе квартиру за 60000, как честный депутат, которого не найти на своем рабочем месте. Петух клюнул в зад и начал придумывать оправдания? Учись другим навыкам, придется в другой стране работать с таким отношением к людям.

2016-08-05 00:44

Viss beidzas: «Kādēļ gan lielīties ar savu ķermeni, skaistumu un prātu?
Galu galā, pēc nāves tie pārvērtīsies putekļos.
Kāda gan jēga celt lielu pili,
Ja mēs reiz gulēsim džungļos.
Mati izdegs kā zāle.
Kauli sadrups kā koks.
Kad aizveram acis, visS beidzas

2016-08-05 03:36

ita: jaunajam spekam bus japievieno 90 to gadu no cietuma iznakushie bratani un jamekle vel dzivi esoshie spirtisti...

2016-08-05 08:17

Agešin: Rožu ielā nopietni apspriež dibināt Seskaņas partiju, Jura saglabātu veco nosaukumu daļēji un Uldim nebūtu jāņem Liepājas partijā. Un abus saistītus līgums par sadarbību Karostas elektorāta piesaistīšanā

2016-08-05 08:32

ferfef: loshari v turmu!

2016-08-05 08:32

ferfef: loshari v turmu!

2016-08-05 08:32

ferfef: loshari v turmu!

2016-08-05 09:35

>>> Aivaram Prūsim: Tu nu gan vismazāk varētu te izpausties, pats esi bijušais, kurš ar kaunu un negodu aizbēga no atbildības par melošanu un krāpšanos. Sēdi savā trimdas miestiņā un pieturi muti.

2016-08-05 10:45

£: Tas kas notika 17 gadus atpakal kriminaakajaa Liepaajas,pilnu un izsmeloshu atbildi var dot Liepaajas Mafija un Goshas grupeejuma daliibnieki,kuri kaa vieni taa otri shodien tuseejas Liepaajas Domee ! Galu beigaas luuzeros palika shis kriminaalais stulbenju bars,nevis Aivars Prusis !

2016-08-05 14:33

romāns: Es čurāju tikai baseinā!

2016-08-05 17:09

nik2016: Vorobeičiks Ha! Latvijas Olimpiāde neveiksme, apmainīt sportu par naudu un politiku! Kauns! Atvainojiet treneri, par algu vēl kaut kā strādāt. Saeimas deputātu, piemēram! Daži pārbaudes intrigām un mobing! vajag mācību plānu 5 gadiem, viss mainās ik gadu .Mierigiiespējams strādāt!

2016-08-07 16:27

Artus: Par Vorobeičika kunga negodīgumu baumas jau sen klīst starp bērnu vecākiem
.Nesaprotami,kas tad noticis ir ar Agešina kungu,tieši viņš bija tas kas ieteica un slavināja Hadaroviču pirms vēlēšanām.Viņi jau tur visi tai Saskaņas kantorī tikai imitē labdarību,reāli jau nevienam neko nav palīdzējuši,Izrādās,lai tiktu ievēroti un tiktu deputātos.Bet tā jau ir visās partijās.Ja jau stājas partijā,tātad vajag uzlabot savu finansiālo stāvokli.

2016-08-07 17:01

Doma laba: Tikai muļķis neredz, ka Agēšins ir uz vienu roku ar Vorobeičiku, citādi kāda jēga to aizstāvēt un Hadaroviiču lamāt. Kā tagad Agešins tiks Saeimā nezinu, būs ļoti grūti, varbūt Vorobeičiks ar sporta skolu palīdzēs ar balsīm arī neticu. Būs interesanti vērot nākamās 2017 gada vēlēšanas.

2016-08-07 19:19

Василий: ДАВНО НАДО БЫЛО ИХ ГНАТЬ !!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz