Otrdiena, 7. jūlijs Maruta, Alda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Par makšķerēšanas licencēm Liepājā iekasēti aptuveni 1000-2000 lati

Par makšķerēšanas licencēm Liepājā iekasēti aptuveni 1000-2000 lati
02.02.2010 16:29

Vispieprasītākās zemledus makšķernieku vidū šobrīd ir gada licences, kas maksā 12 latus un ir derīgas makšķerēšanai ne vien Tirdzniecības kanālā, bet arī Liepājas ezerā, informēja biedrības “Liepājas ezeri” pārstāvis Ēvalds Urtāns.

Vienas dienas licences, kas maksā četrus latus, nav īpaši pieprasītas – arī zemledus makšķernieki no Lietuvas sapratuši, ka daudz izdevīgāk ir iegādāties licenci uzreiz visam gadam.

Vēl janvāra pirmajā pusē nebija novērojama gandrīz nekāda interese par licenču iegādāšanos makšķerēšanai Liepājas Tirdzniecības kanālā, un lielā mērā tas bija saistīts ar to, ka kanālā vienkārši bija maz zivju. Tagad zemledus makšķernieki uz kanāla ledus ik dienas ir manāmi, bet ne tik lielā skaitā kā pērn. Pagājušā ziema bijis izņēma gadījums, kad kanālā bijis neparasti daudz zivju, skaidroja Urtāns.

Arī šogad, tāpat kā pērn, ievērojams skaits – aptuveni ceturtā daļa – no visiem uz Tirdzniecības kanāla manāmajiem zemledus makšķerniekiem ir lietuvieši.

Līdz šim pārdotas makšķerēšanas licences par aptuveni 1000-2000 latiem, informēja Urtāns. Licences nopērkamas degvielas uzpildes stacijās “Kings” Nīcā un Grobiņā, kā arī piecās tirdzniecības vietās Liepājā. Vakaros licences var nopirkt arī pie kanāla.

Liepājas dome nolēma iekasēt maksu par zemledus makšķerēšanu Tirdzniecības kanālā, jo pērn tā dēvētie bļitkotāji uz kanāla ledus atstāja ievērojamu daudzumu atkritumu, kuru savākšana pašvaldībai radīja neparedzētus izdevumus. Pēc Urtāna teiktā, šoziem uz kanāla ledus valda kārtība – netālu trīs vietās izvietoti atkritumu konteineri un pārvietojamās tualetes. Biedrība “Liepājas ezeri” regulāri veic atkritumu savākšanu, katru dienu kārtību uz kanāla ledus uzrauga pašvaldības policija un Valsts vides dienesta inspektori.

LETA

20 komentāri

2010-02-02 17:56

...: Nu tad 1000 vai 2000. Tā tomēr ir diezgan liela starpība. Tie nav 10 lati.

2010-02-02 18:17

norch: nosit leiti,izglaab stinti:)

2010-02-02 18:44

fishfingers: nu man jau arī liekas ka starpība pietiekami liela, lai mētātos tādās amplitūdās, vai ,varbūt , nav svarīgi :)

2010-02-02 19:34

Labrīt inspektor.: Līdz šim pārdotas makšķerēšanas licences par aptuveni 1000-2000 latiem, tas ir no tās operas, ar atbildības sajūtu un iespēju robežās.

2010-02-02 19:56

:): nosit norchu, izglāb rakstu no drazām:)

2010-02-02 20:39

stīvais: A***enna precīza bugaltērija :))) Štuka šur vai tur, bet "Liepājas ezeri" jau tā ir laikam pieraduši. Tas niedru pļāvējs, ko pa pulkām naudām pirka, ar kaut kā maz manīts darbā...

2010-02-02 20:52

zivīmbūt...: Cik šogad no biedrības,,Liepājas ezeri,, ar JŪRAS MURDU palīdzību kāsīs mūsu ezeru.Ēvald cik līņu mazuļi ir ielaisti ezerā pēdējos 15.gados. Es palīdzēšu atcerēties ZERO, tā turpināt izsaimniekot mūsu ezeru...iegūto naudu par licenzēm,IEGULDĪSIET atjaunojot murdu krājumus.SUPER.

2010-02-02 22:19

GB.: Līdz šim pārdotas makšķerēšanas licences par aptuveni 1000-2000 latiem ! Bet uzlikta ir tikai 1 sausa toalete :D jeeee Labs bizness ! Tev japerk makskernieka karti pa 10 Ls + licenze pa 12 Ls - nauda aiziet , bet labumu tu tapat neredzi ! Ne zivis - ne kas cits

2010-02-02 22:27

tince: Ļautu vismaz krīzes laikā cilvēkiem sev vakariņas sagādāt,bet nē...Kādam taču atkal jāiedzīvojas.Pretīgi!!!

2010-02-02 22:27

leisi utes: kads vares atkal uzvarities ja jau nevar pateikt 1000-2000,tas ir vaks sada adbilde,kas so teica nav no sihenes

2010-02-03 01:42

nodoklis: tikpat labi varēja rakstīt-vai nu iekasēja,vai nu nē.Kāda šķirba?

2010-02-03 07:44

!: Vienkārši neticu,ka iekasēta tāda summa,braucot pār tiltu neredzu,ka būtu dzudz makšķernieku!

2010-02-03 08:23

linis: Tiešām vaita ezerā nevajadzētu tos murdus aizliegt ! Jo viņi taču ne tikai atļautās zivju sugas nozvejo,bet vissu kas pagadās...Nejau tur viņus kāds izkontrolē...Un piedevām katru gadu ir vieni un tie paši zvejnieki - vai tas vien neliecina aizdomas uz zvejošanas blatiņu ... :))

2010-02-03 08:38

Mr.Skepse: Man vispār patīk pati ideja - ezera MAKŠĶERĒŠANAS licence, par kārtības uzturēšanu! Varbūt no tās naudas Urtānam sētu izbruģējam?

2010-02-03 10:25

delna: KAs tas par sviestu.Iekaseeta nauda 1000 - 2000 Ls.Vai tad nemaakam vairs skaitiit?

2010-02-03 15:25

???: puse dolaaros, puse latos.

2010-02-03 16:01

GB.: 50 % Brugitim un regipsim aizgaja !

2010-02-03 21:51

Roba: ...tieshām skumīgi, pelnīt uz nabagiem....:((

2010-02-04 23:40

burbo68: taa jau pazuda valsts nauda-ljimons vai pusljimons-odjin her :D

2010-02-04 23:42

burbo68: shtuko veel cik baazt savaas kabataas,tapeec iisto summu neizsludina

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz