Sestdiena, 1. oktobris Lāsma, Zanda, Zandis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 10. augusts

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 10. augusts
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
10.08.2022 00:01

LETA

Jaunākā informācija:

22:33 Krievijas raķešu triecienā Doneckas apgabala Bahmutas pilsētā trešdien nogalināti septiņi cilvēki, paziņoja Ukrainas ģenerālprokuratūra.

Raķetes trāpījušas Bahmutas centrā. Nodarīti postījumi veikaliem, daudzdzīvokļu ēkām un privātmājām.

Izcēlušies ugunsgrēki.

Pēc provizoriskām ziņām, Krievijas  karaspēks raķetes palaidis no iekārtām “Uragan”.

22:32 Pēc Ukrainas raķešu trieciena tilts pār Dņepru pie Kahovkas hidroelektrostacijas (HES) Krievijas okupētajā Hersonas apgabalā vairs nav izmantojams, trešdien pavēstīja Ukrainas Bruņoto spēku operatīvā pavēlniecība “Dienvidi”.

“Tilta pie Kahovkas AES statuss ir nostiprināts kā nederīgs izmantošanai,” teikts pavēlniecības paziņojumā.

Jau vēstīts, ka naktī uz pirmdienu Ukrainas armija deva raķešu triecienus diviem tiltiem pār Dņepru Hersonas apgabalā – tiltam pie Kahovkas AES un Antonivkas tiltam Hersonas pievārtē. Abi tilti bija svarīgi Krievijas karaspēka loģistikai.

Pirmdien tika ziņots, ka Antonovkas tiltam, kas tika sabombardēts jau jūlijā un kura remontu okupācijas iestādes bija paredzējušas pabeigt šonedēļ, atkal nodarīti būtiski bojājumi.

Par tilta pie Kahovkas AES stāvokli pēc raķešu trieciena līdz šim informācijas nebija. 

16:47 G7 valstu ārlietu ministri aicinājuši Krieviju nekavējoties atdot Ukrainai kontroli pār Zaporižjas atomelektrostaciju (AES), kuru Krievijas karaspēks nesen spēcīgi apšaudīja, radot nopietnus draudus kodoldrošībai.

Krievijas karaspēks kopš marta sākuma kontrolē Zaporižjas AES, kas ir lielākā Eiropā, bet tur turpina strādāt Ukrainas personāls.

“Ukrainas personālam, kas atbildīgs par Zaporižjas atomelektrostacijas darbību, jāspēj pildīt savus pienākumus bez draudiem vai spiediena,” teikts G7 valstu ārlietu ministru trešdien Berlīnē izplatītajā paziņojumā. G7 ietilpst Francija, Lielbritānija, Itālija, ASV, Kanāda, Japāna un Vācija, kas pašreiz ir grupas prezidējošā valsts.

Kopīgajā paziņojumā norādīts, ka Krievijas kontrole pār AES apdraud reģionu.

G7 valstu ārlietu ministri pieprasīja, lai arī visos citos kodolobjektos Ukrainas starptautiski atzītajās robežās tiek nodrošināta drošība.

Pagājušajā nedēļā Zaporižjas AES tika spēcīgi apšaudīta, bojājot vairākas AES struktūras. Uzbrukumu dēļ nācās slēgt reaktoru.

Tomēr kritiskā infrastruktūra, kā tiek uzskatīts, nav bojāta.

Krievija ir sākusi realizēt plānu, kas paredz atslēgt Zaporižjas AES no Ukrainas energosistēmas un to pieslēgt Krievijas energosistēmai okupētajā Krimā, šonedēļ paziņoja Ukrainas valsts uzņēmuma “Enerhoatom” prezidents Petro Kotins.

12:59 Sprādzienos krievu kara aviācijas bāzē Krievijas okupētajā Krimas pussalā otrdien iznīcināta aviācijas munīcijas noliktava un aptuveni desmit lidmašīnas, aplēsuši Ukrainas Gaisa spēki.

Ukrainas Bruņoto spēku Gaisa spēku pavēlniecības pārstāvis Jurijs Ignats televīzijā šodien pavēstīja, ka Saki militārajā lidlaukā Krimā atradās Krievijas karaspēka lidmašīnas “Su-30 SM”, “Su-24”, “Il-76” un citi lidaparāti, kas tika izmantoti katru dienu.

Ignats norādīja, ka Krievijas gaisa spēki bez pārtraukumiem patrulē gaisa telpā Ukrainas teritorijā. Neaizlidojot līdz Čūsku salai, viņi pastāvīgi patrulē Melnajā jūrā, mainot tikai lidmašīnas un apkalpes.

Kopumā Krimā ir pieci lidlauki, no kuriem Krievija var pacelt gaisā lidmašīnas un veikt raķešu uzbrukumus Ukrainai, un tas rada lielus draudus, turklāt Krievijai vēl ir desmitiem lidlauku Baltkrievijā un pašā Krievijā, piebilda Ignats.

Viņš norādīja, ka, spriežot pēc pieejamajiem videomateriāliem, sprādzienos cietusi aviācijas munīcija. “Un, ja tur tika iznīcināts vēl ducis lidmašīnu, tad tā būs īsta maza uzvara,” viņš piebilda.

Jau ziņots, ka otrdienas pēcpusdienā militārajā lidlaukā Novofedorivkā atskanēja vairāki sprādzieni. Vietējie iedzīvotāji sociālajos tīklos publicēja video, kuros redzami vismaz divi ugunsgrēka epicentri, un ziņoja, ka dzirdējuši no septiņiem līdz 12 sprādzieniem.

Krievijas Aizsardzības ministrija paziņoja, ka ugunsgrēku izraisījusi vairāku lidmašīnu šāviņu detonācija. Vēlāk kāds avots ministrijā ziņu aģentūrai TASS norādīja, ka lidlaukā esot pārkāptas ugunsdrošības prasības.

Ukrainas Aizsardzības ministrija paziņoja, ka nav iespējams noskaidro ugunsgrēka cēloni.

Savukārt laikraksts “New York Times”, atsaucoties uz augsta ranga Ukrainas militārpersonu, vēsta, ka aiz sprādzieniem lidlaukā okupētajā Krimā, iespējams, stāv Ukrainas spēki.

Tikmēr Ukrainas prezidenta biroja vadītāja padomnieks Mihailo Podoļaks paziņojis, ka Kijiva nav saistīta ar sprādzieniem militārajā lidlaukā Novofedorivkā.

09:25 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz trešdienas rītam sasnieguši aptuveni 42 800 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 1832 tankus, 4076 bruņutransportierus, 971 lielgabalu, 261 daudzstobru reaktīvo mīnmetēju, 133 zenītartilērijas iekārtas, 232 lidmašīnas, 193 helikopterus, 766 bezpilota lidaparātus, 185 spārnotās raķetes, 3005 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 89 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

09:24 Krievijas karaspēkam naktī uz trešdienu apšaudot Ņikopoles rajonu Ukrainas vidienē, nogalināti 13 cilvēki, bet 11 guvuši ievainojumus, paziņojis Dņipro apgabala kara administrācijas priekšsēdētājs Valentīns Rezņičenko.

Krievi uz dzīvojamajiem rajoniem raidījuši vismaz 80 reaktīvo mīnmetēju “Grad” šāviņus.

Sākotnēji tika ziņots par 11 upuriem, bet naktī vēl divi cilvēki nomira no ievainojumiem slimnīcā Marhanecā, kura uzbrukumā cietusi vissmagāk.

Slimnīcā pašreiz smagā stāvoklī atrodas vēl pieci cietušie.

Pilsētā postījumi nodarīti 20 daudzstāvu dzīvojamajiem namiem, sabiedrisko pakalpojumu centram, kultūras namam, divām skolām, pilsētas domes ēkai un vēl vairākām administratīvajām būvēm. Apšaudē bojāta arī elektropārvades līnija, un vairāki tūkstoši pilsētnieku palikuši bez elektrības.

Tikmēr Mirivskes ciemā nogalināta kāda sieviete, kuras māja apšaudē tikusi pilnībā sagrauta. Ciemā cietušas vēl 11 privātmājas un bojāts gāzesvads. Aptuveni 1000 cilvēku palikuši bez gāzes.

09:24 Ukrainas armija Hersonas apgabalā iznīcinājusi krievu munīcijas noliktavu un izpletņlēcēju pulka komandpunktu, trešdien ziņo operatīvais štābs “Dienvidi”.

Diennakts laikā likvidēti 35 krievu iebrucēji, sešas bruņutehnikas un autotehnikas vienības, ieskaitot tanku T-72 un mobilo komandpunktu.

Ukrainas aviācija veikusi septiņus uzlidojumus pretinieka pozīcijām, bet zenītartilēristi notriekuši krievu izlūkošanas bezpilota lidaparātu.

09:23 Krievija ir sākusi reailizēt plānu, kas paredz atslēgt Zaporižjas AES no Ukrainas energosistēmas un to pieslēgt Krievijas energosistēmai Krimā, paziņoja Ukrainas valsts uzņēmuma “Energoatom” prezidents Petro Kotins.

Viņš paskaidroja, ka Krievija mēģinās atslēgt no Zaporižjas AES okupētos Ukrainas dienvidu reģionus, bet pēc tam to savienot ar elektrotīklu no Krimas.

“[Krievijas uzņēmuma] “Rosatom” personāls ir nosūtījis uz staciju īpašu programmu Zaporižjas AES pārslēgšanai uz Krimu. Šīs programmas priekšnoteikums ir Zaporižjas AES sakaru līniju ar Ukrainas energosistēmu sabojāšana. Lai pārslēgtu Zaporižjas AES uz Krimu, tai jānodzēš visi Ukrainas dienvidi – Hersonas un Zaporižjas apgabalu okupētās daļas. Tas ir ierakstīts programmā. Pēc tam viņi sāks atjaunot elektroapgādi šajos apgabalos no apakšstacijas Džankojā, pakāpeniski nonāks līdz Kahovkas HES, bet pēc tam atkal iedarbinās Zaporižjas AES,” sacīja Kotins.

Pēc tam Zaporižjas AES vairs nevarēs pievienot Ukrainas energosistēmai un tā paliks uz Krievijas frekvences. “Tas ir viņu plāns, un viņi ir sākuši to realizēt,” rezumēja Kotins.

Viņš sacīja, ka atbilstoši šim plānam trīs dienu laikā ir sabojātas trīs Zaporižjas AES sakaru līnijas.

Krievijas karaspēks kopš marta sākuma kontrolē Zaporižjas AES, kas ir lielākā Eiropā, bet tur turpina strādāt Ukrainas personāls.

Krievijas karaspēks 5.augustā četras reizes apšaudīja Zaporižjas AES, trāpot augstsprieguma sakaru līnijai, kas tika bojāta, un vienā no energoblokiem iedarbojās avārijas aizsardzība. Šis bloks tagad ir atslogots un atslēgts no energotīkla.

Krievu okupācijas administrācijas vadītājs Zaporižjas apgabalā Jevhens Balickis otrdien paziņoja, ka Krievijas karaspēks uzstāda pretgaisa aizsardzības sistēmu Zaporižjas AES.

09:20 Krievijas okupētajā Krimas pussalā blakus kūrortpilsētai Saki esošajā krievu kara aviācijas bāzē otrdien atskanējuši sprādzieni un sācies ugunsgrēks, atsaucoties uz aculieciniekiem, ziņo “Telegram” kanāls “Krim Segodnja. Novosti”.

Sprādzienos gājis bojā viens cilvēks, bet deviņi – ievainoti, paziņoja okupētās Krimas administrācijas Veselības ministrijas preses dienests. Septiņi cietušie tika aizvesti uz Saki pilsētas slimnīcu, bet abi pārējie vērsās slimnīcā Simferopolē un vēlāk tika nosūtīti mājās. 

Pirmais sprādziens lidlaukā Saki rajona Novofedorivkas ciematā atskanējis ap plkst.15.20, bet kopumā bijušas dzirdamas desmit eksplozijas.

Tiek ziņots, ka deg Novofedorivkas kara lidlauka skrejceļš un munīcijas noliktavas.

Vietējie iedzīvotāji ziņo, ka Novofedorivkas virzienā no Evpatorijas izbraucis liels skaits ātrās palīdzības automašīnu. Uz notikumu vietu nosūtīta arī sanitārā aviācija.

Tikmēr Novofedorivku masveidā steidz pamest tūristi, kā arī vietējie iedzīvotāji, un, izbraucot no pilsētiņas, veidojas sastrēgumi.

Novofedorivkas kara lidlauku krievi izmanto Ukrainas Zaporižjas, Mikolajivas un Hersonas apgabala bombardēšanai.

Krievijas Aizsardzības ministrija izskaidroja sprādzienus ar “munīcijas detonāciju”. Ukrainas augsta ranga ierēdnis gan paziņoja ASV laikrakstam “The New York Times”, ka Ukrainas Bruņotie spēki devuši triecienu šim lidlaukam, izmantojot Ukrainā ražotus ieročus.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz