Piektdiena, 19. augusts Melānija, Imanta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 2. jūlijs

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 2. jūlijs
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
02.07.2022 00:00

LETA

21:18 Baltkrievijas diktators Aleksandrs Lukašenko sestdien apsūdzējis Ukrainu, ka tā apšaudījusi Baltkrievijas teritoriju ar raķetēm.

“Mūs provocē. Man jums jāsaka, ka aptuveni pirms trim dienām (..) viņi no Ukrainas teritorijas mēģināja uzbrukt militāriem mērķiem Baltkrievijas teritorijā. Paldies Dievam, mūsu pretgaisa aizsardzības sistēmas “Pantsir” pārtvert visas Ukrainas bruņoto spēku palaistās raķetes,” paziņoja Lukašenko.

Ukraina pagājušajā nedēļā paziņoja, ka no Baltkrievijas teritorijas izšautas raķetes trāpījušas Ukrainas teritorijā netālu no robežas.

Lukašenko arī paziņoja, ka licis saviem bruņotajiem spēkiem mērķēt uz lēmumu pieņemšanas centriem “Minskas pretinieku galvaspilsētās”. Vienlaikus Baltkrievijas diktators apgalvoja, ka viņa nodoms nav karot Ukrainā.

Lukašenko ir stipri atkarīgs no Kremļa atbalsta un ļāvis izmantot Maskavai Baltkrievijas teritoriju kā placdarmu uzbrukumam Ukrainai.

18:32 Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī Krievija īstenojusi 796 kiberuzbrukumus Ukrainai, kas ir trīs reizes vairāk nekā tai pat laika posmā pērn, paziņojis Ukrainas Speciālo sakaru un informācijas aizsardzības dienesta vadītājs Jurijs Ščihoļs.

“Kopš pilna apjoma kara sākuma Krievija veikusi 796 kiberuzbrukumus Ukrainai. Tas ir trīs reizes vairāk nekā tai pat laika periodā pagājušajā gadā. Kiberuzbrukumu skaits nesamazinās, bet kvalitāte krītas,” sacīja Ščihoļs.

Krievijai vairs nav tik daudz laika, cik bija agrāk, lai sagatavotu kiberuzbrukumus Ukrainas telekomunikāciju operatoriem un citiem svarīgiem mērķiem, norādīja Ščihoļs.

Viņš arī norādīja, ka Krievija nav tik spēcīga, kā tā apgalvojusi pēdējos gados, un neviens no tās kiberuzbrukumiem nav sasniedzis izvirzītos mērķus.

17:34 Tā dēvētās Doņeckas tautas republikas (DTR) cietumos ieslodzīti vairāk nekā 10 000 Mariupoles iedzīvotāju, vietnē “Telegram” paziņojusi Krievijas karaspēka iznīcinātās pilsētas dome.

“Okupanti aizturēja miermīlīgos iedzīvotājus un nosūtīja uz ieslodzījuma vietām. Ir informācija par četriem šādiem cietumiem: diviem Olenivkā, viens ir Doneckas pirmstiesas aizturēšanas centrā un viens ir Makijivkā. Cilvēki atrodas šausmīgos un necilvēcīgos apstākļos kā koncentrācijas nometnē,” paziņoja Mariupoles dome.

Ieslodzītajiem cilvēkiem gandrīz nav pieejams dzeramais ūdens un pārtika, normāla medicīniskā aprūpe un viņi tiek pakļauti dažāda veida spīdzināšanai – gan psiholoģiskai, gan fiziskai, teikts domes paziņojumā.

Mariupole piedzīvo vienu no lielākajām humānajām katastrofām, ko izraisījusi Krievijas agresija. Pilsēta ir faktiski sagrauta, taču tajā joprojām atrodas tūkstošiem cilvēku.

14:57 Krievijas karaspēks turpina aktīvi uzrukt Lisičanskai un tās apkārtnei, cenšoties ieņemt pēdējo Ukrainas armijas bastionu Luhanskas apgabalā, sestdien paziņojis Luhanskas apgabala administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

Ukrainas karavīri nedēļām ilgi aizstāvējuši Lisičansku, cenšoties nepieļaut tās nonākšanu Krievijas karaspēka kontrolē, kā notika ar Severodonecku pirms nedēļas.

Krievijas Aizsardzības ministrija ziņoja, ka Krievijas karaspēkam izdevies ieņemt naftas pārstrādes rūpnīcu pie Lisičanskas robežām, bet Haidajs piektdien apgalvoja, ka cīņa par rūpnīcu vēl turpinās.

“Pēdējās dienas laikā okupanti atklāja uguni no visiem pieejamajiem ieroču veidiem,” sestdien vietnē “Telegram” ziņoja Haidajs.

14:02 Lielbritānijas izlūkdienestu rīcībā esošā informācija vedina domāt, ka Krievijai sāk trūkt modernu raķešu.

Krievija, visticamāk, izmantoja pretkuģu raķetes sekundāram sauszemes uzbrukumam, jo tai sāk sarukt modernu precīzu ieroču krājumi, teikts Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas jaunākajā ziņojumā.

Tajā norādīts, ka 27.jūnijā tirdzniecības centram Kremenčukā, visticamāk, trāpīja pretkuģu raķete “KH-32”, kas nespēj precīzi sasniegt mērķus uz zemes.

Savukārt nesen dzīvojamajam namam Odesā, visticamāk, trāpīja raķete “KH-22”, kas ir vēl neprecīzāka, teikts ziņojumā.

Krievija noraidījusi britu izlūkdienestu ziņojumu kā propagandu.

11:09 Kopš kara sākuma Krievijas karaspēka uzbrukumos Ukrainā nogalināti vismaz 344 bērni, bet vairāk nekā 640 guvuši dažādus ievainojumus, sestdien paziņojusi Ukrainas Ģenerālprokuratūra.

Krievu uzbrukumos Doneckas apgabalā nogalināti vai ievainoti 340 bērni, Harkivas apgabalā – 185, Kijivas apgabalā – 116, Černihivas apgabalā – 68, Luhanskas apgabalā – 61, Hersonas apgabalā – 52, Mikolajivas apgabalā – 53, Zaporižjas apgabalā – 31.

Ukrainas varasiestādes informē, ka bombardēšanā un apšaudēs nodarīti postījumi 2102 mācību iestādēm, no kurām 215 pilnībā sagrautas.

Ukrainas Ģenerālprokuratūra norāda, ka šie dati nav galīgi, jo, turpinoties apšaudēm, nav iespējams pārbaudīt visu valsts teritoriju, īpaši pagaidām okupētās teritorijas.

10:23 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz sestdienas rītam sasnieguši aptuveni 35 870 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī Krievija zaudējusi 1582 tankus, 3737 bruņutransportierus, 800 lielgabalus, 246 daudzstobru reaktīvos mīnmetējus, 105 zenītartilērijas iekārtas, 217 lidmašīnas, 186 helikopterus, 653 bezpilota lidaparātus, 144 spārnotās raķetes, 2614 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 61 specializētās tehnikas vienību.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

09:47 Norvēģija piektdien apsolījusi desmit miljardu Norvēģijas kronu (aptuveni 965 miljonu eiro) lielu palīdzību Ukrainai divu gadu laikā.

Nauda paredzēta humānajai palīdzībai, valsts atjaunošanai, ieročiem un atbalstam Norvēģijas varasiestādēm, paziņoja Norvēģijas valdība.

“Mēs esam kopā ar ukraiņu tautu,” paziņoja Norvēģijas premjerministrs Jūnass Gārs Stēre, kurš piektdien apmeklēja Ukrainu.

“Mēs atbalstām ukraiņu cīņu par brīvību. Viņi cīnās par savu valsti, bet arī par demokrātiskām vērtībām,” paziņoja Stēre.

Norvēģija, kas jau iepriekš palīdzējusi Ukrainai, trešdien paziņoja, ka nosūtīs tai trīs raķešu sistēmas.

09:24 Pilna apjoma kara četros mēnešos Krievija ir izšāvusi uz Ukrainu apmēram 3000 raķešu, piektdien paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, piedaloties preses konferencē Kijivā kopā ar Norvēģijas premjerministru Jūnasu Gāru Stēri.

Prezidents pauda pārliecību, ka šāda Krievijas darbību nežēlība tikai uzsver to, cik pareizi bijuši partneru lēmumi par aizsardzības atbalsta piešķiršanu Ukrainai.

“Pirmām kārtām tas ir aizsardzības atbalsts. Nevienai pasaules valstij nevajag palikt vienai, kad ir tāds ļaunums, kad tas eksistē,” uzsvēra Zelenskis.

 Viņš atgādināja, ka Krievijas armija naktī uz piektdienu apšaudīja ar raķetēm Odesas apgabalu, trāpot deviņstāvu dzīvojamam namam un atpūtas bāzei Bilhorodas-Dnistrovskas rajona Serhijivkas ciematā. Šajā apšaudē nogalināts vismaz 21 cilvēks, tai skaitā divi bērni, un ievainoti vairāk nekā 30.

“Tas nav izolēts trieciens, un tā nav nejaušība, kā katru dienu masu medijos runā Krievijas Federācija. Tas ir mērķtiecīgs Krievijas terors pret mūsu pilsētām un ciematiem, mūsu cilvēkiem, pieaugušajiem un bērniem,” uzsvēra Zelenskis.

Viņš uzsvēra, ka raķetes “H-22”, no kurām viena izraisīja šo traģēdiju, ir paredzētas lietošanai pret lidmašīnu bāzes kuģiem un citiem lieliem karakuģiem, bet Krievijas armija lietojusi šo raķeti pret dzīvojamo namu ar civiliedzīvotājiem.

09:24 Ukraina piektdien apsūdzēja Krievijas armiju, ka tā nometusi fosfora bumbas uz Čūsku salu neilgi pēc aiziešanas no šīs stratēģiski svarīgās Ukrainai piederošās salas Melnajā jūrā.

Salai divreiz pārlidoja iznīcinātāji “Su-30”, nometot fosfora bumbas, un tie bija izlidojuši no Krievijas anektētās Krimas pussalas, lietotnē “Telegram” paziņoja Ukrainas armijas virspavēlnieks Valērijs Zalužnijs, kā pierādījumu demonstrējot šīs bombardēšanas videoierakstu.

“Vienīgā lieta, kur ienaidnieks ir konsekvents, ir nemainīgā “precizitāte”,” viņš ironiski uzsvēra, atsaucoties uz acīmredzamu netrāpīšanu mērķiem.

Krievijas armija ceturtdien izveda savus spēkus no Čūsku salas. Maskava to nosauca par “labas gribas žestu”, bet Ukraina šo Krievijas spēku izvešanu atzina par savu uzvaru.

Lielbritānijas Aizsardzības ministrija uzskata, ka Krievijas karavīru aiziešana no Čūsku salas bija nevis “labas gribas žests”, bet drīzāk nepieciešamība, jo karavīri tur bija izolēti un pakļauti Ukrainas uzbrukumiem.

Ukrainas armija pēdējās nedēļās bija uzbrukusi Krievijas karavīriem Čūsku salā ar raķetēm un bezpilota lidaparātiem. Ar raķetēm trāpīts arī Krievijas karaflotes kuģiem, kas centās apgādāt karavīrus Čūsku salā.  

09:23 ASV valdība piektdien apsolīja Ukrainai jaunu ieroču paketi 820 miljonu ASV dolāru vērtībā, kas paredzēta Ukrainas aizsardzībai pret Krievijas iebrukumu.

Paketē būs ietverta munīcija “HIMARS” tipa raķešu palaišanas sistēmām, divas “zeme-gaiss” tipa raķešu aizsardzības sistēmas “NASAMS”, artilērijas munīcija un radaru sistēmas artilērijas aizsardzībai, piektdien paziņoja Pentagons.

Liela daļa jaunās palīdzības ir nevis no ASV bruņojuma rezervēm, bet tiks saražota pēc vienošanās ar ASV ieroču rūpniecību.

Vašingtona informēja, ka kopš Krievijas pilna apjoma iebrukuma Ukrainā sākuma 24.februārī tā ir apsolījusi vai piegādājusi Ukrainai ieročus un aprīkojumu gandrīz 7 miljardu dolāru vērtībā.  

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz