Sestdiena, 26. novembris Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 1. oktobris

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 1. oktobris
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
01.10.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

19:04 Krievijas okupētajā Krimas pussalā Beļbekas lidlaukā sestdienas vakarā bijuši dzirdami sprādzieni.

Vietējie tīmeklī publicē videoierakstus, kuros redzami melnu dūmu mutuļi, kas paceļas no spēcīga ugunsgrēka.

Krievu okupācijas iestāžu pārstāvis Sevastopolē atzinis, ka Beļbekas lidostā radusies “ārkārtēja situācija”.

Viņš apgalvojis, ka kāda lidmašīna nosēžoties nobraukusi no skrejceļa un aizdegusies.

Sprādzieni dzirdēti arī Sevastopoles ziemeļu daļā.

17:58 Krievijas Aizsardzības ministrija sestdien paziņojusi, ka krievi atstājuši stratēģiski nozīmīgo Limanu.

“Ņemot vērā aplenkuma draudus karaspēks atvilkt no apdzīvotās vietas Kransnijlimana uz izdevīgākām pozīcijām,” teikts ministrijas paziņojumā, kurā lietots vecais pilsētas nosaukums, kas tai tika piešķirts komunistiskā režīma laikā.

Kā ziņots, iepriekš Ukrainas Aizsardzības ministrija pavēstīja, ka pilsētā iegājušas ukraiņu gaisa desantnieku vienības.

Pirms tam Ukrainas armija sestdien oficiāli apstiprināja, ka Limanas ielenkšana ir pabeigta.

“Krievu grupējums Limanas rajonā ir ielenkts. Atbrīvotas apdzīvotās vietas Jampiļa, Novoseļivka, Šandrigolove, Drobiševe un Stavki. Tur turpinās stabilizācijas pasākumi,” televīzijā pavēstīja armijas austrumu grupējuma pārstāvis sakariem ar presi Serhijs Črevatijs.

Pagaidām nav skaidrs, kur atrodas “izdevīgākās pozīcijas” uz kurām atvilkts Limanā esošais krievu karaspēka grupējums.

17:08 Ukrainas armija sestdien iegājusi Limanā, taču pilsētā turpinās kaujas, paziņojis armijas austrumu grupējuma pārstāvis sakariem ar presi Serhijs Črevatijs.

Informācija, kas iepriekš tika izplatīta sociālajos tīklos ir taisnība, “mēs esam jau Limanā. Taču notiek kaujas. detaļas būs vēlāk,” pavēstījis Črevatijs.

Iepriekš Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska kancelejas vadītājs Andrijs Jermaks sociālajos tīklos bija izplatījis videoierakstu, kurā redzami ukraiņu karavīri, kas paceļ Ukrainas karogu pie Limas pilsētas robežzīmes.

Arī Aizsardzības ministrija tviterī paziņojusi, ka Limanā iegājuši ukraiņu gaisa desantnieki.

15:49 Kupjanskas rajonā atrasta krievu iebrucēju sašauta autokolonna, kurā civilisti mēģinājuši pamest karadarbības zonu, sestdien pavēstījis Harkivas apgabala valsts administrācijas vadītājs Olehs Siņehubovs.

Šobrīd zināms, ka kārtējais krievu kara noziegums prasījis vismaz 24 cilvēku dzīvības. Starp noslepkavotajiem ir grūtniece un 13 bērni.

Uz notikuma vietu izbraukuši tiesu medicīnas eksperti, un Ukrainas Drošības dienests (SBU) uzsācis izmeklēšanu.

SBU priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Vasiļs Maļuks informējis, ka daži no autokolonnā bijušajiem cilvēkiem ir izdzīvojuši un sniedz liecības.

Viņš piebildis, ka autokolonnā bijuši septiņi spēkrati – sešas vieglās automašīnas un viena uz mikroautobusa šasijas būvēta kravas automašīna.

25.septembrī šī autokolonna uzdūrusies krievu izlūku-diversantu grupai, kas ar rokas automātiskajiem ieročiem tiešā tēmējumā visas automašīnas sašāvusi.

12:56 Ukrainas armija sestdien oficiāli apstiprinājusi, ka Limanas ielenkšana ir pabeigta.

“Krievu grupējums Limanas rajonā ir ielenkts. Atbrīvotas apdzīvotās vietas Jampiļa, Novoseļivka, Šandrigolove, Drobiševe un Stavki. Tur turpinās stabilizācijas pasākumi,” televīzijā pavēstījis armijas austrumu grupējuma pārstāvis sakariem ar presi Serhijs Črevatijs.

Limana kalpoja kā loģistikas un transporta mezgls krievu operāciju nodrošināšanai Donbasa reģiona ziemeļos, un pilsētas zaudēšana būs kārtējais trieciens Krievijas agresīvā kara iecerēm.

“Limana ir svarīga, jo tā ir nākamais solis Ukrainas Donbasa atbrīvošanā. Tā dod iespēju virzīties tālāk uz Kreminnu un Severodonecku, un tas psiholoģiski ir ļoti svarīgi,” piebildis Črevatijs.

Viņš norādījis, ka krievu Limanas grupējumā bijuši 5000 līdz 5500 karavīru, taču daļa no tiem jau krituši, bet dažiem, iespējams, izdevies izkļūt no ielenkuma.

Daļa ielenkto krievu turpina neveiksmīgus mēģinājumus izlauzties no aplenkuma.

“Daži padodas. Viņiem ir daudz nogalināto un ievainoto, taču operācija vēl nav beigusies,” pavēstījis Črevatijs.

11:30 Ukrainas valsts uzņēmums “Energoatom” sestdien paziņojis, ka krievu iebrucēji nolaupījuši Zaporižjes atomelektrostacijas (AES) ģenerāldirektoru Ihoru Murašovu.

Krievu karavīri AES teritorijā izrāvuši Murašovu no viņa automobiļa un ar aizsietām acīm aizveduši nezināmā virzienā, pavēstījis “Energoatom” prezidents Petro Kotins.

Viņš piebildis, ka par Murašova tālāko likteni pagaidām nekas nav zināms.

Kotins aicinājis iejaukties Starptautisko Atomenerģijas aģentūru (IAEA), lai panāktu AES ģenerāldirektora atbrīvošanu.

Kā ziņots, Zaporižjas AES Krievijas karaspēka kontrolē nonāca martā, un Maskava to atklāti izmantojusi kā kodolšantāžas instrumentu, draudot Ukrainai un citām Eiropas valstīm ar kodolkatastrofu.

10:22 Aizsardzības ministrija (AM) ir sagatavojusi kārtējo potenciālo materiāltehnisko līdzekļu sūtījumu Ukrainai, noskaidroja aģentūra LETA.

AM sagatavojusi valdības lēmuma projektu par materiāltehnisko līdzekļu nodošanu Ukrainai, taču ministrija neatklāj, kāda veida palīdzība ukraiņiem tiks nosūtīta. Patlaban lēmuma projekts ir saskaņošanā.

Septembra sākumā AM paziņoja, ka kopš 24.februāra Latvijas valdības sniegtais militārais atbalsts Ukrainai cīņā pret Krievijas uzbrukumu ir mērāms jau aptuveni 300 miljonu eiro apmērā, savukārt Latvijas iedzīvotāji, uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas apkopojušas ziedojumus vairāk nekā 15,7 miljonu eiro apmērā.

Latvijas sniegtajā militārajā atbalstā iekļauti ieroči, individuālais ekipējums, sausās pārtikas uzturdevas, munīcija, prettanku ieroči, pretgaisa raķetes “Stinger”, bezpilota lidaparāti, pašgājējhaubices, helikopteri, degviela un citas preces.

Jau ziņots, ka AM sadarbībā ar organizāciju “Uzņēmēji mieram” īsteno iniciatīvu, kuras mērķis ir savākt ziedojumus vairāk nekā septiņu miljonu eiro apmērā, lai Ukrainas bruņotajiem spēkiem nodrošinātu militāros transportlīdzekļus, bruņuvestes, bruņotas ātrās medicīniskās palīdzības mašīnas, tehnoloģiju risinājumus un cita veida cita veida militāro palīdzību, piemēram, binokļus un nakts redzamības iekārtas.

10:05 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz sestdienas rītam sasnieguši 59 610 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Diennakts laikā iznīcināti 530 iebrucēju, 16 tanki un seši krievu bezpilota lidaparāti.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 2354 tankus, 4949 bruņutransportierus, 1397 lielgabalus, 336 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 176 zenītartilērijas iekārtas, 264 lidmašīnas, 226 helikopterus, 1009 bezpilota lidaparātus, 246 spārnotās raķetes, 3786 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas, kā arī 131 specializētās tehnikas vienību.

Vislielākos zaudējumus pēdējās diennakts laikā krievi cietuši Kramatorskas un Bahmutas virzienos.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

09:33 Ukrainas armija tuvāko 72 stundu laikā, domājams, pilnībā aplenks vai ieņems Limanu, sestdienas rītā atzinis ASV Kara pētniecības institūts (ISW).

Atraucoties uz Doneckas apgabala krievu okupācijas iestāžu amatpersonām un uz krievu kara korespondentiem, ISW savā ikdienas apskatā par situāciju Ukrainas frontē norāda, ka krievi joprojām kontrolē Limanu, taču atkāpušies no savām pozīcijām Drobiševē un Jampiļā, kuras atbrīvošanu apstiprinājis arī Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Tomēr krievu avoti apgalvo, ka iebrucēji joprojām kontrolējos vienu no ceļiem, kas Limanu savieno ar Torski, lai gan ukraiņi Stavku rajonā pārrāvuši šoseju Drobiševe-Torske.

Krievu avoti arī norāda uz ukraiņu izlūkvienību pieaugošo aktivitāti uz ceļa Svatove-Torske, kas atrodas uz ziemeļaustrumiem no Limanas.

Ģeolokācijas kadros redzams, ka ukraiņu artilērija apšauda atejošās krievu vienības Torskes rajonā, vēsta ISW.

Piektdien Ukrainas armija turpināja apšaudīt ar krievu militāros objektus okupētajā Luhanskas apgabalā.

Ģeolokācijas kadros redzami postījumi, kurus ukraiņu augstas mobilitātes artilērijas raķešu sistēmas HIMARS nodarījušas Starobiļskas televīzijas tornim un radio retranslatoram, kā arī Alčevskas asfalta rūpnīcai, kurā izvietots krievu karaspēks.

09:32 Šobrīd Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir iedzinis sevi stūrī, un viņam arvien grūtāk būs panākt jebkādu vienošanos ar jebko demokrātiskajā pasaulē, aģentūrai LETA pauda Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Pēc viņa domām, Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska paziņojums, ka Ukraina iesniegusi pieteikumu paātrinātai uzņemšanai NATO, ir atbilde uz tālāko eskalāciju no Krievijas puses, kas ne tikai organizē prettiesiskos referendumus, bet arī anektējusi okupētās teritorijas.

“Mēs kā NATO vienmēr veram durvis vaļā jebkurai valstij, kura vēlas iestāties, taču šo pieteikumu rūpīgi izskatījām, un nedomāju, ka šajos apstākļos tas varētu notikt uzreiz, jo ir virkne procedūru un dalībvalstu. Es pieļauju, ka varbūt arī ne visas valstis uzreiz gribētu šādu pieteikumu akceptēt, līdzīgi kā bija Somijas un Zviedrijas gadījumā. Jebkurā gadījumā pieteikumam NATO vajadzētu kalpot kā atturošam elementam pret krieviem un Putinu,” pārliecināts Pabriks.

Viņš uzsvēra, ka Krievijai un Putinam ir jāsaprot, ka ar šādu šantāžu un agresiju nevar uzvarēt ne Ukrainu, ne arī piespiest Rietumus izmantot totalitāro režīmu.

Komentējot ASV paziņojumu par “smagām” jaunām sankcijām pret Krieviju, politiķis uzskata, ka sankcijas jāskata kopā ar militāro palīdzību Ukrainai. Viņa vērtējumā, tas ilgtermiņā nozīmē to, ka Krievijas ekonomika cietīs vēl vārāk, savukārt īstermiņā – militārā palīdzība varētu vēl vairāk drupināt novājināto Krievijas armiju. Turklāt tādā veidā ukraiņiem parādās arvien vairāk iespēju straujāk atkarot tās teritorijas, kuras Krievija ir okupējusi, pārliecināts Pabriks.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz