Otrdiena, 27. oktobris Lilita, Irita, Ita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pārvadātājs pagaidām nekomentē

Pārvadātājs pagaidām nekomentē
Foto: Egons Zīverts
20.10.2017 07:12

"Kurzemes Vārds"

Akciju sabiedrības “Liepājas Autobusu parks” izpilddirektors Māris Ārbergs patlaban nevēlas komentēt, vai 6.A maršruta šoferis patiešām izgrūdis no autobusa sievieti un viņas 12 gadus veco dēlu.

M. Ārbergs vien apliecina, ka “Autobusu parks” ir uzsācis iekšējo izmeklēšanu par šo jautājumu. Jautāts, ko tieši parādījuši videoieraksti – vai tiešām šoferis fiziski aizskāris sievieti, vai tomēr situācija bijusi citāda, viņš nevēlējās atbildēt. Gadījumu komentēšot tikai pēc tam, kad izmeklēšanu būs paveikusi Valsts policija.

Tikmēr portālā liepajniekiem.lv pie raksta fragmenta lasāms komentārs, kura autors varētu būt liepājnieces minētais autobusa šoferis: “Ja cilvēkam četras reizes pasaka, ka ir galapunkts un jākāpj ārā, bet viena nekauņa sēž priekšā un blenž. Es gribu piecelties, izstaigāt autobusu, varbūt paēst kaut ko vai pakasīt dibenu, bet te viena… Starp citu, šis nav pirmais incidents ar šo sievieti. Un viņas puikam es pat nepieskāros.” Pēc laika viņš vēl piebildis: “Vienīgais mans pārkāpums bija tas, ka es palīdzēju piecelties un izkāpt viņai. Tur nebija nekādas grūšanas, viss korekti. Ticiet man, tur ļoti viss ir pārspīlēts! Cienīsim viens otru, un tad viss būs kārtībā.”

Pagājušajā nedēļā kāda pasažiere “Kurzemes Vārdam” pauda sašutumu par neadekvātu autobusa šofera rīcību. Viņa kopā ar dēlu vēlējās no slimnīcas aizbraukt līdz Biznesa centram to apskatīt vismaz no ārpuses, pa autobusa logu. Redzot, ka monitorā parādās vēl viena pietura, pasažiere nav sapratusi, kādēļ šoferis liek izkāpt. Tā kā viņa nereaģēja, šoferis vispirms sācis kliegt un lamāties, pēc tam abus izgrūdis no autobusa.

Sieviete par notikušo vērsusies ar iesniegumu Valsts policijā, pie tiesu medicīnas ekspertiem arī fiksējusi zilumus. Dažas dienas pēc notikušā ne “Liepājas Autobusu parks”, ne pašvaldības aģentūra “Liepājas Sabiedriskais transports” par šādu starpgadījumu vēl nebija informēts. Tur gan viesa skaidrību, kādēļ nesaprašanās varētu būt radusies – labības kulšanas laikā un būvdarbu dēļ 6.A maršruta galapietura patlaban ir “Biznesa centrs”, nevis “Kapsēdes iela”, kā minēts monitorā.

36 komentāri

2017-10-20 07:59

galapunkts: to arbergu atgriezt tur no kurienes liepaja uzradies

2017-10-20 08:04

z: Pēdējās dienās, pēc vairāku gadu sabiedriskā transporta neizmantošanas. Esmu secinājis kāda ir kļuvusi mūsu sabiedrība un to var redzēt šajos sabiedriskajos transportos. Ja pirms 10 gadiem varēja manīt vēl kulturālu attieksmi, tad tagad ir visdziļākais degradācijas līmenis cilvēka prātos. No skolēniem dzirdu BĻEĢ suka job pizda untt...biju pārsteigts. Otrs vecas tantukas pat neizlaiž sievietes ar ratiņiem, bet ,kā vagons triec nost visus...Es gribu tikai teikt, ka sabiedrība, mūsu valstī NEAUG....NEATTĪSTĀS ...

2017-10-20 10:02

Kolēģis: Kolektīvā pārrunājot šo gadījumu sapratām, ka arī citiem šoferiem ir bijusi darīšana ar šo sievieti. Viens sūdzējās, ka sieviete brauciena laikā, sēžot pirmajā rindā, skaļi runājusi pa telefonu un tādā veidā traucējusi šoferim. Vēl bija gadījums, kad šoferis palūdza sievietei novietot savas mantas tā, lai tās brauciena laikā neradītu lieku troksni uz ko sieviete pēc pirmā lūguma vien pie sevis nopurpinājusi "kur tad es viņas rokās turēšu?" un jau pēc atkārtota lūguma sieviete diezgan nepatīkamā tonī jautāja "a kas? jums traucē?". Un kā par brīnumu šīs mantas tomēr izdevās novietot tā, lai tās neradītu šo lieko troksni un nebija pat rokās jātur. Un arī šinī gadījumā šoferis sievieti uzrunāja vairākkārtīgi... spriediet paši vai tas velns ir tik melns kā viņu mālē.

2017-10-20 10:14

purks: Vajadzetu sakt parbaudit, personu kas sudzas,vinas psihisko stavokli...

2017-10-20 10:17

zinātājs: direktors nekomentē, protams, jo j
kameru nebija, tās nestrādaja un tagad ko pierādīt būs pagrūti

2017-10-20 10:19

Esmu redzējis to sievieti.: Vienreiz ar braucot uz skolu ar tā sieviete bija ar savu bērnu. Viņa bija nolikusi savus lietussargus tā ka visu laiku viņi sitās gar logu un tad ar bija tā kā rakstīja (Kolēģis )

2017-10-20 10:26

To Kolēģis: Jā esmu redzējis to sievieti. Toreiz autobusa vadītājs pie Drogas pieturas aizrādija ka lai noliek lietussargus tā lai nesistos gar logu un tad tālāk ar bija kā tu teici

2017-10-20 10:45

tik tiešām: Piekrītu tam, kurš kolēģis. Pasažieri ir redzēti visādi, arī visbriesmīgākie. Diez kas nav dienu dienā ar tādiem cīnīties. Izmest no autobusa nevienu laikam nedrīkst, bet var arī cilvēcīgi saprast, ka nervi šoferim kādreiz neiztur.

2017-10-20 11:46

patiesībā: Maz vairs var ticēt šiem atgadījumiem, kas tiek pārvērsti nezin kādā traģēdijā. Cilvēki paši izaicina, ir nekaunīgi un tad skrien sūdzēties. Bet mēs - lasītāji, uzreiz nosodam šoferus, nemaz nezinot īsto gadījumu. Tā tas ir arī ar daudzām citām situācijām - veikalos, skolās, bērnudārzos. Mēs neesam tiesneši ,ka uz reiz varam sodīt. "Cietušie' nemaz nav tik nevainīgi..

2017-10-20 12:35

raksts: Raksts bija garīgi slimas pasažieres iztēles auglis, sākot no vēlmes braukt pa taisno no slimnīcas uz Biznesa centru ekskursijā (bleķa angāru meža malā) beidzot ar orientācijas grūtībām apkārtnē (pietura Biznesa centrs un autobusa galapunkts/apstāšanās un apgriešanās vieta-skat google maps Kapsēdes iela 2). Iesaku šoferu arod-organizācijai griezties ar civilprasību tiesā pret minēto personu/ ,,pasažieri,,.

2017-10-20 13:04

Etiķis: Autobusa parka šoferi, nepalieciet smieklīgi! Pēkšņi visi kolektīvā ir atcerējušies, cik tā jaunā sieviete ir briesmīga- bruņojusies ar lietussargu un telefonu tīšu prātu ik dienu brauc un kaitina autobusa vadītājus!

2017-10-20 13:24

Soferis: Tur nekā smieklīga nav! Runa ir par to, ka sieviete pati nav "misis laipnība".
Un tagad atjautības uzdevums. Cik fiziski spēcīgai jābūt personai, lai paceltu citu personu aiz rokām, ja paceļamās personas aptuvenais svars ir 75kg?

2017-10-20 13:29

to Etiķis: Vientuļa, bez vīrieša, laikam tāpēc brauc un aiz garīgā līdzsvara zuduma izaicina šoferus, pietiek te gvelzt niekus, ka ir "cietusi", lai pārbauda vai ar sievietes prātiņu viss ir kartībā, tā jau nezin ko drīz sadzejos

2017-10-20 13:32

cnewday: Эту даму,если её возможно так назвать,можно за клевету привлечь. Я ей не верю! Просто так прокатиться и в окошко посмотреть на "Бизнес центр". Что ты там увидишь? Чудо-юдо чудное? Явно не равнодушна к водителю.У неё вероятно это такой способ домогательства и насилия. А вдруг из чувства псевдо вины расчувствуется и расслабится.А она то уже здесь...

2017-10-20 13:53

Esc_: Urā.saskrēja visi šoferi no autoparka.dzied vienā korī.apsmējos:)

2017-10-20 13:58

Ita: Šobrīd autobusu šoferi ir tik apvainoti,aprunati un viņiem vajadzīga līdzjūtība?! Es nēsmu redzējusi kā viņi iznāktu no savas būdas un šādā veidā izmestu ārā tiešām smirdosu un piedzērušos bomzi, vai sadzērušos spēkaviru kurš bauro pa visu salonu???Lai tad lec ārā un rāda savu varu un spēciņu?!

2017-10-20 14:32

kājām gājējs: Autobussa šoferīši ne visi protams,bet lielākā daļa ir nekaunīgi,piem;vakar13.00 pie 5tās skolas,stāvam ar bērniem pie pārejas mus iededzies zaļš,bet braucējiem pa Brīvības ielu sarkan,uz ko 3šā autobussa vadītājs nereaģēja un gandrīz notrieca no parka puses nākošos bērnus.....un nav jau pirmais gadījums novērots,vajadzētu policijas patruļai biežāk tur padežūrēt.

2017-10-20 14:40

Soferis: Ita. Mēs pasažieriem pat pieskarties nedrīkstam, viss ir jānokārto mutiski un ja tas neizdodas, tad jau tiek pieaicināta policija. Protams, ne jau ar visiem krāmējamies, jo tīri emocionāli tas ir nogurdinošs process.
Esmu vairākus dzērājus neielaidis autobusā vai nodevis policijā. Tāpat arī "bomžus" dzenu ārā. Man žēl, ka tu tajos brīžos neesi bijusi klāt. Un atgādinu, ka IKVIENAM ir tiesības ziņot par likumpārkāpējiem. Negaidiet, ka autobusa vadītājs visu nokārtos jūsu vietā.

2017-10-20 14:48

Soferis: kājām gājējs laikam nezina, ka 3. autobuss pa Brīvības ielu nebrauc. Un luksafors vēl nevienu nav nobraucis, mašīnas gan. Šobrīd atsevišķi luksafori ir noregulēti tā, ka ne īsti paspēt apstāties, ne īsti pārbraukt to krustojumu.

2017-10-20 18:43

To kolegiem un parejiem nabaga shoferishiem: Ja tu strada darba kur ir saskarsme ar cilvekiem tad rekinies ka cilveki visadi gadas un tev nav tiesibas aizskart kadu fiziski "lielais paligs atradies" ja neproties savakt sevi rokas un ar cienu pret otru cilveku iztureties neatkarigi no ta kads tas cilveks ir tad ej stradat uz galjas kombinatu!!!

2017-10-20 19:31

yeeaa: Visas šmaras un smirdoņas mest ārā no autobusiem, šoferim dot tiesības arī aizskart pasažierus! Galu galā, ja, piemēram lido ar lidmašīnu - tu jau tu nepaliec sēdot brīdī, kad lidmašīna ir nosēdusies, jo nelido "ekskursijā uz lidostu" Man pašam ir gadījies cukā iesnaužoties aizbraukt līdz galapunktam - pāris vārdos ar šoferi var sarunāt visu, bez nekādiem starpgadījumiem. Varu tikai paslavēt LAP šoferus, neko sliktu viņi nedara! Dara savu darbu korekti un arī ir tikai cilvēki. Nogādā mani katru rītu uz darbu un miers.

2017-10-20 19:47

hihih: laikam tikai lidmašīnās atļauts vilkt gaudojošus pasažierus pa grīdu un izmest no salona, kad aviokompānijai ienāk prātā, ka šajā vietā jāsēdina kāds cits, kaut arī nabaga izmestais pasažieris sen kā bija nopircis biļeti...

2017-10-20 20:38

hei: Paldies tam autobusa šoferim, kas tai briesmīgajā lietū ātrāk piebrauca un ielaida cilvēkus salonā Grobiņnieka galapunktā!!!!

2017-10-20 22:03

Seskam atkal vienalga?: Ja kundze nevēlējās pamest autobuu, vajadzēja izsaukt policiju. Pats šoferis nu gan nedrīkstēja pieskartie sievietei. AP pārstāvis kožļeni žļembājot Bez Tabu vēl atļaujas izpīkstēt, ka komentāru nebūs... Sievietei jāsniedz tiesā šis kožļenes žļembātājs un šoferis. Saņemsiet smuku kompensāciju.

2017-10-20 22:27

anonims: Tam Bez tabu vispār var nekādus komentārus nesniegt-maitas putni viņi vairāk ir. Kā var kādu izvazāt pa tv -viena tante teica...

2017-10-20 22:30

Izbijis šoferis: Varu galvot, ka daļa no lielajiem šofera nīdējiem pat nedēļu nevarētu izturēt to slodzi ko šoferis iztur! Es tur 4 gadus izturēju. Katra diena jāstrādā pa 14 stundām dienā. Darbā jābūt 5 mājās iet 19:00. Dzērāji, bomži, čuras, kefīrs, piens, saulespuķu sēklas u.c..... Visi šitie sūdi katru dienu.... Un vēl vecās kundzes kuras, redz, grib pavizināties!!! Bet šoferim ir pārtraukums, cieniet šo mazo brīdi, kas viņam dots pakasīt dibenu!!!!

2017-10-20 22:41

Esence": Savukārt,es gribētu šoferīšiem paldies pateikt(divi dažādi),kuri mani un manu bērnu pacietīgi pagaida(nevis teju vai degungalā durvis aizver un aizbrauc).Otro dienu,negribot sanāk skriet uz autobusu-liels Jums paldies,ka pagaidiet! ;) Par gadijumu-video studijā un tur jau būs redzams,kā bija/nebija!

2017-10-20 23:08

lbb: Žurnālisti raksta nepārbaudot faktus,bet ko kāds stāsta ,nu tik zems līmenis.Visi ,kas strādā apkalpošanas sfērā ,var pateikt,ka lielākā sabiedrības daļa ir zem kuras kuras kritikas.

2017-10-21 14:25

///: Brauciet ar velosipēdu un nekādu problēmu nebūs.

2017-10-21 17:35

to ///: būs problēmas ar tiem autobusiem jo tie velobraucējus negrib pamanīt un spiež ārā no ielas braucamās daļas jo iedomājas ka ir ielu varoņi

2017-10-21 18:50

Pasazieris: Vakar 20.10. Plkst 20:30 braucot ar 6 autobusu no centra uz mājām autobusa izcelas kautins uz kuru soferis nereageja,reazultata tika izvilksts nazis un pasazieri kliedza,lai šoferis atver durvis,apstājas un izsauc policiju,rezultata viņš uzblava pasazieriem:"KAS PAŠI NEVARAT IZSAUKT?" un turpināja ceļu,kāda pasažiere pierakstija šofera vārdu un ziņoja policijai. Policija aptureja autobusu apstādināt no priekšas,jo labprātīgi nevēlējās apstāties. Jauniešus savāca,bet šoferis turpināja maršrutu.

2017-10-21 19:54

lielā mamma: Man gribētos redzēt to sievišķi,kas ir tāda aktrise?!Braucu katru dienu ar autobusiem,un neko sliktu par šoferiem nevaru teikt.

2017-10-25 15:16

nav ko lieki spriedelēt: Tagad nu vainīgi tikai vien pašažieri. Tādi un šitādi. Bet vai tā nav sabiedrības daļa, tādi paši kā tie šoferi.. Tad arī šoferiem jāpārbauda garīgo veselību, pirms dod vadāt sabiedrību. Tagad nu knābs vienu mammu ar bērnu, bet kas tad bija pirms gada kad citi pasažieri , īpaši mamiņas ar ratiņiem sūdzējās un BEZ TABU un LAP saņēma ,,gada balvu,, par šādu laipno pāvadāšanu... :)

2017-10-25 15:47

starp citu: kādam gan būtu daļa kāda sievietes vai tā konkrētā šofera privātā dzīve 9tur nav ko bāzt degunu) , bet gan par to, ka pielietot fizisku spēku, vardarbīgi izturēties ir pieļaujami un atspēkojami ar pasažīeru lietussargu grabēšanu pie loga??? Tad jau zīdaiņu raudas autobusā arī varēs izbesīt kādu šoferīti?! Nu neesiet smieklīgi, kolēģi kuri aizstāv šāda šofera rīcību!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz