Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Papildināts – Peļķēs liek kaisīt sāli

Papildināts – Peļķēs liek kaisīt sāli
Foto: liepajniekiem.lv
22.12.2016 13:43

liepajniekiem.lv

Ap pulksten 12 šodien, 22.decembrī, portāls no kāda lasītāja saņēma telefonisku informāciju, ka Jaunliepājā peļķēs tiek kaisīta sāls.

”Nupat braucu pa Jaunliepāju un biju vārda vistiešākajā nozīmē šokā – ceļu uzturētāju automašīna ar sāli nokaisīja Raiņa ielu un iegriezās kaisīt Rīgas ielu,” stāstīja vīrietis: ”Bet līst lietus un gaisa temperatūra ir + 5 grādi pēc celsija.”

”Turklāt laika prognozes nerāda, ka tuvākajās stundās un pat tuvākajās dienās Liepājā un apkaimē gaidāms sals vai sniegs. Gluži pretēji – tiek solīta lietus turpināšanās un vētra,” turpināja vīrietis: ”Tā ir līdzekļu izšķiešana. Tagad izkaisīs peļķēs un vēlāk kliegs, ka nav naudas ceļu uzturēšanai ziemā.”

Portāls, nekavējoties sazinājās ar “Clean R” preses sekretāru Kasparu Līcīti, kurš apstiprināja, ka no Komunālās pārvaldes saņemts rīkojums apstrādāt ar pretslīdes materiālu brauktuves Jaunliepājā.

”Pulksten 11.25 ”Clean R” saņēma no Liepājas Komunālās pārvaldes darba uzdevumu uzsākt brauktuves slīdamības likvidēšanu,” skaidroja K.Līcītis. ”Pēc Komunālās pārvaldes pārstāvju ziņām atsevišķos posmos Jaunliepājā konstatēti slideni ceļi, kādēļ pieņemts lēmums veikt preventīvo kaisīšanu.”

Kad uzņēmuma ”Clean R”  pārstāvji pēc iedzīvotāju neizpratnes pilnajiem zvaniem un portāla jautājumiem atkārtoti sazinājās ar Komunālo pārvaldi, kaisīšana tika pārtraukta.

”Kaisīšanas darbi tika operatīvi uzsākti pulksten 11.45, bet pulksten 12.20 tika saņemts atsaukums un ielu kaisīšana šobrīd ir pārtraukta,” tā K.Līcītis.

Kā portālam skaidroja Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, ielu kaisīšana bijusi pamatota: ”No rīta pilsētā bija migla. Tai laižoties lejā, vietām uz brauktuvēm veidojās melnais ledus. Jo uz zemes temperatūra ir zemāka, nekā gaisā.”

”Ņemot vērā, cik neapmierināti satiksmes dalībnieki bija pagājušajā reizē, kad uz brauktuvēm veidojās melnais ledus, tika pieņemts lēmums kaisīt brauktuves Pulvera, Brīvības un citur, kā arī Jaunliepājā,” viņš turpina, skaidrojot, ka tādēļ arī dots darba uzdevums.

Un piebilst: ”Līdzko sāka līt lietus, tika dots nākamais rīkojums – pārtraukt ielu kaisīšanu.” Pēc A.Štāla teiktā nokaisītas daļēji tika brauktuves Brīvības, Pulvera un O.Kalpaka ielās, kā arī dažās ielās Jaunliepājā.

_______________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli