Svētdiena, 2. oktobris Skaidris, Ilma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 13. septembris

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 13. septembris
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
13.09.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

22:54 Vācijas kanclers Olafs Šolcs otrdien telefonsarunas gaitā mudināja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pilnībā izvest Krieviju karaspēku no Ukrainas un rast diplomātisku risinājumu.

“90 minūšu saruna ar Putinu. Krievijai ir jāizved karaspēks no Ukrainas un jāatzīst suverenitāte un teritoriālā integritāte. Pretējā gadījumā diplomātisks risinājums nav iedomājams,” tviterī sarunu gaitu rezumēja kanclers.

Nule notikusī bija pirmā Šolca un Putina telefonsaruna kopš maija.

“Ņemot vērā militārās situācijas nopietnību un Ukrainas kara sekas, kanclers aicināja Krievijas prezidentu iespējami drīz rast diplomātisko risinājumu, kas būtu balstīts uguns pārtraukšanā, pilnīgā Krievijas karaspēka izvešanā un cieņā pret Ukrainas teritoriālo integritāti un suverenitāti,” teikts Vācijas valdības paziņojumā.

Šolcs arī sacījis Putinam, ka jebkādi tālāki aneksijas soļi, ko varētu spert Krievija, nepaliks bez atbildes un netiks atzīti nekādos apstākļos.

“Kanclers uzsvēra ar ANO atbalstu panāktās labības vienošanās svarīgumu un vērsās pie Krievijas prezidenta ar aicinājumu nediskreditēt šo vienošanos un turpmāk pildīt to pilnā apjomā,” teikts paziņojumā.

Svētdien ar Putinu sazvanījās Francijas prezidents Emanuels Makrons, un arī šīs sarunas gaitā tika apspriesta situācija Ukrainā.

20:10 Kremlis neplāno saistībā ar karu Ukrainā izsludināt vispārējo mobilizāciju, otrdien sacīja Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs, neraugoties uz dažu Maskavas politiķu aicinājumiem Ukrainas armijas pretuzbrukuma kontekstā rīkoties apņēmīgi.

“Šobrīd nē, runu par to nav,” atbildot uz žurnālista vaicāto, vai tiek izskatīts jautājums par pilnīgu vai daļēju mobilizāciju, sacīja Peskovs.

Pēc Krievijas spēku atkāpšanās no Harkivas apgabala nedēļas nogalē Maskavā izskanējuši mudinājumi izsludināt mobilizāciju.

Krievijas mērķi Ukrainā netiks sasniegti bez mobilizācijas, Krievijas mediji citē partijas “Vienotā Krievija” Valsts domes deputāta Mihaila Šeremeta teikto.

Savukārt komunistu līderis Genādijs Zjuganovs apgalvojis, ka īpašā militārā operācija, kā Kremlis pieprasa dēvēt Krievijas iebrukumu Ukrainā, “pēdējo divu mēnešu laikā ir pārvērtusies par karu. Šo karu mums pieteikuši amerikāņi, vienotā Eiropa un NATO”.

“Katram karam nepieciešama reakcija. Visu pirms tam ir nepieciešama spēku un resursu maksimāla mobilizācija,” klāstīja Zjuganovs.

17:18 Krievu okupanti ar steigu evakuē savas ģimenes no okupētās Krimas un Ukrainas dienvidiem, bet Krievijas Federālā Drošības dienesta (FSB) darbinieki slepus pussalā cenšas pārdot mājokļus, otrdien sociālajā tīklā “Facebook” pavēstīja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde.

“Ukrainas aizstāvju veiksmīgās darbības spiež uz laiku okupētās Krimas un mūsu valsts dienvidu tā dēvēto varu steigšus pārvietot savas ģimenes uz dzīvesvietām Krievijā,” tikts paziņojumā.

“Neraugoties uz apgalvojumiem iedzīvotājiem, ka atrasties pussalā ir droši, Krimas okupācijas administrācijas pārstāvji, FSB darbinieki un dažu armijas daļu komandieri, slēpjot no padotajiem, cenšas pārdot savus mājokļus un steigšus izvest radus no pussalas.”

Tajā pat laikā okupanti aizlieguši slēgt mājokļu pirkšanas un pārdošanas vienošanās, noteikuši ierobežojumus attiecībā uz pārvietošanos pa Krimas tiltu un cenšas slēgt piekļuvi informācijai par Ukrainas aizstāvju pretuzbrukumu.

Militārais izlūkdienests norāda, ka visi kara noziedznieki tiks atmaskoti un saukti pie atbildības par noziegumiem pret Ukrainas mierīgajiem iedzīvotājiem.

16:47 Ukrainas armija Harkivas apgabalā krieviem atkarojusi vairāk nekā 300 apdzīvotu vietu, otrdien pavēstīja Ukrainas aizsardzības ministra vietniece Hanna Maļara.

“Harkivas apgabala atbrīvošanas operācija ilga vairākas dienas, un tā tika plānota vairākām dienām. No 6.septembra un līdz šai dienai atbrīvoti 3800 kvadrātkilometru, vairāk nekā 300 apdzīvotu punktu, un aptuveni 150 000 mūsu cilvēku ir atbrīvoti no okupācijas, kur viņi faktiski bija ķīlnieki,” informatīvā televīzijas maratona gaitā sacīja amatpersona.

Operācija turpinās un ir saplānota līdz pilnīgai Harkivas apgabala atbrīvošanai, viņa piebilda.

“Par visām detaļām mēs nerunāsim, ticēsim tam, ka tas notiks pēc iespējas ātrāk,” sacīja aizsardzības ministra vietniece.

15:50 Krievijas karavīri pametuši frontes priekšējās pozīcijas Kiseļivkā 15 kilometru attālumā no okupētās Hersonas, savā ikdienas ziņojumā vēsta ASV Kara studiju institūts (ISW).

Iepriekš publicētajos satelītattēlos bija redzams, ka krievu transports, atskaitot četras automašīnas, atvirzījies no ciema.

Krievijas karavīri Kiseļivku pametuši, atvirzoties pie Dņepras, norāda analītiķi.

Kiseļivka Krievijas armijas operatīvajā ainā bija svarīgs punkts līdzās Hersonai, jo tā ir pēdējā lielā apdzīvotā vieta kā uz šosejas E58, tā uz dzelzceļa līnijas starp Čornobajivku un Hersonas nomalēm.

“Acīmredzamā Krievijas karaspēka izvešana no šīs pozīcijas var apdraudēt krievu spējas aizstāvēt Hersonas rietumu nomales, un šāda notikumu attīstība nozīmē, ka Krievijas karaspēks šajā rajonā jūt tiešus draudus savām pozīcijām,” norāda ISW.

14:16 Krievijas karaspēks ir atkāpies no Luhanskas apgabala pilsētas Kreminnas, bet Ukrainas armija vēl nav iegājusi pilsētā, otrdien paziņojis Luhanskas apgabala kara administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

“Šodien Kreminna ir pilnīgi tukša. Nav vairs ne policijas, ne komandantūras, ne prokuratūras – neviena vairs nav, viņi visi aizbrauca. Kreminnā jau trešo dienu pie administratīvās ēkas karājas Ukrainas karogs – tas liecina, ka visi okupanti un gauleiteri ir aizbēguši,” sacīja Haidajs.

Taču Ukrainas armija vēl nav iegājusi pilsētā.

Haidajs uzskata, ka no Kreminnas un Svatoves sāksies vērienīga Luhanskas apgabala deokupācija, jo krievi jau sākuši vilkt tehniku tuvāk šīm pilsētām. Haidajs uzskata, ka galvenais trieciens tiks dots tieši tur.

Viņš sacīja, ka tagad patiesībā tukša ir arī Starobiļska, kas krieviem bija sava veida “starpposma pārkraušanas pilsēta”.

Okupanti cenšas izveidot noteiktu aizsardzības līniju Svatoves un Troickas rajonā, jo tuvumā ir robeža ar Krieviju un “pāreja no Limanas uz Luhanskas apgabalu.

Haidajs norādīja, ka Limanas atbrīvošana ir Luhanskas apgabala atslēga. Pilsētas apkaimē joprojām notiek cīņas.

Viņš piebilda, ka šobrīd okupantiem ir katastrofāla situācija ar degvielu – kolaboracionisti sākuši masveidā bēgt uz Krieviju, tāpēc pie degvielas uzpildes stacijām izveidojušās garas rindas, un degvielas visiem nepietiek.

10:28 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz otrdienas rītam sasnieguši 53 300 karavīru, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Diennakts laikā iznīcināti 350 iebrucēji.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 2175 tankus, 4662 bruņutransportierus, 1279 lielgabalus, 311 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 165 zenītartilērijas iekārtas, 244 lidmašīnas, 213 helikopterus, 904 bezpilota lidaparātus, 233 spārnotās raķetes, 3469 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 117 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

08:39 Atjaunota otra rezerves elektrolīnija uz Zaporižjas atomelektrostaciju (AES), kas ļaus droši dzesēt reaktorus, paziņojusi Starptautiskā Atomenerģijas aģentūra (IAEA).

“Atjaunota otra rezerves elektrolīnija uz Zaporižjas AES, kas ļauj operatoram vienu līniju paturēt rezervē, kamēr otra nodrošina staciju ar elektroenerģiju, kas tai nepieciešama reaktoru dzesēšanai un citām būtiskām drošības funkcijām,” pirmdien paziņoja IAEA.

Aģentūra arī norādīja, ka ir apturēts pēdējais kodolreaktors Zaporižjas atomelektrostacijā un pārvests aukstā stāvoklī, līdzīgi kā pārējie pieci AES reaktori, kas nozīmē, ka tas patērēs mazāk elektroenerģijas dzesēšanai.

Visas četras galvenās AES ārējās elektropārvades līnijas ir pārrautas, un AES pašlaik nenodrošina elektrību mājsaimniecībām, rūpnīcām un citiem objektiem.

Februārī Ukrainā iebrukušais Krievijas karaspēks Zaporižjas AES sagrāba martā, bet stacijā joprojām strādā Ukrainas atomenerģijas uzņēmuma “Enerhoatom” ukraiņu darbinieki.

Ukraina apsūdz Krieviju, ka tā pārvērtusi atomelektrostaciju militārā bāzē un izmanto to kā vairogu uzbrukumu veikšanai.

08:38 Ukrainas Bruņotie spēki šomēnes ir atkarojuši vairāk nekā 6000 kvadrātkilometru lielu teritoriju, kuru bija okupējusi Krievija, pirmdienas vakarā savā videouzrunā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

”Mūsu karavīri no septembra pirmajām dienām līdz šodienai jau ir atbrīvojuši vairāk nekā 6000 kvadrātkilometru Ukrainas teritorijas austrumos un dienvidos. Mūsu karaspēka virzīšanās [uz priekšu] turpinās,” sacīja prezidents.

Ukrainas armija ir guvusi ievērojamus panākumus pretuzbrukumā Harkivas apgabalā, atkarojot desmitiem apdzīvotu vietu, tai skaitā Izjumas, Kupjanskas un Balakļijas pilsētas. Tai ir arī ievērojami panākumi Hersonas apgabalā, kur Ukrainas armija atkarojusi 500 kvadrātkilometru lielu teritoriju.

Zelenskis pateicās 57.atsevišķajai motorizēto kājnieku brigādei, kas atjaunojās pēc smagām kaujām austrumos un drosmīgi virzās uz priekšu dienvidu virzienā. Viņš arī pateicās 59.atsevišķajai motorizēto kājnieku brigādei par nenogurstošu virzīšanos uz priekšu. Prezidents arī pateica paldies 128.atsevišķās kalnu triecienbrigādes karavīriem par vairāku apdzīvoto vietu atbrīvošanu un ļoti efektīvām darbībām ienaidnieka aktivitātes neitralizēšanā.

Prezidents arī pateicās divām zenītraķešu brigādēm, kas notriekušas deviņas no 12 Krievijas izšautajām raķetēm. 

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz