Sestdiena, 13. jūnijs Uva, Ainārs, Zigfrīds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Izraēlas triecienos Libānā ceturtdien nogalināti 92 cilvēki

Izraēlas triecienos Libānā pēdējās diennakts laikā ir nogalināti 92 cilvēki, ceturtdienas vakarā paziņoja Libānas Veselības ministrija.

Izraēlas triecienos Libānā ceturtdien nogalināti 92 cilvēki
Foto: Reuters/Scanpix
27.09.2024 09:11

LETA

Ministrija vairākos paziņojumos pavēstīja, ka Izraēlas gaisa triecienos nogalināti 40 cilvēki pilsētās un ciemos Libānas dienvidos, 48 cilvēki divos valsts austrumu rajonos un četri cilvēki Libānas kalna provincē valsts vidienē.

Izraēlas triecienos arī ievainoti 153 cilvēki.

Izraēlas armija ir paziņojusi, ka tā Libānā veic triecienus ar šiītu kaujinieku grupējumu “Hizbollah” saistītiem mērķiem.

Izraēlas triecienos Libānā šonedēļ ir nogalināti vairāk nekā 700 cilvēku.

Izraēlas valdība nav reaģējusi uz ASV un to sabiedroto aicinājumu par 21 dienu ilgu pamieru Izraēlas un Libānas kaujinieku grupējuma “Hizbollah” konfliktā.

Aicinājums uz pamieru izskanēja dažas stundas pēc tam, kad Izraēlas armijas virspavēlnieks ģenerālleitnants Herci Halevi trešdien pavēlēja karavīriem gatavoties iespējamai sauszemes ofensīvai pret “Hizbollah”.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz