Otrdiena, 27. oktobris Lilita, Irita, Ita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Par pasažiera izsēdināšanu šoferis saņem sodu

Par pasažiera izsēdināšanu šoferis saņem sodu
Foto: liepajniekiem.lv
22.11.2017 07:15

"Kurzemes Vārds"

Kad liepājniece Evita Kristiāna Ceimere svētdienas vakarā ap pulksten 22 izveda pastaigā suni, pamanīja pieturā sēžam un raudam meiteni. Viņu šoferis bija izsēdinājis no autobusa, pasakot, ka viena pasažiera dēļ līdz galapunktam Kuršu laukumā nebrauks.

Pēc Evitas apraksta sociālajā vietnē “Facebook” noprotams, ka meitene braukusi ar autobusu, kas uz Liepāju kursē no Aizputes caur Dunalku. “Tā vietā, [lai brauktu līdz Kuršu laukumam], viņš meiteni izsēdina pie “Metalurga”, pasakot, ka viņam nav jēgas ar vienu pasažieri braukt līdz centram,” raksta liepājniece. “Nabaga bērns viens pats svešā pilsētā desmitos vakarā tumsā, ne tai apdzīvotākajā pilsētas vietā, sēž pieturā un raud. Kur ir šofera sirdsapziņa?” To, cik vecs bija bērns, precizēt neizdevās, jo ar sievieti personiski sazināties vakar “Kurzemes Vārdam” neizdevās.

“Liepājas Autobusu parks” par šo gadījumu uzzinājis no sociālajiem tīkliem un saņemtajiem e-pastiem. Uzņēmumā apstiprina, ka incidenta apstākļi jau ir noskaidroti. Tas noticis vietējā reģionālā maršrutā “Aizpute – Liepāja”. Noskaidrots, kurš šoferis braucis šajā reisā, pieprasīts paskaidrojums. Viņš atzinis, ka, veicot reisu 19. novembrī, izlēma to neizpildīt līdz Kuršu laukumam, vienīgo pasažieri izlaižot pieturā “Metalurgs”.

“Jebkuri lietas blakus apstākļi – fakts, ka pēc attiecīgās pieturas autobusam nebūtu iespējas uzņemt citus pasažierus, pilsētas autobusa pienākšana pieturā uzreiz pēc vietējā reģionālā autobusa vai pasažieru skaits autobusā – nav ne mazākajā mērā attaisnojumi šofera rīcībai,” norāda uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns. “Viņš ir pārkāpis darba noteikumus un nav pienācīgi izpildījis darba uzdevumu. Katrs “Liepājas Autobusu parka” reiss ir jāveic līdz galam un kvalitatīvi. Šofera rīcība bija nepieņemama.” Šī iemesla dēļ pieņemts lēmums šoferi par pārkāpumu disciplināri sodīt.

L. Krongorns uzņēmuma vārdā atvainojas pasažierei un izsaka pateicību E. K. Ceimerei, kas pievērsa uzmanību notikušajam.

90 komentāri

2017-11-22 07:54

paskaidrojiet....: kāds sods tas ir disciplinārais?tādus no darba jāatlaiž.

2017-11-22 08:13

Nuendo: Atīstītās valstīs par šādu pārkāpumu lauztu līgumu ar pārvadātāj firmu vai būtu pamatīgs sods. Šoferis tā ir firmas iekšējā problēma. Vel viens Ivans vajadzīgs ko šīs firmas darbinieks vienkārši kaut kur izsēdina?

2017-11-22 08:19

Mjaa.: Kautkāds apsurds. Ja ar manu bērnu notiktu kautkas tamlīdzigs domaju šoferis bez tiesas cauri netiktu. Un ja Latvijas tiesa neko (kā ierasts)nedarītu tad Eiropas tiesā . Tā ir ne tikai nekaunība bet arī klaja krāpšana jeb zādzība.

2017-11-22 08:26

Nu bet: Diez ko paskaidrojumā rakstīja?

2017-11-22 08:27

Nuendo2: Ko Jūs to šoferi gribat sodīt? Viņš nesniedz šo pakalpojumu, bet gan Liepājas autubusu parks. Viņš ir šī uzņēmuma darbinieks, kuru šis uzņēmums ir pieņēmis darbā. Vainigs ir uzņēmums nevis kāda atsevišķa persona!!!

2017-11-22 08:30

No malas..: Tas ir Liepājas autobusa parka standarts-nelaipni....augstprātīgi.....šoferi..ja gadās izmantot sarppilsētas reisu Rīga-Liepāja un otrādi braucu tik ar Nordek....cits serviss un attieksme no šoferiem...

2017-11-22 08:35

Nuendo2: Jūs laikam neesat lietas kursā?Šoferis ”uz savu galvu”izmeta bērnu no autobusa,jo viņa bija pēdējais pasažieris!Ne uzņēmums,bet šoferis ir jasoda,jo šādi patvaļīgi rīkoties nedrīkst+Viņam ir dots maršruts no A—Z,un tas viņam ir janobrauc,neviss pusceļā paziņot ka tālāk vairs nebrauks!Piem.Jūs brauktu uz Rīgu,hops!,Saldū pasaka—tālāk vairs nebraukšu,izkāpiet!!!

2017-11-22 08:36

Atkal.....: Liep.autobusa parka standarts-nelaipni un nekorekti šoferi....viņiem būtu jamācās no pārvadātāja Nordek...cits līmenis...starppilsētas reisos uz Rīgas- Liepāja ja jabrauc izvēlos tikai Nordeka...

2017-11-22 08:42

Cerbers: Izskatās ka šodien būs šī aktuālākā komentēšana pie raksta! Šoferi neattaisnoju, bet nu ir gan bērns, 14g, un nepārzin Liepāju, šausmas. Te jau visi gatavi nolinčot šoferi, bet tas ka māte nevar ieaudzināt bērnam ko darīt ja notiek kas neparasts, ir “apsveicams”. Kam tad sūdzētos ja autobuss būtu pie Metalurga noplīsis un visiem būt jāizkāpj? Vajag domāt uz priekšu arī nevis tikai tagad!

2017-11-22 08:43

Aleksejs: L. Krongor, šoferu profesionālais līmenis Liepājā ir zems.

2017-11-22 08:45

LAP: Шоферами работают бывшие маршрутчики-кретины.Посмотрите с какой скоростью они ездят!!Почти все ездят на красный свет!!!

2017-11-22 08:49

Drusciņ: gribas aizstāvēt. Ne jau visi šoferi ir nepieklājīgi, bet daļa tiešām uzskata, ka viņi ir dieva vietā. Viens lamājas, ka sīknaudu dod, otram nepatīk lielāka nauda, bet galvenais par pieturām. Vienam jāsaka, kādā pieturā izkāpsi, un ja esi pateicis pieturu, kas atbilst pieturai, līdz kurai jāpērk biļeti, tad ir labākajā gadījumā indīga piezīme, sliktākajā tevi norās pa visu autobusu, vai arī otrādi - saki pieturu, kurā gribi izkāpt, bet tev atburkšķ - nav tāda pietura. Nu tas ir tā - piem.,pietura sarakstā ir Olimpiskais centrs, bet gribi izkāpt pie Cukura ielas. Kas braukā katru dienu, tie jau pamazām pierod pie tām katra indivīda prasībām, bet ja cilvēks reizi mēnesī grib aizbraukt uz pilsētu, tad noklausoties šoferu pamācības, garastāvoklis sabeigts uz visu dienu.

2017-11-22 08:51

Sāpīgi: Viss notiek pēc autobusu parka labākajām tradīcijām.Pagājušo gadu agrais Rīgas autobuss mani neuzņēma pieturā pie tirgus,saņēmu smieklīgu atrakstīšanās vēstuli,Šogad oktobrī,braucot pie ārsta,atstāja Skrundas tualetē.Tā lūk!

2017-11-22 09:06

Nuendo3: NOPIETNI? Šoferis sniedz pakalpojumu vai uzņēmums??? Šoferis pats sevi atlasija un pieņēma darbā??>>> Jūs laikam neesat lietas kursā?Šoferis ”uz savu galvu”izmeta bērnu no autobusa,jo viņa bija pēdējais pasažieris!Ne uzņēmums,bet šoferis ir jasoda,jo šādi patvaļīgi rīkoties nedrīkst+Viņam ir dots maršruts no A—Z,un tas viņam ir janobrauc,neviss pusceļā paziņot ka tālāk vairs nebrauks!Piem.Jūs brauktu uz Rīgu,hops!,Saldū pasaka—tālāk vairs nebraukšu,izkāpiet!!!

2017-11-22 09:11

zoja: 14 gadīga meitene sēž pieturā un raud? Vai tad viņa tramvaju nekad nav redzējusi ? Protams šoferim attaisnojuma nav , bet meitenei savukārt prāta nav . ? Vajag taču ar galvu domāt ! Kaut par zaķi brauc , un raudi un izstāsti visu kontrolei , ( ja iekāpj) , bet nevis bezpalīdzīgi sēdi tumsā un bimbā .

2017-11-22 09:18

beigu akords darbam: Tas šoferis - vecpuisis ir gatavais bezzsirdis,saku to pārliecināti, jo tāds cilvēks kam pašam bērni ,nekad neko tādu neizdarīs citam bērnam! Man nepatīk ka visu mums te salīdzina ar ārzemēm,bet zinu ,ka Skotijā,sabiedriskā transporta autobusu vadītājiem ir jāiziet speciāls tests par saskarsmi un attieksmi darba laikā pret pasažieriem! Kur nu vēl bērniem! Šim šoferim nav vietas darbā autobusu parkā , un darbā ar pasažieru pāvadājumiem! Laiks autobusu parka vadībai padomāt par savu prestižu!

2017-11-22 09:23

Zojai: Meitene nopirka biļeti no punkta A līdz Z.Kāds tramvajs?

2017-11-22 09:26

tas: Tagad tadus darzenus izaudzina,kadreiz kartigus bernus audzinaja kas pa sevi vareja parupeties vismaz elementaras lietas...

2017-11-22 09:28

Asaka: Tādu šoferi vajag atlaist obligāti! Un pie vārtiem vel pa dir...u iespert!

2017-11-22 09:30

Nešoferis: Izlasīju rakstu trīs reizes,bet ka meitenei ir četrpadsmit gadu,nekur neatradu! Un tam arī nav nozīmes, darbs ir jāpilda līdz galam.Zinu,ka mani kaimiņi laukos sazvanās ar saviem bērniem Liepājā ,kuri iesēdina autobusā( mikriņā) mazmeitiņu ( 7 gadiņi) un omīte laukos sagaida pieturā.Lieki būtu prognozēt kā viņa justos,ja tāds šoferis bērnu kā vienīgo pasažieri izsēdinātu citur un attiecīgajā pieturā vispār neatbrauktu, jo nav vērts braukt! Kas notiek galvā tādam cilvēkam!

2017-11-22 09:30

Šoferis: Kamēr LAP nebūs pienācīga alga un pienācīgas prasības no šoferiem, šādus sūdus dzirdēsim vēl diezgan bieži... Tur jau ņem visus pēc kārtas, kāds kontingents, tāda attieksme...

2017-11-22 09:38

Šoferis 2: Gribētos redzēt tās komentētājas/ja ZOJAS bērnus, kā viņi rīkotos! Noteikti tāvējie dzimuši taksisti, kas pārzin Liepāju no A- Z un vēlā nakts stundā dziedādami staigā pa pilsētu! Sviests, domā pirms raksti/ runā bezsmadzeni...
Nav ko vainot ne LAP, ne ko citu. Vainīgs ir tikai un vienīgi konkrētais šoferis, kas nav pildījis savus darba pienākumus un rupji pārkapis ētikas kodeksu utt utt...

2017-11-22 09:39

bbbbb: kā bezatbildīgs cilvēks var strādāt uz sabiedrisku transportu.Manu komentu nepublicēja,,,bija sulīgi

2017-11-22 09:42

ripa: Atkal - piekrītu par Nordek šoferiem .Ari esmu novērojusi atķīrību. Liepājas šoferi nelaipni, stresaini, ne tik labi brauc.

2017-11-22 09:42

Widow: Un par izsedinashanu runa tikai tagad? Ta ir sena prakse uz sho marshrutu, tikai AO biezhak pasaka ka talak nebrauks pat ja marshruts ir paredzets lidz kurshu laukumam

2017-11-22 10:00

vērotājs: Vārdu uzvārdu,lai tauta zin savus varoņus.

2017-11-22 10:01

to widow: Tik nevajag tagad visus šoferus mest pār vienu kārti, ir daudzi kas savu darbu pilda apzinīgi!

2017-11-22 10:06

paskaidrojiet...: ja tehnikumā mācās,tad nav 14 gadi tikai,un mūsu laikos tak ir telefoni katram.neaizstāvu šoferi,tādu maitu atlaist.

2017-11-22 10:07

lelle: 14 gados nezin uz kuru pusi tramvajs, autobus vai vel sazin kas, bet kad 14 gados jāsagarina, minukiem, lūpu krāsai, acu lainerim, kokčikam un smēķim, tad gan visi apdāvināti ar izdomu. :D

2017-11-22 10:30

Ivopivo: Tiesu darbi pret LAP, pakalpojums netika izpildīts nauda netika atgriezta, Ja šoferis ir cirvis jāatbild LAP. Nav variantu, Griezieties pie jurista un viņš tālāk visu nokārtos, sev atalgojumam un kompensācijai kientam sanāks. šāds gadījums nedrīkst atkārtoties, un ja arī autobusam būtu tehniskas problēmas tad ir jānodrošina cits autobus, vel jo vairāk Liepājas autobusa parks tiek dotēts no iedzīvotāju maksātajiem nodokļiem. Lūdzu žurnālisti palīdzat tikt galā ar šo lietu.

2017-11-22 10:41

Widow: Es nevienu neapcelju, bet gadus 13 atpakalj un talakos 48 arodskolas macibu laiku, es regulari ar to sastapos.. bija tur reiz kolosals shoferis zhel ka aizgaja.. kad saka vinji mainities visu ko vareja sagaidit.. nu ja nepateicu braucu to marshrutu regulari.. tagad jau reti ;)

2017-11-22 10:42

To Nuendo3: Atkārtošu vēlreiz,šoferis izsēdināja!!!Uzņēmums ir pieņēmis darbā darbinieku,kurš nespēj izpildīt savus tiešos darba pienākumus!!!Šoferis IZSĒDINĀJA,nevis ieradās uzņēmuma pārstāvji un lika izkāpt,jo reiss tālāk netiks turpināts!ŠOFERIS!
Atkārtošu vēlreiz—ŠOFERIS!

2017-11-22 10:44

pensionāre: Nav tiesa, ka visi LAP šoferi nepieklājīgi. Jauns šoferītis pat palīdzēja kundzei no autobusa izcelt smagās somas.

2017-11-22 11:02

Aijaa111: to Widow - pirms 13 gadiem bija cita firma, kas brauca. Liepājas tūre. Tad šoferi bija 2 uz šo maršrutu, Tagad mainās regulāri.
Piekrītu komentētājam - Drusciņ. Tā tik tiešām ir, ka bezmaz vai jāsauc 2 pieturas. Man līdz Olimpiskam, bet kāpšu ārā tur un tur :D Piekrītu, ka obligāti jāved līdz galam. Taču tajā pašā laikā nenormālā ažiotāža, ka "mazs" bērns izsēdināts, arī īsti nav vietā.

2017-11-22 11:08

.........darbinieki: problēma ir pašos darbiniekos. Sāk jau apnikt klausīties šitos stāstus, nemaksā, tapēc man pofig utt., ja reiz nemaksā tad atvainojiet par teicienu - lasās nafig uz arzemēm. Jebkurš normāls vecis kurš ir gatas strādāt, savus 700eiro var nopelnīt. Un nav starpiba, ja tu esi atnācis uz uzņēmuma un piekritis strādāt par 300, tatad par 300, un darbs jāpilda, ja nēsi gatavs tad meklē citu uzņēmumu. Šobrīd tas jau sāk palikt smieklīgi, pie jebkuras problēmas tiek piesaukta atruna, maz maksā. Veikalos visi velk ratus ka pakustēties nevar, mašīnas pilnas ielas, dzīvokļus pērk uz urā, bet visi nīd kad nemaksā.

2017-11-22 11:12

Lbb: Beidziet pārspīlēt,bērns nav nekāds zīdainis,un nedzīvojam akmens laikmetā...

2017-11-22 11:15

zanew: Jūs pilsētnieki acīmredzot nesapratīsiet kā ir atrasties svešā pilsētā,vakarā,tumsā!! Es piemēram savu bērnu(15 gadi) izvadāju ar mašīnu,jā viņa zina galveno ielu,maršrutu no punkta A līdz punktam B, bet noteikti apjuktu ja viņu izsēdinātu svešā vietā! Un ne mazākā mērā nejūtos vainīga ka viņa nepazīst pilsētu, tas nāks dzīves laikā,pēc vajadzības! Runa ir par to, ka bērns ir uzticēts šajā gadījumā autobusa šoferim,tātad, šoferis,neizpildot maršrutu, pakļāvis manu bērnu iespējams dzīvības apdraudējumam! Nav noslēpums kādi tipi vakaros klīst pa ielām utt..Es ieteiktu meitenes vecākiem noteikti konsultēties ar juristiem, pieprasīt visu iespējamo kompensāciju, par biedinājumu citiem šoferiem un uzņēmumam kurš nav apmācījis savus darbiniekus! Drusku jocīgi gan ir tas ka meitene nav zvanījusi savējiem,bet nezinot situāciju, nav jēgas filozofēt..

2017-11-22 11:20

Viena tante teica: Šoferis, protams, ir galvenais vainīgais šijā situācijā, bet daudz arī ir dzirdēts par LAP bēdīgo attieksmi pret saviem darbiniekiem. Slikta darba vide- slikti padarīts darbs.

2017-11-22 11:24

Par bērniem: To - (Cerbers un zoja un autobusa vadītājs) Jūsu izpratne par bērnu, arī 14 gadīgu ir pilnīgi debīla, tikai tāds cilvēks kam pašam bērni nav bijuši, tikai nejūtīgs egoists var tā domāt un rīkoties vai rakstīt. Visi bērni nav vienādi, ir arī klusi un kautrīgi, kas nelec acīs pieauguša cilvēka bezatbildīgai rīcībai.

2017-11-22 11:26

Valodiņa: Kas ir šoferis? Es zinu tikai autobusu vadītājus.

2017-11-22 11:34

īpašnieks: Skatīsim plašāk, kam pieder uzņēmums, kas uzmeta mūs visus mūsu Valstī. Tāds arī uzmetēju uzņēmums būs šis .L AP.......

2017-11-22 11:35

Evitaa: Meitenei ir vairāk par 14, bet tas nemaina faktu, ka viņa ir nepilngadīga-bērns.
Ja cilvēks nav vietējais, šeit mācās vien pāris mēnešus, tad tāds metalurga rajons viņam ir pilnīgi nezināma vieta. Meitene lielajā uztraukumā pat nespēja noorientēties uz kuru pusi ir centrs, kur nu vēl kā līdz tam nokļūt. Es pati tai rajonā dzīvoju, un, ziniet, nav omulīgi sieveitei tur vienai tumsā atrasties, tad bērna pārbīlis ir vairāk kā saprotams!
Un telefonu panikā nobloķēja, tāpēc arī nevienam nevarēja piezvanīt. Tāpēc nevajag būt pārgudriem, ja nezināt visu situāciju. Traki, bet labi, ka meitenei viss beidzās labi.

2017-11-22 11:57

vepris: Un šitā ir tikai aisberga redzamā daļa.. gan jau ne pirmo reizi izfērē..

2017-11-22 12:06

Vjaceslavs Matvejevs: Cik karstas diskusijas )) Dzivoju tagad Krievija te lidzigi gadijumi ir ikdiena) Reiz aizbraucam ar sievu tirzniecibas centru bet atpakal soferis atteicas braukt jo mes bijam tikai 2 ) Un ari bija pedejais reiss atpakal tikam tikai ar parsesanam un tas aiznema daudz laika.. Un tas viss bija Ekaterinburga ))) 1 000 000 pari cilveku te dzivo )

2017-11-22 12:45

xsd: Vietējais, nevietējais, bērns vai pilngadīgs, vecs vai jauns, bet,ja ir maršruts no A-Z, tas šoferim jābrauc. Un te nav ko ņaudēt, vai tramvajs nav. Ja esmu samaksājis par biļeti, mani jānogādā galapunktā.

2017-11-22 12:45

nja: Vjaceslavsa Matvejeva kungs.Vai nav domāts atgriezties?Mums tagad tāpat kā Ekaterinburgā.

2017-11-22 12:48

Jautajums: для Vjaceslavs Matvejevs .
Считаете это нормальным явлением, предлагаете перенять опыт другим автобусным паркам Латвии?

2017-11-22 12:52

Varonis: Es i šokā. No metalurga līdz centram. Tur tak 3 dienas ar suņu pajūgim jābrauc.

2017-11-22 12:53

Acis: Autobusa un mikriņa šoferīši ne visi ,brauc ar vienu roku stūrē ar otru roku mobīlais un tik čalo tā no centra līdz Laumas raj. tas mans maršruts nezin kas citur notiek vai nav jāievēro likums.

2017-11-22 13:00

Pimis: 15 gadīga jaunkundze ir tik neaptēsta, ka nezin uz kuru pusi ir centrs? Te ir Ņujorka vai milzīgā Liepāja? Kāpēc nezvanīja policijai , bet devās līdzi kaut kādam svešinieku pārītim?

2017-11-22 13:11

Jāsmejas: Autobusa vadītāju neaizstāvu , bet ja 8-9.klasē jau dzemdē bērniņus , tad šis bērns ir baigais sīcis.Kāpēc meitene tik vēlu brauc uz pilsētu , vai agrāk autobusu nav, ja bail ? .Lai Tev , meitenīt, sokas mācībās! Bet varbūt abi vienojās , lai vadītājam nav jārinķo 'pa apbraucamajām ielām ?

2017-11-22 13:16

smejies vien: tu auns laikam nezini cik reti kursē autobusi nolaukiem uz pilsētu!!! jūs pieraduši ik pēc pusstundas,bet mums ir rītā un pēcpusdienā un viss!! un ne visi var ar autiņiem izvizināt!!

2017-11-22 13:28

Omīte: Tā kā šoferis nepadarīja savu darbu, tad vispirms jāatrēķina no algas.

2017-11-22 13:41

nja: Vai biļete, kura iegādāta sabiedriskā transporta pakalpojuma izmantošanai ,nav dokuments ,kurš garantē ,un uzliek par pienākumu šo pakalpojumu snieg ?

2017-11-22 13:41

tam jasmejas .: Un visiem pãrêjiem kas apspridź gadus . Te nav runa cik kuram psaźierim gadu . Te autobusa vadìtajs nav izdarijis savu darbu .

2017-11-22 13:43

"!": Nu sakiet vadītāja aizstāvji!Kāda starpība pa vecumu,bet vādītājs neaizveda līdz pieturai!Teiks,iedomājiet Jūs sevi tās meitenes vietā—vajag uz centru,bet pie Metalurga pasaka—izkāp,tālāk nebraukšu!!!Biļete apmaksāta,liek izkāpta pie Meča,nebūs pretenziju???Pamāsies ar rociņu attā!foršajam vadītājam???

2017-11-22 14:06

Labā slava: Liepājas autobusu parka vadībai beidzot tā kā būtu pienācis laiks nopietni domāt par uzņēmuma slavu, vai, precīzāk, neslavu. Citās lapās ļaudis izsakās par šo pašu gadījumu, un izrādās, ka LAP šoferi iemanījušies "izcelties" arī maršrutā Rīga - Liepāja. Nīgri, burkšķoši, augstprātīgi... Kauns lasīt - tas tak teikts par manu pilsētu!

2017-11-22 14:54

Aijaa111: to smejies vien - šajā konkrētajā maršrutā autobuss iet arī ~18:30 no Aizputes. Tas tā.
Esmu bieži braukusi arī visu ceļu viena pati šajā maršrutā un vienmēr esmu aizvesta līdz galam.
Ja ļoti ļoti naktī vajadzētu līdz galam, bet mani sviestu ārā, iespējams pieaudzis cilveks var būt uzstājīgāks, bet ļoti daudzi ir kautrīgi un vienkārši dara, ko liek,.. Varēja jau šoferis vismaz līdz jysk aizvest, nevis līdz metalurgam.. Tiešām stulbs vieta, kur izmest,

2017-11-22 15:08

nīcenieks: Šis nav tas variants, taču vajadzētu izllikt soc tīklos, kā uzvedas tīņi rajona busos!!!!!!!

2017-11-22 15:16

ooo: izrādās pie jums arī daudz cirvju, kuri tikai tad sāk domāt, ja pašam iedod pa galvu (bet citam- ir okei)...! apsveicu!

2017-11-22 15:43

suslis: ja sūda šoferis var tā darīt,tad tas nozīmē ,ka organizācija to atļauj..Cik vēl ivanu berladinu vajadzīgs ,lai slēgtu šo auto parka organizāciju!!??
un tagad skaļi un skaidri tā kropļa šofera vārdu un uzvārdu..lai cilvēki zinātu ko nomēt'āt ar akmeņiem!!
atoparka vadību nosūtīt uz Sīriju--igilistu izklaidei zobenu mākslā--galvu ciršanā.

2017-11-22 16:31

šoferi nav ko žēlot: atlaist un viss,jo tā ir nolaidība augstākā mērā! ja manu bērnu izsēdinātu, tad šoferis tur noteikti vairs nestrādāru!

2017-11-22 16:45

taisnība: Atklātību!!!!! Lūdzu šofera vārdu un uzvārdu,lai zinām ar kādiem šoferīšiem mums darīšana! Arī soda mēru gribas zināt!varbūt tikai paglāstīja? Tautai jāzin! Mēs par atklātību!!!

2017-11-22 16:56

konteineris: Ko nu taisaties. Lielāka daļa savos darbos jūs laižat luni. vot i šoferis tāpat kā visi.

2017-11-22 17:08

pilsonisss: Viennozimigi jaatlaiz no darba! Soferis - idiots!

2017-11-22 17:10

ausainis: Pietiek jau, ka varone Evita savu vārdu, uzvārdu nosaukusi pilnībā! Neticu, ka 15gadīja jauniete nejēdz ne rīta, ne vakara! Un , policijai jauniete nevarēja pazvanīt? Kāpēc bija jādodas līdzi kaut kādiem svešiniekiem? Nedrīkst uzticēties ikvienam, kas aicina līdzi! Un ja nu būtu izvarota un nogalināta? Mans kopsavilkums - pastulbs skuķis, uz kura uzrodas parazitētāji, kā šis pārītis, kurš nepilngadīgo uzaicināja līdzi! Ceru, ka jaunietes mamma šo lasa un iemācīs neuzticēties kaut kādiem garāmgājējiem, un , ceru, ka mamma iemācīs jaunietei policijas numuru 110!

2017-11-22 17:15

Māte: Jāatlaiž no darba! Esmu pusmūžā, bet kategoriski netaisos būt izmesta no sabiedriskā transporta tumsā, dēļ kāda slinka un bezkaunīga šofera darba pienākumu neizpildīšanas! Kāpēc tad cilvēks pērk biļeti un maksā par braucienu, lai viņu, kā suni izmestu ārā? Tagad pienākusi kārta šim bezatbildīgajam šoferim. Izmetiet viņu no darba, jo nevēlaties līdz galam turēt tādu darbinieku!

2017-11-22 18:53

tu ausainim: ausaini - vai tiešām tādā griezumā var izprast šo dzīves situāciju? Vairāk izskatās, ka esi nejūtīgs nūģis, kuram dzīvē nav nekā cilvēcīga. Lai tev veicās, lai tavi tuvie cilvēki meklē palīdzību 110

2017-11-22 18:56

Tehnikuma audzekne - naoraudājies zīdainītis: Nu moins, tā raudošā būtne taču ir Liepājas tehnikuma I kursa audzekne. Tātad 16 gadus veca jaunkundze.... Un tāda nevar atrast ceļu uz tramvaja pieturu, ja tiek izsedinata pie LM!!

2017-11-22 18:57

!!!!!!!!!: Kārtējo reizi atkal Liepājas autobusa šoferi! VIņi tiešām ir rupji!!Ne tā vien ir dzirdēts,ka viņi nolamā braucējus!Vai nepietika ar Ivana nelaimi? Šoferis saņēma sodu?! Sarāja nu un kas.Kā strādāja tā strādās,nekas jau nemainīsies!

2017-11-22 19:13

Mu MU: Autobusa auto vadītāji ,mācieties no Liepājas tramvaja parka ,kas lielāko dienas pusi ,vispār brauc ,bez neviena pasažiera un nemaz neraud ,ka nebrauks līdz galam.

2017-11-22 19:29

Martinja: Te ir izjūtas sakāpinātas. Evita no mušas izpūtusi zīloni! Prātiņu ej ārstēt, Evita! , pirms uzmācies svešiem bērniem! Savādāk, vari atrauties pati!

2017-11-22 19:52

ieteikums: Meitenes vecaakiem buutu jaameklee jurista pakalpojumi. Viens piemeers - pirms vairaakiem gadiem bilesu kontrolierim nepatika mana izkompostreetaa (taatad deriiga) bilete, mani aizveda uz pasvaldibas policiju (kas toreiz vel bija Lielajaa ielaa). Tur secinaaja, ka mana bilete ir OK. Kontrolieris bez atvainoshanaas aizgaaja. Visa taa delj nokaveeju svariigu tikshanos, taapeec paneemu juristu, tiesaa vinneju, protams, un man samaksaaja diezgan normaalu kompensaaciju + kontrolieris personiigi atvainojaas. Par kontrolieri vins vairs nestraadaaja, tika atlaists par disciplinaarpaarkaapumu un nekompetenci.

2017-11-22 20:31

Martinja: Par discilinār pārkāpumu mūsdienās nevienu neatlaiž. To nosaka pat likums! Jāsoda ir sievišķis , kura ar vīreli uzmācās nepingadīgai personai - bēbītim, kura sedēja un ņuņņāa pieturā!:D

2017-11-22 20:35

Asaka: Kaut kas ar to Liepājas autobusa parku nav kārtībā!!! Viens incedents pēc otra, nu jau pārkāpj visas robežas!!! Gribētos dzirdēt izsmeļošus skaidrojumus no Liepājas autobusu parka vadības, var būt Liepājas domes prieķšēdētājs spēj izskaidrot, kas tad galu galā notiek tai nu jau drūmi slavenajā parkā. Iespējams pēdējais mirklis kaut ko nopietni mainīt.

2017-11-22 20:46

Estepat: Meitene nav liepàjniece. Kà viña var pàrzinàt pilsétu un transportus. Turklàt tumsà. Atradušies te gudrìši daži. Turklàt- šoferim bija pienàkums izpildìt savu darbu. Nedod Dievs kàds tà paméğinàtu pret manu bérnu izturéties!!!!! Bērns ir bērns. Turklāt meitene bija nepilngadìga. Ko šoferis teiktu, ja meitenei bùtu uzbrukts, ja viñu bùtu izvarojuši, nogalinâjuši?????

2017-11-22 20:53

Martinja: >estepat Tad kāpc tik neaptēsta meitene jāsūta milzīgo Liepāju?

2017-11-22 21:03

Hillbilly: Kas par maitas gabalu, tādam pa galvu vajag iedot lai atčohņijās jāklis.

2017-11-22 21:53

Makaveli: Pārsteidz...cik daudz te bezsmadzeņu radības..kaut ko pirž par meiteni..ka nejēdz kur i centrs un tā tālāk! Autobusam bija pienākums pabeigt savu maršrutu!!! Kamēr kādam no tiem bailes pazaudējušiem šoferiem..neielauzīs galvu..tikmēr viņi uzvedīsies kā izdzimteņi..

2017-11-22 23:16

V3: Ivanu aizveda un ar izsedinaja araa un kas no taa sanaca?

2017-11-22 23:48

Visiem bauriem!!!: Pirmkārt,Paldies ka mūsdienu vienaldzīgajā sabiedrība vēl ir tādu cilvēku,ka Evita,kura palīdzēja meitenei,nevis kā normāla situācijā,visi uzliek mīksto un vēl atļaujas vemt,ka neatest meitene.Iveta,pie dzemdē pati,pirms raksti anonīmos komentārus.Otrkārt,meitene nsv no Liepājas,un ja cilvēkam izlādējas mobilais,ir stress,loģiski satraukumā nevarēja padomāt.Bet šoferis?!Vīrietis būdams...izsēdina meiteni kaut kur!!! Viņam bija jābrauc uz GALA PUNKTU!!!Tas ir tas pats,ja es pērku maizes batonu,maksāju pilnu summu,bet iedos pusīti,jo vairāk maizes nav!!! Šoferim vienkārši kā cilvēkam trūkst inteliģences un morāle,tāda nav. Un tādām smirdonem,ka Iveta-AIZTAISI SAVU MUTI,UN EJI IZMAZGĀ MATUS SU...

2017-11-22 23:52

Atmiņa: Ivanu izmeta no autobusa- bērns aizgāja bojā ārprātīgā nāvē. Tagad meitenīte tiek izmesta no autobusa vēlā vakara stundā. Kas atbildētu, ja ar bērnu notiktu nelaime? Vienkārši neaprakstāms trulums no darbinieku puses! Bezsirdības kalngals! Tāpat vēl nesenā atmiņā ir, kad sabrauktajam cilvēkam uz Raiņa ielas nesniedza palīdzību, bet sievietei "palīdzēja" izkāpt no autobusa. Kas notiek Autobusu parkā?

2017-11-23 01:05

Gps: Visi šoferi nav nepieklājīgi.bet viens losis LAP vēlā vakarā braucot cauri grobiņai,man ar tāliem no muguras spīdināja,lai minu ātrāk pa60km/h...ielikšu tā loša bildi FB

2017-11-23 09:58

pingvīnveča: ir daži tiešam labi šoferīši šajos maršrutos,bet daudzi izturās ka mazi ķeizariņi ,kuriem jāapkalpo prastos ,kuri pat savu mašinu nav pratuši iegadāties ...un uz galapunktu braucot, taisa tādu neapmierinātu gīmi...

2017-11-23 11:32

Ernijs: Reāls sods būtu atlaišana no darba un to arī vajadzētu preventīvi piespriest, lai citi šoferi ņemtu vērā. Ja meitene būtu pazudusi, tad šoferis būtu līdzvainīgs un būtu jāsēž cietumā, pie nosacījuma, ka kāds par viņa patvaļu uzzinātu.

2017-11-23 11:34

Aleksandra V.: Kāda meitenīte? Jaunietei drīdz būs 20 gadi! Neticu, ka sēdēja pieturā un brēca. Ivanam bia savādāka situācija. Bērns auga bez vecāku mīlestības, regulāri nakšņoja kāpņu telpā. Un te, 16gadīga jaunuve nespēj apjēgt uz kuru pusi ir centrs? Varbūt viņai kādas garīgas novirzes? Kāpēc nezvanīja policijai bet devās līdzi kaut kādam dīvainam pārītim? Kāp'ec vecāki bērniem neiemāca policijas telefona numuru? Svešiniekiem uzticēties nedrīkst! Vai tas nav saprotams?

2017-11-23 13:54

elpa: šādai šofera rīcībai pilnīgi nav attaisnojuma. Ja būtu saplīsis, tad pasažieris par firmas naudu būtu jāaizved līdz mājam. Problēma ir Liepājas Autobusu parkam. Tiem, kā jau monopoluzņēmumam nav pietiekoši augstas prasības pret saviem darbiniekiem. šoferi ir ne vien nepieklājīgi, neatbild uz sveicieniem, un pateicībam par braucienu, bet ir pat biežii vien rupji.

2017-11-23 14:01

elpa: Liepājas autobusu parks nenodrošina savus pakalpojumus ar auto vadītajiem , bet gan bieži vien transporta līdzeklī sēž un rullē kaut kāds šoferis- rupeklis.

2017-11-23 17:56

Simba: Neaizstavesu so soferi,bet nevajag par visiem spriest pec viena.Un kas attiecas par pasazieriem,tad milie esiet ari cilvecigi pasi.Cik nav bijis jaklausas ka pasazieri visas savas dzives nelaimes izgaz uz soferiti.Biezi braukaju rajona marsruta tik uz Priekules virzienu un tiesam ir soferisi ari laipni un kur paludz tur apstajas.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz