Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Papildināts – Zinātnieku naktī gan mazi, gan lieli iepazīst dažādus zinātnes sasniegumus

Papildināts – Zinātnieku naktī gan mazi, gan lieli iepazīst dažādus zinātnes sasniegumus
Foto: Ruslans Šuļga
28.09.2019 04:08

liepajniekiem.lv

Piektdien, 27.septembrī, Zinātnieku naktī interesenti vairākās Latvijas pilsētās un novados varēja iepazīties ar dažādiem zinātnes sasniegumiem.

Liepājas Universitātē, Lielajā iela 14, ikvienam interesentam bija iespēja darboties dažādās aktivitātēs – atklātā sporta nodarbībā, radošajā darbnīcā radīt kopgleznu, noklausīties dažādus seminārus, programmēt robotus un redzēt vēl daudz ko citu interesantu, informē universitātes mārketinga speciālists Gundars Čiževskis.

Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijā, Kūrmājas prospektā 13, bija apskatāma izstāde ”Vīziju sprostā”.

Elza, kura uz pasākumu bija atnākusi kopā ar ģimeni, atzina: ”Apmeklēju šo pasākumu pirmo reizi, bet man bija aizraujoši darboties ar lodāmuru, savienot vadiņus, lai beigās iedegtos gaismiņas! Vēl ļoti interesanti bija programmēt robotu, kurš izpilda dažādas komandas. Pirmo reizi arī pamēģināju strādāt ar 3D pildspalvu, ar kuru uztaisīju skaistu koka lapu, ko pēc tam varēju paņemt sev līdzi”.

Elzas mamma Zanda par šādu pasākumu nezināja, viņa informāciju bija uzzinājusi no sava brāļa. Viņai pasākums licies interesants, bet, viņasprāt, varēja būt vairāk aktivitāšu pirmsskolas vecuma bērniem. 

Savukārt Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā ”Laumiņa”, Krūmu iela 29, apmeklētāji varēja piedalīties interaktīvajos darba galdos, radošajās darbnīcās un koka auto un kuģu modeļu trasēs.

Šogad pasākumu programmā īpaša uzmanība bija vērsta tieši uz zinātnes sasniegumiem, kuri ietekmēs cilvēku dzīvi nākotnē. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)